Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Neni kral jako kral / Emperor's New Groove, The - Neni Kronk jako Kronk / Kronk's New Groove (2000 - 2005)(CZ) = CSFD 82% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Neni kral jako kral / Emperor's New Groove, The - Neni Kronk jako Kronk / Kronk's New Groove (2000 - 2005)(CZ) = CSFD 82% Názov:Neni kral jako kral / Emperor's New Groove, The - Neni Kronk jako Kronk / Kronk's New Groove (2000 - 2005)(CZ) = CSFD 82% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy Kreslené Velikost:1.9 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2015-05-08 Peerov:4 (Seed: 1, Leech: 3)
  Zaner:Animovany,Dobrodruzny,Komedie,Rodinny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Pokud nemá hardwarovou podporu ,nelze přehrát na vestavěných přehrávačích TV,v některých Media centrech a velmi slabých cpu,jedná se o kodek  H265
  Pro vhodné PC stačí přehrávač s podporou ,třeba VLC portable(USB)

  Kronk 1,2
                 
  Audio: oba CZ (stereo,souround)        
  Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný
  Titulky: NE

  Není král jako král / Emperor's New Groove, The    
  USA, 2000, 78 min
  CSFD
  http://www.csfd.cz/film/19643-neni-kral-jako-kral/

  Screen
  ...  Není Kronk jako Kronk / Kronk's New Groove    
  USA, 2005, 75 min
  CSFD
  http://www.csfd.cz/film/19643-neni-kral-jako-kral/

  Screen
  ...

  1)Není král jako král
  Celovečerní animovaný film NENÍ KRÁL JAKO KRÁL vypráví vzrušující dobrodružství, které má kořeny ve starodávných čarodějnických příbězích. Mladý rozmazlený král Kuzco musí být vyléčen ze svého sobectví. Je proměněn v lamu a jejíma očima poznává svět zcela novým pohledem. Ve zvířecí podobě prožívá mnohá dobrodružství, poznává lidi hodné i zlé a učí se chápat hodnoty života. V zapeklitých situacích mu pomáhá dobrácký sedlák Pacha. Vzájemný vztah těchto dvou naprosto protikladných postav je zdrojem vtipného humoru. Čtveřici hlavních hrdinů doplňuje čarodějnice Izma a její pravá ruku Kronk. Při výtvarném řešení našli tvůrci inspiraci v kultuře starých Inků a v krajině jihoamerického venkova, i když je pojali se značně stylizovanou nadsázkou. Ve filmu zazní původní písně popové legendy Stinga.(oficiální text distributora)

  2)Není Kronk jako Kronk
  Hlavním hrdinou, kolem kterého se všechno točí, je tentokrát Kronk. Tento báječný a vášnivý kuchař byl dříve obávaným pomocníkem šeredné a zlé Yzmy. Příchozí lamagram mu prozradí, že se ho chystá navštívit jeho otec. A tak se Kronk začne snažit, aby ze sebe udělal úspěšného mladého muže. Dá se do společného podnikání se zlomyslnou Yzmou a zadělá si na pořádný průšvih. Po sérii omylů a trapasů, které vyvrcholí obrovským sýrovým výbuchem, Kronk zjistí, že je po uši v problémech. Naštěstí jsou tu ale jeho přátelé, takže všechno ještě nemusí být ztraceno.(oficiální text distributora)

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  3
  speedynko
  Ratio 3.08

  Member+

  03/12/2016 19.24.08
  seed prosim


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 2.812 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 21:47

  TOPlist