Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Ares S01 [WebRip][1080p] = CSFD 56% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Ares S01 [WebRip][1080p] = CSFD 56% Názov:Ares S01 [WebRip][1080p] = CSFD 56% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:8.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-01-22 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Horor Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jazyk : DUT   Enhanced AC-3 Dolby Digital Plus 5.1
  Titulky : CZE  (.SRT)  |  Kontejner : DUT forced , ENG , ARA , DAN , GER , SPA , FIN , FRA , HUN , ITA , NOR , POL , POR , RUS ... Multi ... (MediaInfo)
  Rok vydání : Nizozemsko, 2020
  Minutáž : 8 x cca 24–32 min
  Žánr : Drama / Horor / Psychologický
  Odkaz na ČSFD :  https://www.csfd.cz/film/802266-ares/prehled/
  Odkaz na IMDB :  https://www.imdb.com/title/tt8404520/

  Tvůrci : Pieter Kuijpers, Iris Otten, Sander van Meurs
  Režie : Giancarlo Sanchez, Michiel ten Horn
  Kamera : Stephan Polman, Joris Kerbosch
  Hudba : Jesper Ankarfeldt
  Střih : Herman P. Koerts
  Domovská stanice : Netflix


  Hrají (Actors) : Jade Olieberg, Tobias Kersloot, Lisa Smit, Frieda Barnhard, Robin Boissevain, Rifka Lodeizen  OBSAH : Psychologický horor, který nás zavádí do světa tajné studentské společnosti v srdci Amsterdamu jménem Ares. Dva nejlepší přátelé Rosa a Jacob se tomuto světu bohatství a moci oddají, časem jim ale dochází, že vstoupili na místo démonů postavené na tajemstvích nizozemské minulosti. A na tomto místě si skutečná moc vybírá příšernou daň.(SerialZone.cz)
  Názvy epizod :


  Rok uvedení: 2020 (1. Řada) | Release year: 2020 (Season 1)

  Ambiciózní studentka se chce dostat mezi amsterodamskou smetánku, a proto se přidá k exkluzivní tajné společnosti. Nezná ale její děsivé tajemství.

  Aiming to become part of Amsterdam's elite, an ambitious college student joins an exclusive society, unaware it's hiding a horrifying secret.  S01E01  1. díl | Episode 1

  Rosa, ambiciózní a inteligentní studentka se složitým osudem, je oslovena, aby se přidala k tajemné exkluzivní společnosti.

  Rosa, an ambitious and intelligent college student with a trying home life, is recruited to join an exclusive and mysterious society.
  S01E02  2. díl | Episode 2

  Zatímco je Rosa podrobena děsivému iniciačnímu obřadu, jiný nováček zmizí. Vedoucí představitelé spolku Ares jsou hluboce znepokojení.

  As Rosa undergoes a trying and terrifying initiation ceremony, a fellow "novice" goes missing, putting the leaders of Ares on high alert.
  S01E03  3. díl | Episode 3

  Rosa musí dostát svým soubojovým povinnostem a Jacoba zatím podrobují výslechu. Fleur pozve Rosu na večírek, kde, jak se zdá, je osud všech nadobro zpečetěn.

  Rosa faces dueling responsibilities while Jacob submits to an interrogation. Later, Fleur invites Rosa to a party, where fates are seemingly sealed.
  S01E04  4. díl | Episode 4

  Vedoucí představitelé spolku Ares se neštítí ničeho, aby skryli pravdu o Rosině děsivém objevu. Jacobův stav se pořád zhoršuje.

  The leaders of Ares go to extremes in an effort to hide the truth behind Rosa's gruesome discovery. Meanwhile, Jacob's affliction worsens.
  S01E05  5. díl | Episode 5

  Arnoldova minulost vychází na světlo. Rosa zažije nevítané střetnutí s rivalkou. Jacob vysloví záhadné proroctví.

  Arnold crosses paths with a presence from his past. Rosa has an unwelcome run-in with a rival. Jacob makes a cryptic prediction.
  S01E06  6. díl | Episode 6

  Fleur po zničující ztrátě útočí na svoje okolí. Rosa začne podnikat kroky, aby se znova spojila s rodinou. Carmen odhalí šokující pravdu.

  Fleur lashes out following a devastating loss. After Rosa takes steps to reconnect with her family, Carmen shares a shocking truth.
  S01E07  7. díl | Episode 7

  Maurits přemýšlí, kdo by měl být dalším předsedou spolku Ares, Carmen čelí sadistickému testu a Rosa překvapí Jacoba.

  Maurits ponders who should become the next president of Ares, Carmen faces a sadistic test, and Rosa manages to surprise Jacob.
  S01E08  8. díl | Episode 8

  Carmen pošle Rose ponuré varování. Dění ve spolku Ares se blíží k bouřlivému konci a konečně vyplouvá na povrch strašlivé tajemství.

  Carmen issues a dire warning to Rosa as things at Ares come to an explosive end and a terrible secret is finally revealed.

  ...
  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.047 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 23:56

  TOPlist