Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Alexandr Isajevic Solzenicyn - Dve ste let pospolu (2004) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Alexandr Isajevic Solzenicyn - Dve ste let pospolu (2004) Názov:Alexandr Isajevic Solzenicyn - Dve ste let pospolu (2004) Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Knihy a Časopisy Velikost:179.3 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2014-09-05 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk: CZ
  Rok vydania: 2004
  Formát dokumentu: PDF
  Obal:


  Krátký popis: 200 let spoluziti zidu a rusu, socialny-ekonomicky-politicky pohlad
  Dvěstě let pospolu predstavuje dvojdielnu knihu s podtitulmi Dejiny rusko-židovských vztahů v letech 1795-1916 a 1917-1955 (druhý diel).
  Oba diely obsahujú kapitolu "Pro objasnění", v ktorej autor operuje s otázkami "Kto je Žid? Koho máme považovať za Žida?" a uvádza na ne odpovede a interpretácie rôznych autorov. Vlastnú formuláciu už necháva na čitateľovi. Oba diely obsahujú vysvetlivky k českému vydaniu. Druhý diel tiež obsahuje menný register oboch dielov.
  Dej prvého dielu začína v druhej polovici 18. storočia, keď pred ruskou vládou vyvstala otázka riešenia problému s niekoľkomiliónovou židovskou komunitou, ku ktorej sa po rozdelení Poľska pridali ešte poľskí židia.
  Čitateľ sa dozvedá o neľahkom život na ruskom vidieku, o tom s akými obmedzeniami sa Židia stretávali (pásmo osídlenia, percentuálna norma židovských študentov na univerzite) ale aj o tom ako s každou vládou menil postoj k Židom a ako postupne získavali rovnoprávnosť...  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.090 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 03:56

  TOPlist