Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

The Circle S01 [WebRip] = CSFD 79% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  The Circle S01 [WebRip] = CSFD 79% Názov:The Circle S01 [WebRip] = CSFD 79% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:TV Pořad Velikost:3.7 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-01-10 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Reality-TV Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk : ENG  AAC Low Complexity 2.0
  Titulky : CZE (.SRT) | Kontejner : POL | HUN | GER
  Rok vydání : USA, 2020
  Minutáž : 8 x cca 45–63 min
  Domovská stanice : Netflix
  Žánr :  TV pořad / Reality-TV
  Odkaz na ČSFD :  https://www.csfd.cz/film/805725-the-circle/komentare/
  Odkaz na IMDB :  https://www.imdb.com/title/tt9581768/  Hrají :  Hrají : Michelle Buteau (mod.)


  OBSAH : V tomhle sociálním experimentu a soutěžní show jde o postavení a strategii. Hráči na internetu flirtují, hledají přátele a snaží se podvodem vyhrát 100 000 dolarů.(Netflix Cz)  Názvy epizod :


  Rok uvedení: 2020 | Release year: 2020

  V tomhle sociálním experimentu a soutěžní show jde o postavení a strategii. Hráči na internetu flirtují, hledají přátele a snaží se podvodem vyhrát 100 000 dolarů.

  Status and strategy collide in this social experiment and competition show where online players flirt, befriend and catfish their way toward $100,000.

  1. Haló, Kruhu | Hello, Circle

  Připravení na první dojem? Experiment začíná. Hráči si vytvářejí profily a začínají hledat spojence… v dobrém i ve zlém.

  Ready for first impressions? The experiment begins as the players craft their profiles and start connecting ... for better or worse.  2. Tváří v tvář | Face-to-Face

  Překvapivá konfrontace zvýší herní sázky. Později se hráči připravují na party a konkurenci omrkne speciální host.

  A surprise confrontation raises the stakes of the game. Later, the players get ready to party, and a special guest scopes out the competition.  3. Máme tady podvodníka | There's a Catfish Among Us

  Výsledkem anonymní hry „Ptej se na cokoli“ je řada obvinění. Miranda mezitím zdokonaluje svoji troufalou strategii a Shubham se konečně projeví.

  An anonymous game of “Ask Me Anything” leads to a series of accusations. Meanwhile, Miranda refines her cheeky strategy, and Shubham finds his voice.  4. Zasévání pochybností | Planting Doubt

  Po dalším těsném vyloučení následuje upřímný rozhovor. Náhodné sblížení se vyvine v intimní pouto. Do hry vstupuje nový svérázný hráč.

  Another tense elimination leads to an honest conversation, a casual connection evolves into an intimate bond, and a quirky new player joins the game.  5. Chytlavý chat | Sliding into DMs

  Začíná nový den, do Kruhu přichází nová tvář a hned položí několik intimních otázek. Rebecca při hře pořádně přiloží pod kotel.

  As a new day dawns, a fresh face joins the Circle -- and presents a series of stirring questions. Rebecca turns the heat up on the gameplay.  6. Anonymní trolling | Anonymous Trolling

  Mercedeze čelí svým nejostřejším kritikům a má jeden upřímný požadavek. Jsou vybráni dva noví influenceři a jeden hráč se musí rozloučit.

  Mercedeze faces her toughest critics and makes a candid request. Two new influencers are picked, and one player must say goodbye.  7. Výběr týmů | Picking Teams

  Do Kruhu přicházejí dva noví hráči a hned se zapojí do Kvízové noci. Po soutěži Sammie emotivně prozradí jedno své tajemství.

  Two new players settle into the Circle, just in time for trivia night. On the heels of a competitive match, Sammie makes an emotional reveal.  8. Hráč, kterého si vybírám, je... | The Player I'm Saving Is ...

  V napjaté, emotivní situaci influenceři řeší, kdo vypadne. Dva hráči se osobně setkají. Zábavu si přichází užít nová tvář.

  Tension and tenderness intersect as the influencers deal with an elimination twist, and two players connect in person. A new face joins the fun.

  ...  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.084 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 09:40

  TOPlist