Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

| SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  J. R. R. Tolkien - Farmar Giles z Hamu, Nimraluv list, Pribehy z carovne riše, Tulak Rover (1997-2008)(CZ) Názov:J. R. R. Tolkien - Farmar Giles z Hamu, Nimraluv list, Pribehy z carovne riše, Tulak Rover (1997-2008)(CZ) Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Knihy a Časopisy Velikost:4.8 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2014-08-25 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky




  Jazyk: český
  Formát dokumentu: pdf, epub
  Krátký popis: Ďalšie knihy od známeho spisovateľa J.R.R. Tolkiena

  Nimralův list - Povídka vypráví o malíři jménem Nimral (v originále Niggle), žijícím ve společnosti, v níž výtvarné umění není ceněno. Maluje tedy z nutkavé potřeby jen pro vlastní potěšení. Jeho životním dílem je obrovské plátno s obrazem velkého stromu uprostřed lesa s krajinou a s horami v pozadí. Vymalovává detailně každý list stromu, takže je každý jedinečný. Kvůli obrazu Nimral opomíjí mnohé své jiné povinnosti, i tak ho ale od práce na něm každou chvíli odvádí nějaké všední starosti a povinnosti.

  Farmář Giles z Hamu - Sedlák Jiljí z Oujezda je typická tolkieonovská postavička – obyčejný chlapík, uvyklý pomalému a pohodlnému životu, nevyhledávající cokoliv mimořádného. Přesto se takřka proti své vůli stane hrdinou – když do kraje, kde žije, zabloudí obr, zažene ho kovář výstřelem z muškety, a sousedé ho oslavují jako svého zachránce. Ta zvěst se donese až ke králi. Dekoruje kováře mečem, s nímž se kovář nakonec musí postavit drakovi.

  Tulák Rover - Během prázdninového pobytu u moře v létě roku 1925 postihla Tolkienova syna Michaela nemilá příhoda: během procházky po pláži nešťastnou náhodou přišel o svou oblíbenou hračku, černobílého psíka. Když hračka nebyla ani po usilovném hledání nalezena, Tolkien začal synovi pro útěchu vymýšlet pohádkový příběh, jehož hrdina, pes Rover, je nejprve nerudným čarodějem proměněn v hračku a pak vinou nepozornosti svého majitele rovněž ztracen na pláži. Teprve v tomto okamžiku se však začíná odvíjet sled fantastických příhod, které psího hrdinu zavedou vstříc neuvěřitelným dobrodružstvím na měsíci a v mořských hlubinách a pak šťastně zpátky domů.

  Příběhy z čarovné říše - Svazek pohádek, krátkých próz a básní klasika světové fantasy doplňuje dosavadní řadu překladů Tolkienova díla o soubor veselých i melancholických písní, básní a rýmovaček sepsaných "Bilbem Pytlíkem a jeho přáteli nebo jejich nejbližšími potomky", dramatickou báseň Návrat Beorhtnothe, syna Beorhthelmova, pojednání O pohádkách a nové překlady pohádkových próz List od Nimrala, Sedlák Jiljí z Oujezda a Kovář z Velké Lesné.

  Ak by bol nejaký problém s knižkami určite mi napíšte a pokúsim sa problém odstrániť.  Ak by ste mali záujem môžete si pozrieť aj ďalšie moje knižky, ktoré som sem pridal.  V prípade, že sa Vám knižky páčia, bodíky ma veľmi potešia  Ak ešte máte nejaké knižky ktoré by ste tu radi uvítali určite mi napíšte a ak sa mi ich podarí zohnať s radosťou ich sem pridám.  Tak na záver už len príjemné čítanie prajem .







  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.040 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 03:56

  TOPlist