Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Sk-CzTorrent | stiahni si HD Filmy online - Black and White 2 - Complete Collection (2005)

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Black and White 2 - Complete Collection (2005) Názov:Black and White 2 - Complete Collection (2005) Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows Velikost:2.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2018-08-27 Peerov:4 (Seed: 4, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Black and White 2 - Complete Collection (2005)  Rok vydání: 2005 (DLC - 2006)
  Žánr: Strategie
  Lokalizace:
  Black and White 2 - Audio - anglicky / Text - český
  DLC Battle Of The Gods - Audio - anglicky / Text - anglicky
  Verze: 1.2
  Ochrana: SafeDisk (crack - RELOADED)
  Repack by Threadt

  Popis:
  Dobře známý tvůrce her Peter Molyneux, je podepsán i pod hrou Black & White 2, která je pokračováním oblíbeného hitu Black & White. V této strategické hře vystupuje hráč v roli mocného boha, který hledá své přívržence. Na své cestě se dostane do různých zemí, v nichž žije domorodé obyvatelstvo. Pomocí své zvířecí postavy musí získat jeho respekt a úctu. Jak toho dosáhne, zda metodou cukru, či biče, je na Vás.
  Hráč bude muset učinit zásadní rozhodnutí. Jakmile se Vám podaří obyvatele země přesvědčit, že jste bůh, budete se muset rozhodnout, zda se o své svěřence budete dobře starat, stavět pro ně krásná a bezpečná města, nebo zda zvolíte cestu násilné vlády a rozsévat válku a smrt.
  Původní obyvatelstvo buď může žít dále v míru, nebo se rozdělit na armády, z nichž každá se bude snažit ovládnout zemi.
  Vaše zvířecí postava bude provádět Vaše rozkazy a přání. Pomůže Vám vystavět města, nebo naopak šířit zkázu. Postava se od původní hry velmi rozvinula a nyní vystupuje v roli vojenského vůdce. Může se naučit různé strategie, vést armády do bitvy, a je výborně vyzbrojena útočnými i obrannými pomůckami.
  Svět Black & White je Váš. Ale nezapomeňte – chcete-li mír, připravte se na válku. Rozpoutejte války a bitvy, nebo použijte své schopnosti k budování míru.

  -Objevujte a používejte nové prostředky, jako zemětřesení a sopky, které způsobí vznik lávových řek.
  -Zvolte si svoji pomocnou postavu, která Vám nejlépe vyhovuje. V nabídce je např. O*censored*, Kráva, Lev a další.
  -Prozkoumejte a vytvořte nové formy zbraní, od mečů a luků po obléhací stroje. Postavte své vlastní obranné brány a valy.
  -Vytvořte a řiďte obrovské a různorodé armády.
  -Vytvořte osady s domy, farmami a dalšími stavbami, např. fontánami a zahradami (pokud vystupujete v roli boha) nebo sklady a gilotiny (jste-li ďábel).
  -Použijte různé prostředky k trénování a zlepšování schopností zvířecí postavy. Hůlky biče, nebo si vytvořte svoje vlastní.
  -Různé druhy počasí, např. déšť, sníh, mrholení a mlha.
  -Cesta napříč 10 zeměmi, přičemž v každé z nich žije pět kmenů.

  (DLC Battle Of The Gods)
  Datadisk k oblíbené strategii Black and White 2. Black and White: Battle of the Gods vypráví příběh o tom, jak se Aztékové rozhodli jít proti řeckému bohu, jenže byli téměř všichni pobiti a ti, co zbyli, se rozhodli nesmířit se se smrtí svých druhů a porážkou, a tak se jali vystavět totemy, obětní oltáře tisíců pokořených spolubojovníků. Pak začali těla vyzvedávat z hrobů a na oltářích je modlíc se k nebesům obětovat. Dlouho se nedělo nic. Stovky těl byly přinášeny k totemům, ale stále bez odezvy. Ale modlitby neustávaly. A pak se to stalo. Nebe rozetnul blesk. U oltářů se nakumulovalo tolik smrti, že to donutilo povstat nového boha. A není to obyčejný bůh. Zrodil se totiž z armády poražených. Je to bůh nemrtvých. Země se začala třást. Vstávat z hrobů začali totiž i všichni mrtví vojáci. Smrt zaplavila zemi jako lavina.

  Recenze:
  https://games.tiscali.cz/recenze/black-white-2-recenze-49390
  https://games.tiscali.cz/black-white-2-battle-of-gods-9993/recenze

  Požadavky:
  Minimum:
  OS: Windows 2000/XP
  CPU: Pentium 4 nebo Athlon XP
  Paměť: 512 MB RAM
  Grafika: 64 MB 3D video karta s Pixel Shader verzí 1.1 (NVIDIA GeForce4 Ti+ / ATI Radeon 8500+)
  DirectX: Verze 9.0c
  HDD: 4GB volného místa

  Instalace:
  Klasická. Spusť instalátor a nainstaluj. Spusť hru nebo DLC zástupcem z plochy. Po spuštění hry si v menu na kartě video zapni titulky. DLC je bohužel bez českých textů.  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.011 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 13:51

  TOPlist