Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Draci srdce: Pomsta / Dragonheart Vengeance (2020)(CZ/EN)[1080p] = CSFD 43% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Draci srdce: Pomsta / Dragonheart Vengeance (2020)(CZ/EN)[1080p] = CSFD 43% Názov:Draci srdce: Pomsta / Dragonheart Vengeance (2020)(CZ/EN)[1080p] = CSFD 43% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:25.9 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-08-01 Peerov:4 (Seed: 4, Leech: 0)
  Zaner:Fantasy Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Mladík Lukas žije se svými rodiči poklidným životem na venkově ve Valašském království. Jednoho dne je ale svědkem, jak jeho rodiče zabije skupina banditů, kteří si říkají Medvěd, Vlk, Had (žena) a Škorpion. Lukas, který se před vrahy ukryl, se vydává do města, aby zde požádal o pomoc krále Razvana. Ten ho ale odmítne. Má totiž svých starostí dost, království sužuje hladomor a on se bojí, že se poddaní proti němu vzbouří. Lukas tedy hledá pomoc v hostinci, kde se pokusí najmout námezdného žoldnéře Daria. Jejich jednání ale přeruší příchod králových vojáků. Ti se pokusí Daria zatknout, ten se ovšem brání. Lukasovi se podaří z hospody utéct a druhý den si u místního kováře obstará meč. Kovář mu také poradí, aby pomoc hledal u dračice Siveth. Ta žije v horách ve vyhnanství, kam odešla poté, co ji král Razvan označil za zrádkyni. Siveth mu totiž nepomohla a nepodělila se s ním o své srdce, když byl zraněný při pohraniční válce, která zemi postihla. Lukas skutečně Siveth najde. Dračice Siveth sice Lukasovi pomoc zprvu odmítne, nicméně se převtělí do bílého koně, kterého Lukas i se sedlem najde v lese. To se už k němu ale přidal Darius, jemuž se podařilo uniknout královým vojákům. Darius oznámí Lukasovi, že s ním bandity najde... (TV Nova)


  Rolovatelne Media Info

     
     
  Dračí srdce: Pomsta (2020) | ČSFD.cz (csfd.cz) !

     ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.028 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 00:58
  sql

  TOPlist