Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Minuta po minute / 10 Minutes Gone (2019)(CZ)[1080p] = CSFD 31% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Minuta po minute / 10 Minutes Gone (2019)(CZ)[1080p] = CSFD 31% Názov:Minuta po minute / 10 Minutes Gone (2019)(CZ)[1080p] = CSFD 31% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:2.5 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-02-16 Peerov:29 (Seed: 29, Leech: 0)
  Zaner:Krimi,Mysteriozni,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk: CZ
  Titulky: ne
  Odkaz na CSFD: https://www.csfd.cz/film/757916-minuta-po-minute/komentare/
  Rok vydání: 2019
  Délka: 88 min  Žánr: Krimi / Thriller / Mysteriózní


  Obsah:
  Loupež diamantů uložených v bankovní pobočce je důkladně připravená, přesto se zvrtne. Někdo z týmu pravděpodobně zradil ostatní a je potřeba ho najít a zabít. K tomu si však okradený muž, který utrpěl ztrátu paměti, bude muset poskládat 10 minut, na něž si nevzpomíná... Tým pod vedením zkušeného bose Rexe má za úkol vykrást pobočku banky, kde jsou ukryté také diamanty. Pečlivě naplánovaná akce se ale zvrtne už v průběhu, když někdo zapne alarm a přivolá policisty. Týmu se podaří utéct i s diamanty, po cestě do úkrytu jsou ale dva bratři, členové týmu, napadeni, jeden z nich zastřelen a diamanty zmizí. Frank přežije, ale netuší, kdo za přepadením stojí. Minuty ubíhají a policisté se pouští do vyšetřování, je potřeba proto zrádce najít a získat diamanty zpět. Rex Frankovi přikáže, aby jednal, sám ale posílá své síly, které mají v případě nutnosti vzít spravedlnost do vlastních rukou. Frank najde a zabije všechny členy lupičského gangu, kryje přitom manželku svého bratra, která je také v nebezpečí. Ale ani poslední člen u sebe diamanty nemá..


  Drsný thriller o muži, který ztratil během bankovní loupeže paměť. Kousek po kousku musí složit chybějících 10 minut své paměti, aby zjistil, kdo ho sabotoval.

  ...
  ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 19:11

  TOPlist