Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Sk-CzTorrent | stiahni si HD Filmy online - Krasy divokeho Slovenska / Wilde Slowakei (2015)(CZ)[TvRip][1080i]

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Krasy divokeho Slovenska / Wilde Slowakei (2015)(CZ)[TvRip][1080i] Názov:Krasy divokeho Slovenska / Wilde Slowakei (2015)(CZ)[TvRip][1080i] Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Dokument Velikost:1.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2017-12-07 Peerov:1 (Seed: 0, Leech: 1)
  Zaner:Dokumentarny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Název:  Krásy divokého Slovenska
  Délka: 53 min
  Jazyk: CZ
  Titulky: Ne
  Rok vydání: 2015
  Žánr: Dokumentární
  Země: Slovensko / Německo
  Odkaz na CSFD: https://www.csfd.cz/film/326300-krasy-divokeho-slovenska/

  Obsah:
  I u našeho nejbližšího souseda se dá najít řada krásných míst. Slovensku dominují majestátní vrcholky Tater obývané řadou vzácných živočichů...
  Medvěd hnědý, vlk, rys nebo orel. Ve které zemi Evropské unie jsou tito dravci dodnes stálými obyvateli? Tam, kde jsou horské oblasti, do kterých zatím nedorazily armády turistů. Přesně tam, kde se divoké řeky valí nekonečnými lesy a kde se dobře daří nejen orlům, ale i čápům a mnoha různým druhům vzácných rostlin.

  Na Slovensku není ani dnes těžké narazit na nedotčenou divokou přírodu plnou okouzlující fauny a flory. Slovensko obklopené Českou republikou, Rakouskem, Maďarskem, Ukrajinou a Polskem leží v srdci evropského kontinentu. Zdejší půvabnou krajinu tvoří velehory a středověké hrady.
  Je tady překvapivě velké množství rozmanitých přírodních druhů. Dokument Krásy divokého Slovenska představuje nejlepší a nejzajímavější oblasti této poměrně malé země. Vždyť Slovensko je se svými 49 tisíci km² jen o něco málo větší než polovina Skotska. Jeho divokým krásám se přesto nic nevyrovná.
  (TV Prima)
  ...
  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.026 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 14:22

  TOPlist