Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Audials One Platinum 2019.0.2600.0 | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Audials One Platinum 2019.0.2600.0 Názov:Audials One Platinum 2019.0.2600.0 Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:144.9 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2018-09-13 Peerov:2 (Seed: 2, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky





  Audials One Platinum 2019



  Audials One 2019 - Vyhľadávanie a nahrávanie hudby. Nahrajte všetky streamingové služby pre hudbu, audiokníh, filmy a televízne relácie. Previesť všetky médiá pre všetky zariadenia.Audiály zachytávajú hudbu od Spotify, YouTube, Amazon Music, Deezer, Soundcloud, Apple Music a všetkých ostatných legálnych streamovaných zdrojov. Získajte svoje súbory MP3 zadarmo a v najvyššej kvalite pre vašu hudobnú knižnicu. Pre systémy Windows, Android a iOS.

  Je to moja hudba
  Audials zachytáva hudbu od Spotify, YouTube, Amazon Music, Deezer, Soundcloud, Apple Music a všetkých ostatných legálnych streamovaných zdrojov. Získajte svoje súbory MP3 zadarmo a v najvyššej kvalite pre vašu hudobnú knižnicu. Pre systémy Windows, Android a iOS.

  Je to môj film
  Uložte svoje obľúbené filmy a série z Netflix, Amazon a ďalších video streamov v najvyššej kvalite. Vychutnajte si a sťahujte živú televíziu na internete. Začnite svoju vlastnú súkromnú knižnicu dnes.

  Z právnych zdrojov
  Zaznamenávajte hudbu zo služieb Spotify, Deezer a ďalších streamovacích služieb, prevezmite si ju z YouTube, Soundcloud a iných portálov alebo si ju môžete uložiť ako súkromnú kópiu rozhlasových prúdov.

  Uložiť do najvyššej kvality
  Uložte akúkoľvek skladbu v špičkovej kvalite ako MP3, AAC alebo WMA až do 320 kBit / s. Texty a značky sú tiež automaticky dostupné.

  Neporaziteľne rýchly
  Žiadny softvér neukladá hudbu tak rýchlo, ako Audials! Trvá to len niekoľko sekúnd, aby ste ušetrili 10 hier priamo z YouTube a Audials zaznamenáva Spotify rýchlosťou 10 krát!

  Objavte masívnu rozmanitosť
  Audials vám ukáže celú hudbu na svete. Hity, najnovšie grafy, albumy, diskografie, 120 žánrov a až 20 000 000 MP3, ktoré máte k dispozícii.

  Nájsť & načítať hudbu
  Pre akúkoľvek hudbu, ktorú hľadáte, Audials uvádza všetky dostupné verzie všetkých streamingových služieb. Kliknutím ich počujete alebo ich uložíte do hudobnej knižnice.

  Nájsť & načítať hudbu
  Pre akúkoľvek hudbu, ktorú hľadáte, Audials uvádza všetky dostupné verzie všetkých streamingových služieb. Kliknutím ich počujete alebo ich uložíte do hudobnej knižnice.

  Zapojenie snov do reality
  Máte túžbu. Audials nájdu hudbu! V najvyššej kvalite! Rýchlejšie a lepšie ako kdekoľvek inde! Jednoducho vyberte hity, albumy alebo celú diskografiu vášho obľúbeného umelca, ktoré chcete mať a Audials nájde a uloží všetko pre vás na pozadí.

  Hudba podľa vášho štýlu
  Naznačte niekoľko príkladov hudobníkov alebo rádia a vytvorte štýl. Audials nájde novú hudbu pre každý z vašich štýlov!

  Vaša Hudba Bot
  Chcete kolekciu automatických hudieb pre váš štýl? Viac ako 1000 kusov hudby? Žiaden problém. To je návykové!

  Maximálna odroda
  Zahŕňa masívnu rozmanitosť viac ako 100 000 online rozhlasových staníc, ktoré sa skladajú z 120 žánrov hudby z ktorejkoľvek krajiny, ktorú si dokážete predstaviť a až do 320 kBit / s.

  Jedinečný rádiový rekordér
  Audials monitoruje desiatky tisíc rozhlasových staníc 24 hodín denne a vždy nájde najlepšiu rozhlasovú stanicu na zaznamenávanie vašich hudobných prianí.

  Automatická dokonalosť
  Vyhýbajú sa reklamám a častiam, kde sa rozprávajú moderátori rozhlasu. Sledovacie záznamy sú presné na milisekundy. Tiež šetrí ID3 tagy, obalové diela a dokonca aj texty.

  Doma a na prechádzke
  Počúvajte svoje obľúbené stanice, ktoré prehrávajú vaše obľúbené žánre na vašom PC, smartfóne alebo v aute.

  Podcasty z celého sveta
  Prezrite si viac ako 350 000 podcastov s miliónmi epizód, ktoré môžete sledovať alebo počúvať, a prihlásiť sa na odber a uložiť všetky svoje obľúbené položky.

  Všetky služby Streaming
  Netflix, Amazon, Hulu, YouTube, Ustream, CNN, BBC a množstvo ďalších internetových streamov.

  Záznam bez záznamu
  Audials dokáže automaticky nahrávať viacero filmov, ako aj sériu jednej epizódy za druhou. Zatiaľ čo spíte, Audials robí všetku prácu a môže vám poskytnúť celú sériu cez noc.

  Najvyššia kvalita v správnom formáte
  Τη30 not τη τη not τη τη30 not30 τη30 τη3030 τη3030 not τη30 not τη30 not year τη30 not τη30 not year τη not τη τη not τη not τη not30 τη30 not30 τη not τη not τη not τη not not not τη30 τη year not30 τη τη not not τη30 not τη30 τη30 not not not τη30 not τη not τη τη30 not τη not30 τη30 not30 τη30 τη not not τη30 τη30 not To znamená, že všetky vaše nahrávky budú uložené v HD kvalite a ako MP4, HVEC, H.264 alebo WMV.

  Perfektná zbierka
  Spoločnosť Audials dáva vašim nahrávkam správne názvy a nájde popis a značky videoklipov a potom ich uloží s videozáznamami a sériami nahrávok.

  Najlepšie streamy naživo
  100 medzinárodných živých televíznych prúdov ako aj desiatky najlepších hudobných kanálov sú k dispozícii v prehľadnom formáte Audials.

  Najlepšie streamy naživo
  100 medzinárodných živých televíznych prúdov ako aj desiatky najlepších hudobných kanálov sú k dispozícii v prehľadnom formáte Audials.

  Sledovať teraz. Záznam na neskôr.
  Služba Audials umožňuje sledovať ľubovoľný televízny kanál, ktorý chcete buď pomocou prehrávača na boku, alebo v režime celej obrazovky, a umožňuje jednoduchým kliknutím zaznamenávať sledované. V najvyššej kvalite, samozrejme.

  Každý formát pre každé zariadenie
  Ponúka viac ako 100 formátov súborov a desiatky profilov zariadení. Spoločnosť Audials dokáže konvertovať všetky video alebo audio súbory v najvyššej kvalite.

  Hrajte všetko
  Najvyššia zábava s prehrávačom Audials pre filmy, seriály, živú televíziu, podcasty, videoklipy, audioknihy a rozhlasové stanice.

  Všestranne talentovaný
  Vaše médiá môžete spravovať v počítači a v cloude, ale môžete ich jednoducho preniesť aj na mobilné zariadenia. To je možné vykonať v ľubovoľnom čase pomocou kábla alebo pomocou aplikácie Audials, ak nechcete používať kábel.

  Minimum Requirements:
  - Windows 10, 8 or 7
  - 1 GHz CPU
  - 2 GB RAM
  - 1 GB hard drive space for installation








  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.046 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 09:47

  TOPlist