Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Hrdina / The Hero (2017)(SK) = CSFD 71% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Hrdina / The Hero (2017)(SK) = CSFD 71% Názov:Hrdina / The Hero (2017)(SK) = CSFD 71% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:1.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-02-11 Peerov:9 (Seed: 9, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Komedie,Romanticky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk: Slovenský
  Titulky: Nie
  Odkaz na CSFD: https://www.csfd.cz/film/477570-the-hero/prehled/
  Rok vydání: 2017
  Délka: 96 min
  Žánr: Romantický / Komedie / Drama  Režie: Brett Haley
  Scénář: Brett Haley, Marc Basch
  Kamera: Rob Givens
  Hudba: Keegan DeWitt
  Hrají: Sam Elliott, Laura Prepon, Krysten Ritter, Nick Offerman, Katharine Ross, Mei Melançon, Todd Giebenhain, Candice Coke, Barbara Scolaro, Jackie Joyner, Adam Catino, Cameron Esposito, Andy Allo, Christopher May
  Producenti: Sam Bisbee, Erik Rommesmo, Houston King
  Střih: Brett Haley
  Scénografie: Eric J. Archer
  Kostýmy: Alana Morshead


  Sedemdesiatročný Lee Hayden (Sam Elliott) je zostarnutý herecký veterán, ikona filmového westernu. Zlatý hlas mu ostal, ale jeho najlepšie výkony sú nenávratne preč, ostali pochované v dávnej minulosti. Po štyridsiatich rokoch kariéry si ho ľudia pamätajú už len vďaka jedinej významnej westernovej postave v dávnom filme Hrdina. Lee trávi svoj dôchodok spomienkami na starú slávu so svojím priateľom, s ktorým hral kedsi v televíznom seriáli, a fajčením marihuany so svojím dílerom Jeremym (Nick Offerman). Pohodu mu ukončí až nečakaná diagnóza rakoviny pankreasu, ktorá mu celkom rozhádže životné priority. A Lee začne konať. Keď sa jedného dňa zoznámi s oveľa mladšou stand-up komičkou Charlotte Dylanovou (Laura Preponová), nadviaže s ňou vzrušujúci aj keď rozporuplný vzťah. Zároveň sa pokúsi spojiť so svojou odcudzenou dcérou Lucy (Krysten Ritterová), aby napravil, čo sa ešte dá. Predovšetkým však hľadá poslednú filmovú úlohu, ktorou by potvrdil svoje umelecké kvality a zanechal pamätný herecký odkaz.(TV JOJ)  ...  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.024 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 07:43

  TOPlist