Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Wise Duplicate Finder Pro v.1.2.9.32 (CZ/SK) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Wise Duplicate Finder Pro v.1.2.9.32 (CZ/SK) Názov:Wise Duplicate Finder Pro v.1.2.9.32 (CZ/SK) Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:2.4 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-03-27 Peerov:4 (Seed: 4, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Názov: Wise Duplicate Finder Pro 1.2.9.32 (CZ/SK)
  Popis:
  Wise Duplicate Finder je jednoúčelový nástroj na automatické vyhledání duplikátních souborů a jejich následné odstranění.
  Wise Duplicate Finder se nezatěžuje složitým rozhraním se spoustou funkcí, místo toho se zaměřuje na efektivní použití jeho hlavního účelu, kterým je rychlé nalezení duplikátních souborů ve vybraném adresáři a jejich následné smazání pro ušetření místa na disku. Toto vyhledání lze provést s přednastavenými parametry už na pár kliknutí, případně lze manuálně vybrat koncovky souborů, nastavit minimální a maximální velikost souborů a jednotlivě zvolit, které z nalezených souborů odstranit. Pro případy chybného odstranění má v sobě Wise Duplicate Finder také zabudovaný nástroj na automatickou tvorbu bodů zálohy při každé změně. Ty umožňují navrátit rozložení souborů do stavu před provedením změn. Kromě duplikátních souborů dokáže program také najít prázdné soubory nebo soubory s nulovou velikostí.
  Jazyk: Český, Slovenský, Polský, Ruský, Bulharský, Srbský, Slovinský, Anglický, Nemecký
  Licence: Už registrované
  Verzia: Pro 1.2.9.32 (odporúčam neupdatovať)
  Minimalní konfigurace: Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)  Radim666, rybar, Jozef017, georgiosslavik, Octavius, jarinokovac, CrackieSVK, kubias,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  1
  bokap31
  Ratio 2.42

  Member+

  19/04/2020 07.30.28
  je to ok


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.017 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 04:23

  TOPlist