Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Kamarad taky rad / Friends with Benefits (2011)(CZ/EN)[1080p][HEVC] = CSFD 72% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Kamarad taky rad / Friends with Benefits (2011)(CZ/EN)[1080p][HEVC] = CSFD 72% Názov:Kamarad taky rad / Friends with Benefits (2011)(CZ/EN)[1080p][HEVC] = CSFD 72% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:6.2 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-08-04 Peerov:9 (Seed: 9, Leech: 0)
  Zaner:Komedie,Romanticky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Dylan a Jamie rozhodně nemají na usedlý život ani pomyšlení. Když si Newyorčanka Jamie, zaměstnaná jako hledačka nových příležitostí, vyzkouší své umění na uměleckém řediteli Dylanovi z Los Angeles, kterého přemluví, aby vzal svou vysněnou práci v New Yorku, uvědomí si oba, že jsou si velice podobní. Každý z nich má za sebou tolik zkrachovalých vztahů, že jsou ochotni zkrátka pustit lásku z hlavy a starat se jen o zábavu. Jakmile se tedy Dylan přestěhuje do New Yorku a začnou se spolu vídat častěji, užívají si spoustu legrace a sdílejí přesvědčení, že láska je jen mýtus z hollywoodských filmů. A právě tehdy se rozhodnou vyzkoušet báječně sexy a uvědoměle dospělý experiment. Mohou dva kamarádi, kteří se teprve nedávno poznali, nejsou zadaní a pohrdají závazky, ze svého kamarádství vytěžit ještě o něco víc? Rozšíří-li své přátelství o příležitostný, zcela nezávazný sex „bez jakýchkoliv emocí“, dokáží se vyhnout všem úskalím, která se nutně objevují, pokud někdo začne být víc než pouhý kamarád? Jako dva lidé, kteří se dobře orientují v nudných zápletkách romantických komedií, by Dylan a Jamie asi neměli být tak docela zaskočeni tím, že se jejich odvážný nápad promění v košilatou a sexy pouť do neprobádaných území, na které se sobě navzájem i svému okolí odhalí více, než kdy plánovali.


  Jazyk:  Titulky:
  Žánr:
  Komedie / Romantický
  Screenshots:


     
       Jedná se o mojí práci do HEVC, včetně přidaných audio stop. Záměrně dávám jen AC-3 stopy, protože vím, že ne všechny TV umí DTS, TrueHD apod., a pokud možno, tak 5.1 je samozřejmost. Pokud není 5.1 stopa ve videu, tak jsem ji nenašel nikde, případně nevyšla.


  Tobaliqa, filename, MartinZetek, Kamiloprody, pretorian_pp, Threadt, pleskac2020,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  tifere
  Ratio 17.88

  Member+

  04/08/2022 12.52.45
  Ahoj,preco si zmenil meno???


  --------------
  >> 04/08/2022 12.58.57
  UPLOADER: Psalo poměrně dost lidí s prosbou o udělání filmů a jelikož nemají představu, kolik času zabírá enconding, synchro audia a další věci s tím, tak jsem potřeboval utnout ty zprávy a proto změna nicku. Nehledě na to, kolik lidí reálně poděkuje . není vidět ani vděčnost. Upřímně přemejšlim, jestli budu vůbec dál nahazovat. Proseb tisíc, ocenění spočítaný na jedný ruce.


  --------------
  >> 04/08/2022 13.09.27
  tifere: No u mna tiez to iste,a ak si mi hodnotil moj posledny torrent ty tak ti dakujem pekne za 1*.Este to nebolo ani odseedovane a uz je 1*


  --------------
  >> 04/08/2022 13.10.51
  UPLOADER: Já ale jedničku beru jako známku ve škole O jakej torrent šlo? Nemám ve zvyku tady hodnotit ve velkým.


  --------------
  >> 04/08/2022 13.11.32
  UPLOADER: btw, tys mi taky hodnotil jedničkama, tak není proč si stěžovat


  --------------
  >> 04/08/2022 13.12.49
  tifere: Ja vela toho tu nestahujem skor UP,nikdy som nehodnotil ziaden torrent ale ludia su proste.......


  --------------
  >> 04/08/2022 13.13.42
  UPLOADER: Hodíš link o jakej torrent šlo nebo ne? Třeba ti dám vysvětlení


  --------------
  >> 04/08/2022 13.15.37
  tifere: aha tak ty si konspiroval ze kto sa pyta,tak ten to je....pohoda mysli si co chces


  --------------
  >> 04/08/2022 13.26.48
  tifere: Už nam aj komentare mazu


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.032 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 05:32
  sql

  TOPlist