Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Vikingove / Vikings S05E15 - Hell [WebRip][1080p] = CSFD 87% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Vikingove / Vikings S05E15 - Hell [WebRip][1080p] = CSFD 87% Názov:Vikingove / Vikings S05E15 - Hell [WebRip][1080p] = CSFD 87% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:1.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2018-12-27 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Drama,Historicky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jazyk: ENG
  Titulky: CZ
  Odkaz na CSFD: https://www.csfd.cz/film/322131-vikingove/prehled/
  Rok vydání: 2018
  Délka: 44 min.
  Žánr: Akční / Drama / Historický / Dobrodružný


  Obsah :

  Vikings sledujú dobrodružstvá Ragnara Lothbroka (Travis Fimmel), ktorý bol najväčším hrdinom svojej doby. Predstavujú výpravné prerozprávanie severských ság o Ragnarovi, jeho vikingských spolubojovníkoch, rodine a ukazujú jeho nástup na pozíciu kráľa všetkých kmeňov Vikingov. Ragnar nie je iba neohrozeným bojovníkom, ale zosobňuje aj severské tradície spočívajúce v oddanosti bohom. Podľa legendy totiž Ragnar nie je nikto iný, než priamy potomok Odina, vládcu všetkých bohov a boha vojny a bojovníkov.

  S05E15: HELL - Popis:

  Biskup Heahmund je zničen pocitem viny, když se zříká své vášně. Vikingové čelí Sasům na bitevním poli.  ...  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  1
  filename
  Ratio 34.79

  Moderator

  28/12/2018 09.13.07
  Odpovedat

  Titulky které potřebuješ stáhneš bez problémů tady https://www.edna.cz/vikings/epizody/?season=5 nebo tady https://www.titulky.com/?Fulltext=Vikings+S05

  2
  travianek
  Ratio 3.26

  Member+

  28/12/2018 04.13.33
  Odpovedat

  Zdravim sice pekny ze tady uz mame S05E15 dil ale  bohuzel sem stahnul S05 3,4,5 dil mozna to je i vice dilu a  nejsou  cz tit.  nebylo by k nahozeni? dikes  za odpoved.


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.029 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 04:36

  TOPlist