Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Autorka smrti / Inspired to Kill (2017)(CZ)[WebRip] = CSFD 34% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Autorka smrti / Inspired to Kill (2017)(CZ)[WebRip] = CSFD 34% Názov:Autorka smrti / Inspired to Kill (2017)(CZ)[WebRip] = CSFD 34% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:1.0 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-01-20 Peerov:4 (Seed: 4, Leech: 0)
  Zaner:Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ
  Titulky: niesu
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/553936-autorka-smrti/prehled/
  Thriller
  USA, 2017, 85 min  Obsah:
  Paula Kara Reesová, která si říká jen Kara, je začínající newyorskou spisovatelkou. Poté, co byl její přítel a zároveň nakladatel brutálně zavražděn, rozhodne se opustit New York a odcestovat do Los Angeles, kde bude navštěvovat kurz tvůrčího psaní. Najde si spolubydlení u ženy jménem Charlie, která je spolumajitelkou kavárny. Charlie má ráda život a užívá si každý okamžik, a protože Kara potřebuje peníze, nabídne jí, že může pracovat v její kavárně, samozřejmě pokud bude souhlasit i spolumajitel Tony. Tony souhlasí a Kara může začít. Zaučuje ji mladý student práv Jason, kterému se Kara na první pohled velmi líbí. Jednoho dne si někdo v kavárně zapomene tablet a Kara zjistí, že patří jejímu oblíbenému spisovateli detektivek Paulu Reesovi, který se právě zdržuje v L. A. a dělá tu výzkum pro svou další detektivku. Kara je zvědavá, zda v něm nemá třeba poznámky k novému románu, a tak si tablet tajně vezme domů. Paul na něj zavolá, a tak se s Karou seznámí. Setkají se a přeskočí mezi nimi jiskra. Kara se do něj okamžitě zamiluje. Mezitím se Kara zlobí na svého profesora tvůrčího psaní, Crosse, který podle ní překročil hranici, za kterou může profesor jít, když jí nabízel pomoc s psaním. Charlie si myslí, že by to měla nahlásit, ale Kaře se do toho moc nechce. Drží si od Crosse odstup a naplno prožívá svou lásku s Paulem. Paul poznává, jak moc talentovaná Kara je, a tak jí nabízí, že by se na jeho příštím románu mohla podílet. Začnou spolu vymýšlet dějové linky. Jednou z nich je, že kdosi zavraždí profesora, který se k ní nechová podle jejích představ. Netrvá dlouho, a profesor Cross je otráven. Umírá přímo před zraky svých studentů…  ...
  ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.021 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 21:27

  TOPlist