Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Sygic GPS Navigation v.17.4.15 (CZ/SK/EN)[Android] | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Sygic GPS Navigation v.17.4.15 (CZ/SK/EN)[Android] Názov:Sygic GPS Navigation v.17.4.15 (CZ/SK/EN)[Android] Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Mobil, PDA Velikost:412.1 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2018-09-13 Peerov:15 (Seed: 15, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Sygic 17.4.15 + mapy 2018/06

  Lokalizace: CZ,SK,multilanguage
  Minimální konfigurace: Android 4,4 a výše
  Rok vydání: 09/2018

  Postup:

  Čistá instalace: nainstalujte *.apk. Spusťte aplikaci a projděte základní nastavení. Aplikaci ukončete. Překopírujte obsah složky "files" do /Android/data/com.sygic.aura/files. Nyní spusťte aplikaci.

  Upgrade ze starší verze: stačí pouze přeinstalovat aplikaci.

  Popis: Sygic GPS Navigation & Maps je nejpokročilejší navigační aplikace GPS pro systém Android s trojrozměrnými mapami offline od firmy TomTom, přesná podrobná hlasová navigace a bezplatné aktualizace map. Aplikace Sygic GPS Navigation & Maps nabízí špičkovou navigaci s novými funkcemi pro vaše pohodlí i bezpečnost. Upozornění na dopravní situaci a měření rychlosti v reálném čase pomohou při hledání rychlejší trasy a předcházení zpožděním. Tipy k parkovacím místům s informacemi o dostupnosti a cenách. Sdílením trasy v reálném čase si můžete sdílet naplánovanou trasu, předpokládaný čas dojezdu a aktuální lokalizaci na mapě v reálném čase. Informace o nejlevnějších palivech podle druhu paliva. Turistické atrakce a navigace pro chodce. Head-up Display (HUD) – promítání navigace na přední sklo vozu.

  Torrent obsahuje mapy 2018/06 pro CZ a SK. Jakékoliv jiné si samozřejmě můžete stáhnout přes přiložený MapDownloader (stahuje 2018/06) nebo přes aplikaci. Pokud budete tahat mapy přes MapDownloader, doporučuji stáhnout i aktuální WCL.


  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  SajmonModer

  VIP
  08/11/2018 23.50.04
  Odpovedat

  houmers:

  Ahoj, má chyba. Neměl jsem v mobilu ve složce android/data/ složku com.sygic.aura. Nenapadlo mně ji vytvořit. Po vytvoření a přepsání složky files do složky android/data/com.sygic.aura/files vše funguje!
  Děkuji a omlouvám se!

  0
  houmers

  VIP
  08/11/2018 22.48.34
  Odpovedat

  Ahoj a dáváš to do uložiště telefonu nebo na SD kartu ? a dáváš to do správné složky ?

  0
  SajmonModer

  VIP
  08/11/2018 22.46.47
  Odpovedat

  Stejná chyba. STáhnu mapy, ale nemám je v aplikaci.

  0
  maximan

  Member+
  28/10/2018 21.44.16
  Odpovedat

  Super. Nainštalované, funguje. Ďakujem.

  0
  pavel246

  Clen
  24/10/2018 19.59.26
  Odpovedat

  Ahoj ať dělaám co dělám,instaluji přesně podle návodu tak po otevření mi píše že nemám instalované žádné mapy i přez to že jsem je nainstaloval


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.050 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 07:51

  TOPlist