Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Fallout 3 ( Game of the Year Edition ) +CZ | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Fallout 3 ( Game of the Year Edition ) +CZ Názov:Fallout 3 ( Game of the Year Edition ) +CZ Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows Velikost:8.6 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2014-05-10 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Lokalizace: multilanguage: EN,DE,FR + pribalený CZ preklad (titulky/textury)

  Popis: Postapokalyptické RPG Fallout 3 beží v reálnom čase (teda už nie na ťahy) na rozvinutej verzii enginu z hry The Elder Scrolls 4: Oblivion. Príbeh začína v nemocnici úmrtím matky a narodením Vašej postavy, ktorú si prispôsobíte k obrazu svojmu za asistencie otca.     Každý aspekt vytvárania postavy je založený na systéme S.P.E.C.I.A.L. Ako budete vyrastať, obdržíte prvú knihu umožňujúcu zvoliť východzí stav každej z Vašich siedmich primárnych schopností. V neskoršom veku dostanete prvé zbrane a počítač na zápästie, slúžiaci ako také menu ku zisteniu Vašich povahových rysov a skillov. Tých bude celkom 14 a môžete si zvoliť 3 z nich, ktoré majú pri levelovaní rásť rýchlejším tempom než ostatné.     Stretnete i psa, ale dôležitejšiu úlohu zohrajú NPC, z radov ktorých je možné čas od času najať spoločníkov, aj keď Fallout 3 rozhodne nebude skupinovou hrou.     Systém riešenia súbojov sa nazýva Vault-tec Assisted Targeting System (V.A.T.S.) a môžete v ňom likvidovať nepriateľov dvoma spôsobmi. Buď v reálnom čase pri streľbe v pohľadu z vlastných očí, tak ako v ktorejkoľvek FPS, alebo po zapauzovaní hry a kľudnom zamierení na ciele. Tá druhá varianta je však dostupná, len ak máte nejaké akčné body. Akonáhle ich vyčerpáte, bojovať môžete jedine v reálnom čase a musíte počkať, než sa Vám akčne body znovu nabijú.     Rovnako ako Vy ich, i protivníci Vás môžu kedykoľvek zraniť na špecifických miestach tela. Na rozdiel od The Elder Scrolls 4: Oblivion nebudú nepriatelia levelovať spoločne s Vami, takže pokiaľ vstúpite do nejakej lokality vyššej úrovne, počítajte so skorou smrťou.     Do Fallout 3 sa vracia Karma systém (činy sa podpisujú na povesti postavy). Úplne nový systém zdravia a radiácie posudzuje, aký veľký vplyv majú určité rádioaktívne veci (napr. voda) na hrdinu a ako pôsobia na organizmus po konzumácii.     Maximálnou dosiahnuteľnou úrovňou je úroveň 20 a väčšinu skúseností získate plnením úloh, ktoré hru posunú ďalej. Moderným sandbox trendom zodpovedá fakt, že Fallout 3 si je možné užiť rôznymi štýlmi - bezhlavým nabehnutím na nepriateľov a ich zabitím, alebo preplazením sa daným priestorom, alebo možno i ukecaním niekoho.

  Minimální konfigurace: Operating System: Windows XP/Vista  Processor: Intel Pentium 4 2.4 Ghz or equivalent processor  Memory:1GB RAM (XP)/ 2GB RAM (Vista)  Video Card (graphics): Direct X 9.0c compliant video card with 256MB RAM (NVIDIA 6800 or better/ATI X850 or better)  Sound: Direct X 9.0c compliant sound card

  Rok vydání: 2009

  Ochrany: Ubisoft

  Odkaz na recenzi: http://www.supergamer.sk/fallout-3-game-of-the-year-edition-pri-38775.html?reviews_id=8001

  Obal CD:
  img=http://levelupnews.com/wp-content/uploads/2009/10/Fallout_3_Game_of_the_year.jpg  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  14
  MrammerincZE
  Ratio 0.13

  Clen

  10/02/2018 15.34.19
  Odpovedat

  Seed Pls díky

  0
  kiko001
  Ratio 0.15

  Clen

  28/11/2015 11.07.45
  Odpovedat

  čo mam robiť dvd 2? ked zapnem napiše mi : program prestal pracovať  

  0
  Hetlinas
  Ratio 0.04

  Clen

  05/07/2015 15.36.51
  Odpovedat

  Zdravim chcem sa spytat, co mam za problem ak mi pri spustani hry napise ze ordinalne cislo nebolo nalezeno..._???? Ale uz mi predtym sla len som tam skusal dat tu cestine, s nej som tiez akysik k...t ale nemozem ju odskusat kedze nemozem spustit hru

  1
  kviral
  Ratio 452.32

  Member+

  02/12/2014 11.46.12
  Odpovedat

  Ahoj můžete mi poradit??? jakmile dokončím úkol s robotem a vodárnou tak se probudím na ošetřovně a mam si promluvit s písařem ale nechce mě to pustit do dialogu vždy jen řekne že je moc práce. nevíte někdo co s tím.

  1
  32usa
  Ratio 0.41

  Clen

  08/06/2014 23.13.52
  Odpovedat

  Pro ty z vás, kteří mají problémy se zamrzáním hry.
  Zkuste upravit přes poznámkový blok
  soubor FALLOUT.ini který se nachází v
  C:\\Users\\Documents\My Games\Fallout3.
  Najděte řádek bUseThreadedAI=0 a změňte 0 na 1. Pod
  tento řádek vložte tento iNumHWThreads=2 a měli byste mít klid.
  Pokud problém přetrvá zkuste vyčistit registry pomocí nějakého prográmku,
  aktualizovat ovladače atd
  . Někomu prý pomohlo nainstalovat Klite Codec pack.


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.026 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 07:37

  TOPlist