Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Prijela pout S01E08 - Louceni (CZ)[WebRip][1080p] = CSFD 49% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Prijela pout S01E08 - Louceni (CZ)[WebRip][1080p] = CSFD 49% Názov:Prijela pout S01E08 - Louceni (CZ)[WebRip][1080p] = CSFD 49% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:564.8 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2018-12-03 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Komedie,Kratkometrazni Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Originalny nazev: Přijela pouť (TV seriál)
  Prelozeny nazev: Přijela pouť (TV seriál)
  Rok vydani: 2018
  Delka: 19 min 40 s
  ...

  Odkaz na csfd: https://www.csfd.cz/film/649816-prijela-pout/prehled/


  Žáner: Komedie / Drama / Krátkometrážní

  Krajina: Česko

  Réžia: Petr Němeček

  Herci: Oldřich Navrátil, Alena Mihulová, Jakub Prachař, Michal Suchánek, Barbora Mottlová, Lukáš Veřtát, Tomáš Matonoha, Eliška Křenková, Jan Unger, Nelly Řehořová, Marcel Tesař, Josef Rosen, Magdaléna Bianka Ištoková, Jiří Kniha, Zdeněk Pecháček, Eva Nosálková-Leinweberová, Jan Krafka, Ondřej Jedlička, Jakub Albrecht, Ondřej Bauer, Jakub Slach, Františka Vokurková, Michal Gulyáš, Vojta Vovesný

  Hodnotenie: 0%

  Píše se rok 1990. Tradiční rodinná pouť Dresslerových s očekáváním vyhlíží první sezónu v demokratickém státě. Šéf pouti Jaroslav Dressler (Michal Suchánek) se snaží zorientovat v nově nastaveném státě, kde papír od úředníka je více než slovo nepřítele. Nakonec po naléhání své ženy Hanky (Alena Mihulová) po dlouhých deseti letech zavolá svého nejstaršího syna Daniela (Jakub Prachař), který je v posledním ročníku právnické fakulty, aby mu s papírováním pomohl. Návrat Daniela nejhůře nese světsky konzervativní Jindřich Dressler (Oldřich Navrátil), otec Jaroslava, který vnímá Daniela jako zrádce tradic a světského života. Oproti tomu největší potěšení z jeho návratu má sestřenice Andrejka (Barbora Mottlová), dcera Benáka (Tomáš Matonoha) a mladší bratr Daniela Vojta (Lukáš Veřtát).

  Po revoluci začíná být jasné, že kdo v tom umí chodit, může začít vydělávat víc než kdykoli předtím. Zároveň ale touha uspět najednou znamená porušit stará pravidla slušných světských a Danielovi chtě nechtě v žilách koluje světská krev. Postupně vychází najevo, že je tak ještě tvrdší než jeho otec Jaroslav. Ba co víc, že je i tvrdší než jeho děd Jindřich. Jak daleko bude Daniel schopen zajít, aby zachránil rodinu? Vybere si život v Praze se svou přítelkyní Pavlou (Eliška Křenková)? Nebo podlehne kouzlu Andreji? A jaká je ve skutečnosti cena za svobodu?


  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.093 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 22:53

  TOPlist