Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Hrdinove ohne / Only the Brave (2017)(CZ/EN)[720p] = CSFD 82% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Hrdinove ohne / Only the Brave (2017)(CZ/EN)[720p] = CSFD 82% Názov:Hrdinove ohne / Only the Brave (2017)(CZ/EN)[720p] = CSFD 82% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:6.5 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2018-07-11 Peerov:3 (Seed: 3, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Zivotopisny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Drama / Životopisný
  USA, 2017, 133 min


  INFO O FILMU

  Většina z nás před nebezpečím utíká. To však není případ týmu Granite Mountain Hotshots, který je součástí požárního sboru ve městě Prescott a jeho členové riskují vše ve snaze ochránit své rodiny, komunitu i celé město před nebezpečným přírodním požárem. I díky neuvěřitelnému nasazení a odhodlání všech mužů bojovat se živlem se z nich stal jeden z nejpopulárnějších elitních hasičských týmů v USA. Krok po kroku sledujeme tragický, ale zároveň dojemný příběh hrdinů, odkazující na skutečné události, které se odehrály v Arizoně během letních měsíců v roce 2013.

  https://www.csfd.cz/film/453194-only-the-brave/prehled/

  Jazyk: Česky 5.1,anglicky DTS 5.1
  Titulky: Ano
  ...  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.109 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 12:05

  TOPlist