Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Duch ve stroji: SAC_2045 / Kokaku kidotai: SAC_2045 - 1. serie [WebRip][720p] = CSFD 73% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Duch ve stroji: SAC_2045 / Kokaku kidotai: SAC_2045 - 1. serie [WebRip][720p] = CSFD 73% Názov:Duch ve stroji: SAC_2045 / Kokaku kidotai: SAC_2045 - 1. serie [WebRip][720p] = CSFD 73% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:7.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-05-19 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Animovany,Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk : JAP  AC-3 Dolby Digital 2.0
  Titulky : CZE (.SRT) ||| Kontejner : ENG | FRA | GER | HUN | ITA | POL | POR | RUS | SPA  ... Multi ... (MediaInfo)  |||  Překlad CZ titulků : Kateřina Cardová
  Rok vydání : Japonsko / USA, 2020 (TV seriál)
  Žánr : Animovaný / Akční / Sci-Fi
  Odkaz na ČSFD :  https://www.csfd.cz/film/782644-duch-ve-stroji-sac-2045/prehled/
  Odkaz na IMDB :  https://www.imdb.com/title/tt9466298/
  Režie : Šindži Aramaki, Kendži Kamijama
  Předloha : Masamune Širó (komiks)
  Hudba : Kazuma Jinnouchi, Nobuko Toda
  Domovská stanice : Netflix


  Hrají (Actors) : Acuko Tanaka, Osamu Saka, Jutaka Nakano, Sakiko Tamagawa, Armen Taylor, Dave Wittenberg, Keith Silverstein, Cherami Leigh, Bob Buchholz, Joe Zieja  OBSAH : V roce 2045, po zhroucení globálního kapitalismu, začne japonská elitní Sekce 9 provádět utajené kybernetické mise.(Netflix)

  Názvy epizod :


  Rok uvedení: 2020 | Release year: 2020

  Po globální finanční krizi je svět ve stavu „udržitelné války“, kterou vede umělá inteligence. Sekce 9 musí čelit novým kybernetickým hrozbám.

  After a global financial crisis, the world is engulfed in an AI-driven "sustainable war." It's up to Section 9 to counter new forms of cyber threats.  1. ŽÁDNÝ HLUK, ŽÁDNÝ ŽIVOT – Udržitelná válka | NO NOISE NO LIFE - Sustainable War
  25 min

  Spojené státy v roce 2045. Major a její tým žoldnéřů, mezi kterými nechybí nováček Stan, brání opevněné město před psanci. Togusa přijme něčí pozvání.

  The United States, 2045. Working as mercenaries, the Major and her team, including newbie Stan, defend a gated town from outlaws. Togusa takes a call.

  2. NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ – Rozdělení zdí | AT YOUR OWN RISK - Divided by a Wall
  25 min

  Nomádi, vyzbrojení štědrým mecenášem, útočí na Sekci 9 pomocí dronů s umělou inteligencí. Togusa přijímá nové poslání od japonského premiéra, který usiluje o mír.

  Armed by a generous patron, the Nomads attack Section 9 with AI drones. Togusa accepts a new mission from Japan's peace-seeking Prime Minister.

  3. VOLNOMYŠLENKÁŘ – NEZVĚSTNÝ | MAVERICK - MIA
  25 min

  Togusa se ponoří do kyberprostoru, aby pátral po bývalých členech svého týmu. Skupinu zadrží tajemná americká organizace, která z nich chce udělat svoje zaměstnance.

  As Togusa dives into cyberspace to track his former team members, the group is detained by a mysterious American organization seeking to employ them.

  4. OBĚTNÍ BERÁNEK – Posel zvenčí | SACRIFICIAL PAWN - Emissary from the Divide
  25 min

  Togusa vyšetřuje zmizení týmu a taky Johna Smitha. Dobře přitom zváží možná rizika. Členové skupiny DUCH začínají pochybovat o skutečné povaze svého poslání.

  While researching the team's disappearance and John Smith, Togusa takes a calculated risk. The GHOST members question the true nature of their mission.

  5. PATRICK HUGE – Dar od Boha | PATRICK HUGE - Gift from God
  25 min

  Aramaki svádí závod s časem, aby dostihl Kusanagi. Skupina DUCH začne plnit úkol, ale kybernetická ochranka Patricka Huge je donutí změnit plány.

  Aramaki sets off after Kusanagi in a race against time. GHOST begin their assignment, but Huge's cybernetic security forces them to alter their plans.

  6. ODHALENÍ – Kvantizované evangelium |  DISCLOSURE - Quantized Gospel
  25 min

  Sekce 9 je zase pohromadě. Kusanagi a její kolegové se dozvídají o „post-lidech“, dosud neznámé hrozbě pro lidstvo.

  Following the Section 9 reunion, Kusanagi and her colleagues learn about the "post-humans," a previously unknown threat to humanity.

  7. VZDUŠNÉ ZÁMKY – První bankovní loupež | PIE IN THE SKY - First Bank Robbery
  25 min

  Batou je po šesti letech zpátky v Japonsku a chce si při čekání na opožděný tým trochu oddechnout. Zábavu mu ale zkazí amatérští bankovní lupiči.

  Back in Japan after six years, Batou decides to take a break while waiting for his delayed team. Then some amateur bank robbers interrupt his fun.

  8. SHROMÁŽDĚNÍ – Co bylo po Togusově smrti | ASSEMBLE - What Came About as a Result of Togusa’s Death
  25 min

  Major má konflikt se Smithem kvůli novému poslání Sekce 9, kterým je lov post-lidí, a pověří Togusu vyšetřováním podezřelého špiona, který se pohybuje kolem premiéra.

  The Major and Smith clash over Section 9's new mission hunting post-humans. She orders Togusa to investigate a suspected spy near the Prime Minister.

  9. KRÁDEŽ IDENTITY – Osamělý boj | IDENTITY THEFT - The Lonely Struggle
  25 min

  Sekce 9 se dostává do problémů. Jeden ze tří post-lidí v Japonsku zavraždí několik politiků a potom se zaměří na premiérova tchána.

  Problems arise for Section 9 after one of the three post-humans in Japan murders several politicians, then targets the Prime Minister's father-in-law.

  10. LIDÉ NA SÍTI – Důvody ke vzplanutí | NET PEOPLE - Reasons Leading to Flameout
  25 min

  Sekce 9 vyšetřuje post-lidského hackera, který na internetu vybízí k fyzickým útokům na lidi. Stopa vede ke studentovi střední školy.

  Section 9 investigates a possible post-human hacker who uses the web to incite physical attacks on people. The trail leads to a high school student.

  11. PROVOKATÉR – Revoluce čtrnáctiletých | EDGELORD - The Revolution of the 14-year-olds
  25 min

  Pudding pomáhá analyzovat program Thinkpol. Major s Togusou pátrají po stopách, které by je dovedly k post-lidskému studentovi Takashi Shimamurovi.

  Pudding helps analyze the Thinkpol program while the Major and Togusa search for clues about the post-human middle school student Takashi Shimamura.

  12. NOSTALGIE – Všichni budou N | NOSTALGIA - All Will Become N
  25 min

  Togusa dostane při analýze dat zabavených Shimamurovi podivný záchvat. Když se probere, pustí se s Batouem do vyšetřování.

  Togusa has a strange episode while analyzing the data confiscated from Shimamura. When he wakes up, he and Batou head out to investigate.

                      : ...

  ...

  Mpstealth, valsinats6835, CodyJandojc, ColeCZ,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.049 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 22:07
  neviem

  TOPlist