Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Sk-CzTorrent | stiahni si HD Filmy online - Ultima Online (cesky shard)

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Ultima Online (cesky shard) Názov:Ultima Online (cesky shard) Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows Velikost:654.0 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2017-11-07 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Dobrodruzny,Fantasy Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Návod  - Rozbalit slozku se hrou a spustit RazorEX ze složky Razor

  Spuštění hry:

  Po spuštění programu RazorEX se ti objeví uvítací obrazovka, kde je nutné vyplnit cestu k client.exe, do pole Server zadat IP a do pole port zadat port shardu.

  Server: 95.82.158.173
  port 2593


  http://auberon.stranky.org/

  Připojení do hry:
  Herní účet se vytvoří automaticky při prvním přihlášení do hry, proto si dobře zapamatuj jaké uživatelské jmeno (Account name) a heslo (Password) napíšeš do polí na přihlašovací obrazovce UO. Pomocí těchto údajů se pak budeš přihlašovat do hry.
  Na další obrazovce si vyber skilly a staty postavy, se kterými bude tvá postava začínat.
  Další obrazovka slouží k nastavení jména, vzhledu a rasy postavy a na následující obrazovce s mapou můžeš pokračovat zelenou šipkou v pravo dole, pomocí které se dostaneš do Startovní místnosti shardu, kde si můžeš vzít pár drobností do začátku a modrou branou pokračovat dál do hlavního města.

  Pamatuj že je povolena pouze jedna postava na herní účet a jen jeden účet na IP adresu, proto vybírej jméno a vlastnosti dobře.
  Pro založení druhého herního účtu z jedné IP adresy (například na sdílené IP) je nutné kontaktovat někoho z Realizačního týmu.


  Popis:
  Ultima Online (neboli UO) je MMORPG (Masive Multiplayer Online Role Playing Game) hra, odehrávající se ve fantasy světě. Jako v téměř každé této hře je nutné, aby si člověk vypracoval postavu od úplných začátků až k silnému a konkurenceschopnému válečníkovi, mágovi či řemeslníkovi. Hru vydala v roce 1997 společnost Origin Systems. V současné době vlastní licence společnost Electronic Arts.V době, kdy byla hra vydána, patřila co se grafického a herního zpracování týče ke světové špičce. V podstatě byla úplným zlomem v onlinovém pojetí hraní her. Do té doby byly hry většinou jen v podobě textových MUDů, které byly tvořené textovými znaky a například monstra byla reprezentována znaky (X) nebo (W), a také byly často zaměřeny primárně na PvP hru.Naproti tomu Ultima Online přichází v ručně kresleném enginu. Dalo by se říci, že tato Ultima je Garriottův sen na sdílení jeho pohádkového světa s ostatními hráči. On sám tuto hru aktivně hrával v roli Lorda BritisheUltima Online, nemá jako většina MMORPG konec, herní postavu lze však neustále vyvíjet.  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  necronius

  Member+
  08/11/2017 02.14.52
  Odpovedat

  Stale se snazim to sosnout od tebe ale dosud mam 0% a ten program na strahkach co pises je stale odkaz nefunkcni na RazorEX ,takze pro me stranky nepouzitelny a tim padem i nehratelny , nevadi ,najdu si jinou fantasy online hru.
  Uploader
  08/11/2017 00.33.35
  Odpovedat

  Muzes se ridit navodem pro to tady je Nebo se mrkni na tenhle web http://auberon.stranky.org/
  Uploader
  08/11/2017 00.32.40
  Odpovedat

  U me to bezi vse OK.Vse funguje.
  Uploader
  08/11/2017 00.24.40
  Odpovedat

  Hned na to mrknu

  0
  necronius

  Member+
  07/11/2017 15.34.42
  Odpovedat

  Nejde to stahnout a nejde ani stahnout - Hru je nutné spouštět pomocí programu Razor,stranky jsou off,jak se to da udelat jinak ,diky za odpovedi


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.021 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 13:55

  TOPlist