Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Ja, knedlicek / Dumplin' (2018)(CZ/EN)[WebRip][1080p] = CSFD 54% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Ja, knedlicek / Dumplin' (2018)(CZ/EN)[WebRip][1080p] = CSFD 54% Názov:Ja, knedlicek / Dumplin' (2018)(CZ/EN)[WebRip][1080p] = CSFD 54% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:4.6 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-11-07 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Komedie,Muzikal Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Originalny nazev: Dumplin'
  Rok vydani: 2018
  Delka: 110 min
  Jazyk: CZ, EN
  Titulky: CZ forced , SVK , ENG , FRA , POL , GER
  Odkaz na csfd: https://www.csfd.cz/film/613725-dumplin/prehled/
  Odkaz na imdb: https://www.imdb.com/title/tt4878482/

  ...
  Willowdean Dickinson je dospívající dívka s nadváhou a nejlépe se cítí v pohodlí domova. Matka, bývalá královna krásy ji přezdívá „Dumplin“ (knedlík) a nedokáže se smířit s tím, že z ní nebude modelka. Volný čas tráví se svou nejlepší kamarádkou, krásnou Ellen, s níž ji spojuje láska k písničkám Dolly Parton. Willow je se sebou spokojená až do chvíle, než nezačne pracovat v místním fastfoodu, kde ji zaujme přitažlivý student Bo. K jejímu překvapení, Bo projeví sympatie, avšak ve vztahu s ním začne o sobě pochybovat. Rozhodne se přihlásit do soutěže krásy Miss Teen Blue Bonnet, aby dokázala, že i dívky s nadváhou si zaslouží být součástí takové soutěže. Šokuje tím nejen celé město, ale i sebe.  ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.062 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 10:17

  TOPlist