Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Pink Floyd: The Wall (1982)[1080p] = CSFD 87% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

  • vysoká rýchlosť
  • úplne zdarma
  • prevažne Slovenská a Česká scéna
  • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
  • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
    torrenty?
    Torrenty:
    v1 textová
    v2 obrázková
    Ako sa stat
    Uploaderom
    Online
    Filmy
    Forum
    Pravidlá
    SkTSocial
    BitTorrent
    klient
    Meno: Heslo:
    Zaregistrovat
    Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
    Zabudol som heslo

    Pink Floyd: The Wall (1982)[1080p] = CSFD 87% Názov:Pink Floyd: The Wall (1982)[1080p] = CSFD 87% Hodnocení: Stiahnut
    Pozriet Online
    Kategória:HD Filmy - Velikost:7.4 GB BitTorrent klient
    Pridaný: Súbory:
    Skontrolován:2015-03-29 Peerov:4 (Seed: 4, Leech: 0)
    Zaner:Drama,Hudebni Uploader:Uvidis, az ked budes
    VIP
    Kúp nám Pivo 1,10€

    Kúp nám Pivo

    Pridaj do zalozky
    Pridaj do zalozky




    Pro fanoušky hudby skupiny Pink Floyd a milovníky dobré hudby je zde, dnes již kultovní film The Wall ve špičkové kvalitě obrazu i zvuku.

    Název: Pink Floyd - The Wall
    Rok vydání: 1982
    Délka: 95 min
    Obraz: 16:9 HD 1920x804
    Zvuk: EN DD 5.1
    Titulky: CZ, EN
    Menu, bonusy: ne
    Zdroj: web



    CSFD
    http://www.csfd.cz/film/7123-pink-floyd-the-wall/

    Pink Floyd - Another Brick In The Wall, Part 2 (Official Music Video)


    ...je zamčený v pokoji jakéhosi losangelského hotelu a hlavou mu táhnou klíčové okamžiky jeho života. Rocková hvězda Pink, na jehož koncert se už možná kdesi venku scházejí tisíce fanoušků. Sedí tu a utápí se v děsivých představách a vizích. Scény represí a lidské agresivity se střídají s frustrujícími vzpomínkami na dětství bez otce, zato s přehnaně ochranitelskou matkou, na školu, pokoušející se všechny semlít do jedné beztvaré, nemyslící masy, na ženu, která jej zradila. Sedí tu, obehnán pomyslnou ochrannou zdí, kterou si kolem sebe kdysi vybudoval, a neví jak dál.
    Kultovní snímek "Pink Floyd: The Wall" je jedním z mála filmových děl, experimentujících s ryze hudební látkou. Po úspěchu jevištního zpracování dvojalba populární skupiny Pink Floyd se režie celovečerního filmu ujal Alan Parker (Sláva, Hořící Mississippi, Evita atd.), který se tu poetice hudebního tvaru přiblížil v kinematografických dějinách zcela ojedinělým způsobem. Podle scénáře vůdčího ducha skupiny Rogera Waterse vznikl film, jenž je tříští symbolických obrazů a animovaných sekvencí, volně spojených písněmi a situací fiktivní hlavní postavy. Film, který je nadčasovým vyprávěním o osamělosti člověka i o nejrůznějších zdech, jež si kolem sebe stavíme...

    Pink Floyd The Wall(1982)
    režie:
    Alan Parker
    produkce:
    Alan Marshall
    scénář:
    Roger Waters
    hlavní role Pinka:
    Bob Geldof

    Tracklist:
    ?The Little Boy That Santa Claus Forgot (Vera Lynn)
    ?When The Tigers Broke Free, part 1
    ?The Little Boy That Santa Claus Forgot (Vera Lynn)
    ?In The Flesh?
    ?The Thin Ice
    ?Another Brick In The Wall, part 1
    ?When The Tigers Broke Free, part 2
    ?Goodbye Blue Sky
    ?The Happiest Days Of Our Lives
    ?Another Brick In The Wall, part 2
    ?Mother
    ?What Shall We Do Now?
    ?Young Lust
    ?One Of My Turns
    ?Don't Leave Me Now
    ?Another Brick In The Wall, part 3
    ?Goodbye Cruel World
    ?Is There Anybody Out There?
    ?Nobody Home
    ?Vera
    ?Bring The Boys Back Home
    ?Comfortably Numb
    ?In The Flesh
    ?Run Like Hell
    ?Waiting For The Worms
    ?Stop
    ?The Trial
    ?Outside The Wall




    Definitivně nejúspěšnější a nejznámější film, na kterém se Pink Floyd podíleli. Film je neoddělitelnou součástí projektu The Wall, který zahrnoval i teatrální koncertní podobu a samozřejmě album.
    Je docela těžké popsat, o čem film je. Hlavní postava, jakýsi pan Pink Floyd, kterého mistrně ztvárnil rockový zpěvák Bob Geldof se více než nápadně podobá Rogeru Watersovi (a zároveň Sydu Barrettovi) a vzhledem k tomu, že "The Wall" je do značné míry Watersovým autobigrafickým příběhem, natáčení filmu provázela velká nervozita, protože jak producent, tak režisér i autor scénáře nehodlali slevit z mnoha svých drobných požadavků a plánů. Má se všebecně za to, že celý film je jeden velký kompromis mezi egoistickými návrhy zvláště režiséra Parkera a Rogera Waterse (největším ústupkem a podle Waterse spíš příkořím bylo to, že nemohl hrát hlavní roli, tedy více méně sám sebe, protože jeho kamerové zkoušky dopadly žalostně...).
    Z filmové verze byly vypuštěny některé skladby, které můžeme slyšet na albu (nejvíce citelná ztráta je bezpochyby absence jedné z klíčových skladeb alba - "Hey You" (pouze jako bonus na DVD verzi) a dále zde chybí "The Show Must Go On". Na druhou stranu skladba "What Shall We Do Now", jejíž "úvod", skladbu "Empty Spaces", můžeme slyšet na albu, si zde můžeme vychutnat celou, stejně jako skladbu "When The Tigers Broke Free", rozdělenou do dvou částí.
    Některé skladby, konkrétně "In The Flesh?", "Mother", "Bring The Boys Back Home", "In The Flesh" a "When The Tigers Broke Free" byly nahrány znovu, specielně pro film, jinak byly použity standardní verze známé z alba. Největších změn doznaly obě skladby "In The Flesh (?)", kde "zpívá" vokály Bob Geldof místo Rogera Waterse.


       
       



    Podrobné popis filmu The Wall

    Film je natočen poměrně netradičním způsobem. Hodně se střídají časové roviny, často se prolínají v jediném záběru.
    The Little Boy That Santa Claus Forgot (Vera Lynn)
    Chodba v hotelovém pokoji, současnost
    Pokojská luxuje chodbu, kamera pomalu postupuje směrem k ní, v pozadí zní tiše hudba.
    Titulky

    When The Tigers Broke Free, part 1
    Zákop kdesi na frontě druhé světové války
    Pinkův otec sedí ve tmě a jen ve světle petrolejové lampy (pozn.: československé výroby...) čistí svůj revolver. Pomalu nabíjí a přemýšlí o své situaci. V pozadí zní zvuky války. Kamera zabere detail plamene lampy, který se změní na...
    Pole kdesi v Anglii, 50. léta
    Pink, jako chlapec běží směrem ke kameře.

    The Little Boy That Santa Claus Forgot (Vera Lynn)
    Hotelový pokoj v Los Angeles
    Pokojská klepe na dveře Pinkova pokoje. Pink (zpěvák) sedí v křesle a klepání ho vyruší z přemítání, ale nereaguje jinak než že pohne koutkem úst. Pokojská se snaží dostat do pokoje a hledá správný klíč. Dovnitř se ale nedostane, protože na dveřích je zevnitř řetízek.
    Pinkovi to připomíná scénu z jeho koncertu, která následuje:

    In The Flesh?
    Stadion v Los Angeles, současnost
    Dav nakonec prolomí bránu drženou zevnitř řetězem (který je evokován řetízkem na dveřích Pinkova hotelového pokoje) a dav se žene dovnitř. Záběry na mladé lidi běžící jako o život chodbou a šlapající na své upadnuvší kamarády je velmi rychle střídán se záběry vojáků běžících v zákopech kdesi na frontě. "Děti" se nakonec dostanou dovnitř a nábožně naslouchají "koncertu" Pinka, který na sobě má černou "nacistickou" uniformu a jeho zpěv zní spíš jako jeden z Hitlerových bouřlivých a fanatizujících projevů. Na konci písničky následuje střih...
    Frontová linie druhé světové války
    Boje zuří naplno a Pinkův otec se snaží dovolat telefonem pomoci, ale přesně v tom okamžiku je zabit bombou svrženou z letadla a umírá v tratolišti krve se sluchátkem v ruce. Zatím jeho manželka sedí doma na zahradě a opaluje se na slunci. Pink, který je zatím malé batole spí v kočárku.

    The Thin Ice
    Bazén v luxusním apartmá hotelu v Los Angeles
    Pink plave na zádech na hladině, krátce poté, co se pravděpodobně pokusil o sebevraždu. Je nahý, jen kolem pasu má kus plátna jeho ruce jsou roztažené. Je více než podobný ukřižovanému Ježíši Kristu. Najednou se voda změní v krev a Pink se začíná topit. V hlavě se mu objevují poměrně brutální myšlenky o smrti jeho otce. Vidí jeho křičící ústa.

    Another Brick In The Wall, part 1
    Kostel v Británii, 50. léta
    Pink je jako chlapec s matkou v kostele, která stále ještě oplakává smrt jejího manžela, Pink si zatím poněkud znuděn hraje s modelem bojového letadélka. Na kratičký okamžik zahlédneme i autentický záběr na pamětní desku v jednom londýnském kostele, která připomíná smrt všech členů jednotky, ve které sloužil i otec Rogera Waterse (a tedy i Pinkův otec).
    Hřiště, Anglie, 50. léta
    Pink, je na hřišti plném dětí a cítí se velmi osamělý. Závidí svým kamarádům jejich tatínky.

    When The Tigers Broke Free, part 2
    Pinkův domov
    Pink už je o něco starší. Vrací se ze školy a zjistí, že je doma sám. Vezme si něco malého k jídlu a chce si číst časopis, pak ale zvítězí zvědavost a Pink se rozhodne prozkoumat obsah zásuvek matčina prádelníku. Najde tam otcovu uniformu, jeho břitvu několik nábojů a dopis od krále Jiřího. Oblékne si uniformu a místo sebe vidí v zrcadle obraz svého otce.

    Goodbye Blue Sky
    Zahrada Pinkova domova
    Matka se sluní a spí na sluníčku, Pink jako mimino brečí v kočárku a bílá holubice se vznese z trávníku, aby se nestala obětí krvelačné kočky...
    Animovaná sekvence
    Holubice je zevnitř rozervána na krvavé kusy orlem, v kterého se změní a který se zakrátko transformuje do ničivého monstra, které připomíná bombardér a které zapaluje města pod sebou. Nakonec se snese na zem a stane se z něj jakási odpudivá brána z níž vylétávají nekonečné proudy bombardérů, ty se mění v bílé kříže. Z vojáka se stává kostlivec a padá mrtev k zemi. Z britské vlajky, která vypadá jako by byla ze skla, odpadají jednotlivé kusy (střepy) a zůstane jenom rudý kříž, po kterém stéká krev a pomalu odkapává do kanálu...
    Železniční trať v Anglii, u ústí tunelu
    Pink (jako chlapec) a další dva jeho kamarádi se rozhodli, že na kolejnice položí náboje, které vzal Pink z matčiny zásuvky a které patřily jeho otci, aby viděli, jak to vypadá, když explodují. Pink je chce položit na koleje v tunelu, ale chlapci mají strach. Nakonec si je vezme Pink sám a položí je na koleje, nestihne ale z tunelu utéci před blížícím se vlakem. Tiskne se ke stěně tunelu a kouká se na projíždějící vagóny, z nichž se po něm natahují zoufalé ruce a shlíží na něj lidé "bez tváří" (s plastikovými maskami bez výrazu, pouze s vypálenými otvory pro oči a ústa). Scéna připomíná transporty Židů do koncentračních táborů. Když vlak zmizí celý v tunelu, vynoří se z páry Pinkův učitel s rákoskou a začne na něj řvát...

    The Happiest Days Of Our Lives
    Škola v Anglii
    Přestávka končí a učitelé pochodují po chodbě v jednotném šiku jako vojáci. Pink píše ve třídě pod lavicí básničky a učitel ho chce co nejvíce zesměšnit, jednu báseň tedy přečte před celou třídou (úryvek z "Money", z alba "Dark Side Of The Moon". Posmívá se mu a pro výstrahu ho bije rákoskou přes prsty. Scéna je prostříhána se scénou u učitele doma, kde večeří se svou manželkou, která ho donutí sníst úplně všechno z jeho talíře zachází s ním jako s malým klukem. Učitel sní o tom, jak se za to příkoří pomstí druhý den žákům.

    Another Brick In The Wall, part 2
    Studenti s plastikovými maskami na tvářích kráčí ponurými chodbami a po různých rampách. Interiér už místo školy připomíná spíše továrnu. Nakonec děti bezmocně padají do obří násypky, ze které se po bližším pohledu kamery vyklube obří mlýnek na maso. Z dolní části už ze stroje vylézají jen proužky namletého masa...
    Najednou žáci ve třídách strhnou masky a začnou demolovat školu (opravdu velmi důkladně...), nakonec trosky zapálí a učitele vrhnou do plamenů. Při posledních tónech skladby se ale ukáže, že to vše byl jen výplod Pinkovy fantazie a že se nic nezměnilo, že stále sedí na hodině fyziky a opakuje věty přesně po učiteli...
    Hotelový pokoj v Los Angeles, současnost
    Pink je ve svém pokoji. Telefon zvoní, ale Pink ho nezvedá. Za chvilku se zvedne a někam zavolá. Telefon však nikdo nezvedne.

    Mother
    Scéna rychlými prostřihy do různých období Pinkova života.
    Pink objímá svůj polštář, potom svoji ženu, nakonec matku.
    Pink je jako hříšník poslán za ředitelem školy (ten ho pravděpodobně fyzicky trestá).
    Pink jako chlapec kouří ve svém pokoji a dalekohledem pozoruje dívku od naproti, která se převléká a je přistižen matkou.
    Pinkova manželka se vrátí domů a vidí Pinka, který sedí u piána a je úplně mimo, protože se předtím pravděpodobně úplně zfetoval.
    Pink (dítě) je nemocný, má horečku a bojí se. Vleze si ke své matce do postele.
    Manželka odmítá Pinka.
    Pink nachází v posteli místo matky, ke které si zalezl, jen kostlivce.
    Scéna, kdy vidíme Pinkovu svatbu na radnici. Prší a svatební kvítky se rozpouštějí do červených stružek, které Pinkovi moc optimismu nedodají.
    Pinkova manželka se vrací domů a najde ho zase úplně mimo. Pokouší se ho probrat, ale pak nakonec odchází.
    Rocková hvězda Pink je na letišti se svým manažerem, jeho žena se zatím doma utápí v hluboké depresi.
    Pink si v hotelovém pokoji poraní nohu, když rozšlápne sklenici. Volá domů do Anglie, ale jeho žena není doma, protože se účastní demonstrace proti atomovým zbraním.
    Pink (chlapec) je v tanečních a musí tancovat s jedinou dívkou, která na něj zbyla. Je o dvě hlavy větší, tlustá a velmi mu připomíná matku.
    Pinkova manželka flirtuje s předákem místní organizace CND (Campaign For Nuclear Disarmament = Kampaň za nukleární odzbrojení).
    Pink se svíjí v křečích na posteli v hotelovém pokoji. Volá domů z telefonní budky ve Státech. Jeho žena zatím doma spí s předákem, který ten telefon zvedne, chvíli poslouchá, nic neřekne a telefon zase položí. Všem je všechno jasné, Pink se zhroutí na zem...

    What Shall We Do Now?
    Animovaná sekvence
    Sekvence začíná dvěma kreslenými květinami, které se k sobě tulí a po chvíli se začnou milovat. Nakonec se chtějí vzájemně sežrat, ale protože zjistí, že se takhle nemohou zabít, květina-žena nakonec svým žárem druhou květinu doslova upraží.
    Následuje velice svižná kreslená sekvence, která je plná věcí transformujících se jedna v druhou. Zpočátku hraje hlavní motiv zeď, která doslova letí krajinou a mění věci kolem sebe, boří chrámy, z batolat dělá agresivní skinheady a z květin ostnatý drát. Z baskytary injekční stříkačku plnou krve a tak dále. Nakonec se vše transformuje do pěsti, která se změní v kladivo a udeří do obrazovky. Tím hned navazuje další scéna (již hraná), kdy lupiči stejným kladivem rozbijí výlohu a než stačí cokoliv ukrást, jsou brutálně zatčeni policií, zatímco z rozbité výlohy staré babičky kradou věci...

    Young Lust
    Koncertní hala, Los Angeles, současnost
    Probíhá párty po skončení koncertu za účasti roadies, manažerů a personálu. Pink je ve svém karavanu. Několik dívek se velmi zajímavými metodami, proti kterým strážní rozhodně nic nenamítali, se vetřeli na párty ve snaze být co nejblíže svému idolu. Nakonec zvítězilo jídlo a pití. Pouze jedna fanynka zahlédla muže, který jí byl povědomý, jak vystupuje z karavanu s tmavými brýlemi na očích. Podle fotky si ověřila, že je to opravdu on, popadla lahev vína a zmizela za ním v karavanu...

    One Of My Turns
    Luxusní apartmá hotelu v Los Angeles, současnost
    Pink a fanynka vcházejí do pokoje. Fanynka na Pinka mluví, ptá se ho, jestli se cítí fajn a jestli nechce napít. Pink nereaguje, je usazen v křesle u lampy a sleduje válečný film v televizi, naprosto duchem nepřítomen. Fanynka zatím žasne nad přepichem pokoje. Najednou se Pink z ničeho nic vymrští a začne zuřivě demolovat pokoj (foťákem rozbíjí skleněnou desku stolku, láhev vína se roztříští o zeď jen pár decimetrů od dívčiny hlavy,...). Chvílemi to vypadá, jako by Pink útočil na dívku, ta už nemá prakticky kam se skrýt, nakonec je ale jasné, že o dívku tady vůbec nejde. V posledním záchvatu zoufalství vyhodí Pink hrající televizi skrz zavřené okno ven (zhruba z dvacátého patra) a málem skočí za ní. Jen na poslední chvíli se chytí rámu okna a střep skla, který zůstal v rámu mu projede rukou...

    Don't Leave Me Now
    Bazén hotelového apartmá, Los Angeles, současnost
    Pink leží v bazénu a z rozřezané ruky mu prýští krev. Vzpomíná na to, jak spával se svojí ženou.
    V dalším záběru sedí Pink v židli pod pokojovou lampou na nepřítomně zírá na televizi. Z ruky mu odkapává krev (je zde velmi podařený záběr – velmi detailní, až mikroskopický pohled na kapku dopadající na zem a tříštící se na malé kapičky, vše ve velmi zpomaleném záběru). Kamera ustupujeme a mi vidíme, že celý interiér tvoří křeslo, lampa a televize, dále okno v pozadí a pak už jen čtyři holé bílé stěny. Na jedné z nich se objeví stín manželky, která přichází k Pinkovi. Vzápětí se však změní napřed ve stínovou a pak i v trojrozměrnou (kreslenou) kreaturu, která představuje nejspíš oživlou velmi útočnou vagínu kříženou s kudlankou nábožnou. "Zaútočí" na Pinka, který se jen chabě braní skrčený v koutě.
    Ve stejnou dobu můžeme sledovat Pinkovu skutečnou manželku při milostných hrátkách s předákem CND.

    Another Brick In The Wall, part 3
    Hotelový pokoj v Los Angeles, současnost
    Pink (v několika opakovaných zpomalených záběrech) rozbíjí kytarou (kterou drží za hmatník jako kladivo) televizní obrazovku při scéně z filmu "Doly Krále Šalamouna" (King Solomon's Mines – 1950), kde se líbají dva hlavní představitelé.
    Následuje rychlá sekvence střihů zobrazujících válku, násilné demonstrace, policejní zásah, zápalné láhve, školu, Pinkovu svatbu, jeho život s manželkou, televizi a .. mimo jiné – zeď.

    Goodbye Cruel World
    Hotelový pokoj v Los Angeles, současnost
    Pink sedí v křesle, absolutně mimo. Pravděpodobně vzpomíná na dětství:
    Pole kdesi v Anglii, 50. léta
    Pink jako chlapec běží po louce a najde cosi v trávě.

    Is There Anybody Out There?
    Zeď postavená z betonových bloků
    Pink, polonahý, se snaží zoufale zbořit zeď nebo se alespoň dostat přes ni. Zoufale škrábe holými prsty maltu ze spár. Celá scéna je nasvícena ostrými bílými reflektory, Pink je v jejich centru. Nakonec ho napadne přiložit ucho ke zdi a naslouchat. Zdá se, že opravdu něco slyší...
    Hotelový pokoj v Los Angeles, současnost
    Pink leží na zemi a hraje si s věcmi, které zbyly po jeho řádění (zmačkaná plechovka koly, prášky, cigarety, střepy, okousané kuřecí kosti...). Na zeleném koberci z nich staví cosi jako maketu vojenského tábora.
    Potom jde do koupelny a dívá se na svůj obličej v zrcadle. Poté, co si oholí tvář, napadne ho, že by si mohl oholit veškeré ochlupení. Jako poslední si oholí obočí, ale ne holicím strojkem, nýbrž pouze žiletkou, kterou před tím zlomil bez dvěma prsty. Vidíme jen kapky krve dopadat na hladinu vody v umyvadle, pokrytou pěnou na holení.
    Nakonec se nám zjevuje v koupelnových dveřích nový Pink – Pink fašista s naprosto oholeným ochlupením a vlasy "ulízanými" dozadu.

    Nobody Home
    Hotelový pokoj v Los Angeles, současnost
    Pink sedí před televizí a je na pokraji vzteku. Na všech programech jsou jen milostné scény nebo scény z války. Pink mačká tlačítka dálkového ovládání a pravděpodobně si ani neuvědomuje, že na ovladači mačká číslo do svého domu v Anglii.
    Krajina zničená válkou kdesi v Anglii
    Všude okolo jsou místo keřů a stromů jen zkřížená kladiva vyrůstající ze země omotaná ostnatým drátem.
    Pink jako dospělý sedí v křesle s lampou a sleduje televizi. Pak se přemění v Pinka - chlapce, vstane a odchází. Vejde do opuštěné polní nemocnice (pravděpodobně psychiatrie, podle postelí s řemeny pro "kurtování" končetin pacientů). Projde až na konec opuštěných místností a tam najde sám sebe, co by vyšinutého člověka, jak se krčí v koutě, zády do místnosti a něco si čte. Chlapec Pink položí muži ruku na rameno, muž se otočí a Pink zděšený mužovým příšerným, bláznivým obličejem utíká.
    Doběhne do zákopů, které jsou doslova po okraj plné mrtvých těl vojáků. V zákopech není kromě mrtvých těl nic jiného než bahno. Pink přikryje jednoho vojáka pokrývkou a odchází. Najde sám sebe, co by dospělého sedět v křesle s lampou a sledujícího televizi. Nakonec zklamaný odchází.

    Vera
    Nádraží v Anglii, 1945
    Vojáci se plní radosti vrací domů a na nástupišti je vítají jejich příbuzní. Všichni jsou šťastní, až na Pinka, který marně čeká na svého otce. Pak všichni začnou sborově zpívat:

    Bring The Boys Back Home
    Všichni sborově zpívají, vidíme armádní kapelu, jak hraje a jediný, kdo mlčí je Pink, který rázem stojí sám uprostřed davu. Nakonec zůstane sám na nástupišti, sedne si do křesla a sleduje televizi.
    Hotelový pokoj v Los Angeles, současnost
    Pink sedí před televizí v naprosto zničeném pokoji. Pokojská se snaží dostat dovnitř.

    Comfortably Numb
    Hotelový pokoj v Los Angeles, současnost
    Pinkův manažer, doktor a ředitel hotelu se po několika marných pokusech nakonec dostanou do pokoje a najdou Pinka naprosto zhrouceného v křesle, zřejmě předávkovaného prášky či drogami. Pinkovi se zdá o tom jak byl malý a na louce našel poraněnou krysu. Přinesl ji domů ukázat mamince, ale ta ho s křikem poslala pryč. Nakonec chlapec krysu ukryl v kůlně do sena. Pak Pink, který má halucinace vidí tváře své matky, otce, učitele a doktora a několik vojáků.
    Pink jako chlapec leží doma a blouzní v horečkách.
    Manažer trvá na tom, že Pink ten večer musí stát v pořádku na pódiu a přesvědčuje doktora, aby udělal cokoliv, aby ho postavil na nohy. Ten odmítá, ale nakonec se nechá uplatit a píchne Pinkovi povzbuzující injekci. Pink se částečně probírá. Pomocníci ho navléknou do šatů a vlečou chodbami k autu. Pink se pomalu mění v červa. Nakonec ho slepého, křičícího, pokrytého slizem a prakticky bezmocného vrhnou do limuzíny, která prudce vyráží. Pink ječí, protože přeměna v červa byla velmi bolestivá. Nakonec v autě Pink ze sebe strhne červí obal a zjevuje se dokonale upravený, klidný a vyrovnaný ve své fašistické uniformě. Fyzická přeměna v červa byla završena psychickou...

    In The Flesh
    Koncertní hala – fašistický projev
    Fašisti s Pinkem v čele pochodují chodbou. Když Pink kráčí na pódium, objímá malé děti a líbá je (stejně jak to dělal Hitler). Všichni kolem mají černé oblečení, nebo alespoň černé pásky na rukou se zkříženými kladivy na červenobílém pozadí.
    Dav nadšeně aplauduje, sotva se Pink objeví na pódiu. V davu převládají skinheadi, kteří se místy neudrží a hailují, všude visí prapory se zkříženými kladivy a planou ohně.
    Pink zpívá píseň, ale jeho projev vypadá spíš jako slovní útok na všechny okolo. Je velmi arogantní. Nakonec začne z publika vybírat "nevhodné" lidi. K tomu všemu mu hraje jako doprovod velký orchestr a sbor.

    Run Like Hell
    Neznámé město, Anglie
    Fašisté se psi honí po ulicích a podchodech "ty nesprávné" lidi. Parta hammerskins nejdříve znásilní dívku a zbije jejího chlapce téměř k smrti, pak totálně vyrabuje a zničí obchod a uteče.

    Waiting For The Worms
    Fašisté pochodují po ulicích v demonstrativním průvodu, lidé se před nimi zamykají v domech a zatahují závěsy. Nakonec fašisté postaví pódium pro Pinka, který přes megafon křičí své "rozkazy". Píseň přechází ve známou animovanou sekvenci, kde vidíme pochodující kladiva s pozadím černé oblohy...

    Stop
    Toalety v koncertní hale, Los Angeles
    Strážný nachází Pinka, který sedí v kabince vedle mísy, ve které si namáčí palec, který si cucá jako malé dítě a čte si ze starého sešitu nějaké texty (ve kterých lze rozeznat některé fráze z "Your Possible Pasts" z alba "The Final Cut". Pak velmi falešně a roztřeseným hlasem zazpívá píseň "Stop". Jeho psychické i fyzické vyčerpání je naprosté.

    The Trial
    Animovaná sekvence
    Pink (nyní jenom malá růžová postavička bez rozkreslených detailů – představující Pinkovu duši) je postaven napřed před zeď, která ho nakonec obklopí a uvězní a je souzen. Soudce je nic víc, než obří zadek s parukou a očima. Předvolává postupně svědky: Učitele, Matku a nakonec Manželku. Všechny postavy jsou vykresleny poměrně drsným způsobem a vypadají jako hodně odpudivé karikatury. V této animované sekvenci jsou některé velmi pozoruhodné pasáže, jako například kreslený list, který se snáší dolů a uprostřed pohybu se na okamžik změní v růžovou dušičku Pinka a zase se plynule změní zpět v list, nebo sekvence, kdy Pinkova duše se vznáší volným prostorem – modrou oblohou, která se ale rozbije jako by byla ze skla a Pinkova dušička se vznáší už pouze černočernou prázdnotou...
    Nakonec soudce uzná Pinka vinným a odsuzuje ho ke stržení jeho zdi.
    Následuje dlouhý záběr na zeď z betonových bloků, skoro minutu se nic neděje. Pak překvapivě zeď v jediném okamžiku a ve velmi efektním záběru exploduje a je slyšet Pinkův (Watersův) skoro nelidský řev, kdy Pink trpí, když strhávají jeho "ochrannou" zeď. Zatímco kolem kamery lítají kusy zdiva, vracíme se v kratičkých šotech k významným scénám z celého filmu.

    Outside The Wall
    Ulice zničená výbuchem (válkou?), "den poté"
    Děti si s plastovými náklaďáky hrají a odstraňují trosky. Odnášejí jednotlivé cihly... Jeden chlapec najde nevybuchlou zápalnou lahev. Vyndá hadr z hrdla a přičichne k tekutině. Zamračí se, obsah páchne benzínem. Chlapec láhev bezmyšlenkovitě vyleje na zem. Scéna i čas se zastaví...









    cuker666, Prokop2000, jankoondovcik, mimu, CharlesPaul,

    + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


    Upozornenie:
    Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!





    0
    stano555
    Ratio 0.16

    Clen

    29/12/2023 16.18.57
    prosim seed

    88
    cuker666
    Ratio 9.15

    Member+

    16/09/2020 20.52.57
    Na toto sa tesim...


    Back

    Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

    [ Script trval: 0.258 sec. ] - [ GZIP: disabled ]
    Je zhruba 12:18
    sql

    TOPlist