Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Delta Force 2: Kolumbijska spojka / Delta Force 2: The Colombian Connection (1990)(CZ/EN)[1080pHD] = CSFD 36% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
   Delta Force 2: Kolumbijska spojka / Delta Force 2: The Colombian Connection (1990)(CZ/EN)[1080pHD] = CSFD 36% Názov: Delta Force 2: Kolumbijska spojka / Delta Force 2: The Colombian Connection (1990)(CZ/EN)[1080pHD] = CSFD 36% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:11.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2018-12-09 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Akcni Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jazyk: CZ, EN
  Titulky: CZ forced
  Rok vydání: 1990
  Délka (min): 111
  Žánr: Akční
  ČSFD: https://www.csfd.cz/film/7002-delta-force-2-kolumbijska-spojka/prehled/
  Režie: Aaron Norris
  Hrají: Chuck Norris ad.
  POPIS
  Další nasazení elitního amerického komanda pod vedením Chucka Norrise. Tentokrát proti psychopatickému šéfovi kolumbijské narkomafie. Ten se jmenuje Ramon Coto a patří mezi nejvyšší hlavouny kolumbijské mafie obchodující s drogami. Když se mu znovu, už po několikáté, podaří uniknout policii, jsou na pomoc povoláni agenti americké vlády. Stíháním uprchlého zločince jsou pověřeni plukovník Scott McCoy a major Bobby Chavez. Coto je sice během úspěšné akce zatčen, z nepochopitelných důvodů je však propuštěn na kauci a začne se mstít. Protože je to perverzní sadista, začne se mstít strašným způsobem. Zavraždí Chavezovu těhotnou ženu i jeho mladšího bratra a navíc majora unese společně s dalšími třemi agenty, aby ho vzápětí popravil v plynové komoře. Jeho strašlivé umírání natočí na video a kazetu pošle úřadům. Na prezidentův rozkaz má být nasazena zvláštní jednotka Delta Force, která má vypálit v San Carlos Cotova pole, na nichž pěstuje keře koky a osvobodit zadržované agenty. Mezitím ovšem McCoy vysazený v na pobřeží pronikne džunglí a dostane se až ke Cotově skalní pevnosti. Přestože je dobře střežená, je jasné, že zločinec nemá šanci. McCoy je odhodlán pomstít přítele.


  ...


  Delta.Force.II.The.Colombian.Connection.
  1990.1080p.BDRip.x264.CZ.EN-FPMIP

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  kekesko
  Ratio 2.43

  Member+

  04/02/2019 17.39.42
  Odpovedat

  Ak je to film z Ch. Norrisom tak sa to nevolá Operation Delta force ale Delta Force 2: Kolumbijska spojka / Delta Force 2: The Colombian Connection (1990)
  Ten navigačný obrázok je zavádzajúci.

  0
  vladosvejk
  Ratio 52.58

  VIP

  19/12/2018 20.59.19
  Odpovedat

  seeeeeeeed skončil mi na 98% tak to ešte pustite prosím

  0
  vladosvejk
  Ratio 52.58

  VIP

  16/12/2018 19.54.19
  Odpovedat

  SEEEEEEED prosím


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.035 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 09:11

  TOPlist