Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Dite v pravy cas / The Child in Time (2017)(CZ)[1080p] = CSFD 64% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Dite v pravy cas / The Child in Time (2017)(CZ)[1080p] = CSFD 64% Názov:Dite v pravy cas / The Child in Time (2017)(CZ)[1080p] = CSFD 64% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:1.6 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-07-11 Peerov:13 (Seed: 13, Leech: 0)
  Zaner:Drama Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ
  Titulky: Ne
  Drama
  Velká Británie, 2017, 90 min  
  https://www.csfd.cz/film/546544-the-child-in-time/filmoteka/  Režie: Julian Farino
  Předloha: Ian McEwan (kniha)
  Scénář: Stephen Butchard
  Hudba: Adrian Johnston
  Hrají: Benedict Cumberbatch, Kelly Macdonald, Stephen Campbell Moore, Saskia Reeves, John Hopkins, Anna Madeley, Lucy Liemann, Richard Durden, Elliot Levey, Laurence Spellman
  Střih: Kristina Hetherington
  Scénografie: Simon Elliott
  Kostýmy: Keith Madden

  Dětský autor Stephen Lewis nakupuje s 4letou dcerou Kate, když náhle zmizí. Pokud ji nenajdeme, jeho manželka Julie nechá žít v pobřežní vesnici, i když ji pravidelně navštěvuje Stephen. Stephen pokračuje v psaní, ale je požádán předsedy vlády, aby zkontroloval svého nejlepšího přítele Charlesa Darka, který odstoupil ze svého členství v kabinetu, aby žil v izolovaném lese s manželkou Thelmou. Stephen je znepokojen Charlesovou zjevnou regresí do dětství, připomínající jeho vlastní ztrátu a vrátit se do Londýna, mylně věří, že další dívka je Kate. Tři roky po zániku Thelma požádá Stephena, aby stále udržel Kateův pokoj pro ni, aby pomohl se stále více narušeným Charlesem, což vedlo k šokujícímu objevu, ačkoli pozdější telefonát od Julie poskytuje nový začátek pro oba.  (translator)
  ...

  ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  broniak
  Ratio 2.29

  Member+

  14/07/2019 10.25.35


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.035 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 02:32

  TOPlist