Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Shrek 1, 2, 3, 4, Shrekoleda(2001-2007)(CZ) = CSFD 87% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Shrek 1, 2, 3, 4, Shrekoleda(2001-2007)(CZ) = CSFD 87% Názov:Shrek 1, 2, 3, 4, Shrekoleda(2001-2007)(CZ) = CSFD 87% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy Kreslené Velikost:3.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-05-12 Peerov:7 (Seed: 6, Leech: 1)
  Zaner:Animovany,Dobrodruzny,Komedie,Rodinny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk: CZ
  Kvalita zvuku: MPEG layer-3
  Kvalita videa: MPEG 4-video
  Délka: SHREK 1. 1:28:32 SHREK 2. 1:32:24 SHREK 3. 1:21:39 SHREK . 1:29:22  SHREKOLEDA 20:47
  Žánr:  Dobrodružný / Rodinný / Animovaný / Komedie
  CSFD: http://www.csfd.cz/film/14999-shrek/


  CSFD: http://www.csfd.cz/film/14999-shrek/
  Shrek je zlobr (zlý obr), který si až na občasné útoky vesničanů žije poklidně ve svém útulném močálu, dokud mu do jeho obýváku nenažene zakrslý Lord Farquaad všechny pohádkové bytosti, na které si jen vzpomenete. Shrek se rozhodne jít si stěžovat přímo do Farquadova sídla, doprovázen nesmírně ukecaným oslem Oslem. Farquaad mu slíbí vrátit zpět jeho močál pod podmínkou, že pro něj Shrek vysvobodí krásnou princeznu Fionu z hradu hlídaného obrovským drakem.


  CSFD: http://www.csfd.cz/film/15000-shrek-2/

  Najpopulárnejší animák posledných rokov sa vracia! Shrek a jeho láska Fiona sa vrátia z medových týždňov a s nadšením púšťajú svojim kamarátom dovolenkové video. Ale veselica skončí, keď im príde oznam, že Fionini rodičia sa dozvedeli o svadbe a pozývajú novomanželský pár do svojho kráľovstva, nazvaného "Far Far Away". Vtip je v tom, že Fionina mama a otecko si myslia, že ich dcérka, krásna princezná, sa vydala za nejakého krásneho a bohatého princa. Nehovoriac o tom, že netušia o jej kliatbe. Návšteva to teda bude veľká a Shrek sa na oslavnej hostine určite dobre napapká, no ako sa budú tváriť Fiononini rodičia..  CSFD: http://www.csfd.cz/film/205738-shrek-treti/

  Za normálních okolností by krásní, mladí a zelení manželé Shrekovi po odstranění zákeřné Kmotřičky víly a jejího nemožného syna Krasoně ve druhém pokračování animované komedie Shrek žili nerušeně a hlavně šťastně až do smrti. Vzhledem k tomu, že se stali protagonisty nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob, nemají na pohodu nárok. Dobrodružství, která si pro ně kreativní scenáristé vymysleli tentokrát, jsou ještě vypečenější, než ta, která oba zlobříci prožili doposud.

  Posuďte sami: Král Harold má nakahánku, a je proto jasné, že musí vládu v království Za sedmero horami někomu předat...
  CSFD: http://www.csfd.cz/film/229135-shrek-zvonec-a-konec/

  Když si podáte nebezpečnou dračici, zachráníte krásnou princeznu a tchýnino království, co dalšího ještě můžete dokázat? Pokud se jmenujete Shrek, pravděpodobně trochu zfotrovatíte. Místo toho, aby jako za starých dobrých časů děsil vesničany, teď jim otrávený Shrek rozdává autogramy. Co se to stalo s divokým zlobrem? Protože se mu stýská po době, kdy byl „pravým netvorem“, podepíše Shrek smlouvu se lstivým prodavačem iluzí Rampelníkem. V tu chvíli se ocitne ve zvrácené alternativní verzi království Za sedmero horami, kde jsou zlobři houfně pronásledováni, Rampelník je králem a Fiona ho ve skutečnosti nikdy nepotkala.  CSFD: http://www.csfd.cz/film/226212-shrekovy-vanoce/

  Shrek síce o Vianociach nevie vôbec nič, ale s pomocou príručky pre tupcov sa snaží pripraviť tie najlepšie Vianoce, ktoré chce prežiť so svojou manželkou Fionou a ich troma malými deťmi, pre ktoré to bude tento rok prvýkrát. Plány mu však ako vždy prekazí oslík, ktorý k nemu domov dovedie všetkých kamarátov a pokojný večer sa zmení na hlučnú párty. Tá však nedopadne práve najlepšie a Shrek všetkých vyhodí z domu. Ale ako to v správnej rozprávke má byť, nakoniec sa s nimi pomerí a strávia spolu tie najkrajšie Vianoce.


  ONLINE

  Shrek (2001)(CZ)


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  -45
  Lento
  Ratio 1.57

  Member+

  15/05/2019 20.53.21
  Škoda že není zo SK dubingom

  55
  Daliborovo
  Ratio 0.05

  Clen

  04/10/2013 18.07.32
  Vynikající...to nemá chybu...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.032 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 01:58

  TOPlist