Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Baldur's Gate (1998) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Baldur's Gate (1998) Názov:Baldur's Gate (1998) Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows Velikost:1.9 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-05-13 Peerov:1 (Seed: 0, Leech: 1)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  info


  Code
  https://www.databaze-her.cz/hry/baldurs-gate/


  Quote:
  Nad Mečovým pobřežím se stahují mraky. Železo se rozpadá, cesty obsadili bandité a rozmohla se všeliká havěť dvounohá i čtyřnohá. Šeptá se i o hrozící válce s Amnem, mocnou říší na jihu. Hlavní postava hry o ničem z toho zatím neví, protože své mladí prožila za mohutnými zdmi opevněné knihovny Candlekeep, vychovávána mudrcem Gorionem. Klidný běh dní je však jednoho rána přerušen. Aniž by vysvětlil proč, trvá Gorion na okamžitém opuštění tvrze a při cestě lesem je zabit záhadnou osobou v brnění. Cesta zpět už není možná a je na sirotkovi, aby se dopátral pravdy nad totožností vraha svého pěstouna, identity svého skutečného otce i pozadí problémů, které sužují tento kout světa Forgotten Realms. Možná, že se odpovědi skrývají ve městě Baldur's Gate...

  Baldur's Gate je RPG s izometrickým pohledem na herní plochu a pauzovatelným realtimem, a také prvním titulem, který využívá enginu zvaného Infinity. Jde o počítačovou adaptaci pravidel Advanced Dungeons & Dragons 2nd Edition, i když zdaleka ne první hrou, která využívá reálií světa Forgotten Realms. Hráč má plnou kontrolu nad svou postavou i nad dalšími členy družiny, ve které může být dohromady až šest charakterů. Ty je možné si vybrat z pětadvaceti více či méně zapamatovatelných dobrodruhů, na které hlavní postava během svého putování narazí, případně si vytvořit další postavy vlastní. Zdaleka ne všechny jsou k dispozici hned v první kapitole, je jich sedm, plus prolog, sloužící zároveň jako tutoriál. Procházet se městy, lesy či doly můžete buď sami, nebo ve společnosti až pěti dalších hráčů, protože BG obsahuje kooperativní multiplayer.

  BG bylo rok po vydání rozšířeno o datadisk Tales of the Sword Coast a dokonce i o několik fanouškovských přídavků. V roce 2000 bylo následováno pokračováním Shadows of Amn. Původní hra se čtrnáct let po vydání dočkala remaku s podtitulem Enhanced Edition.

  Zajímavosti

  Populární postava Imoen se v prvních verzích hry vůbec nevyskytovala. Tvůrci ji přidali až později, protože ze začátku hry chyběl zloděj dobrého přesvědčení. Jelikož nezbyl žádný rozpočet na nahrávání, poskládali tvůrci její linie z voice-overu z vyřazeného dema. Původní charakter byl guard jménem Pique.

  Portréty Ajantise a Corana byly vytvořeny podle vzhledu spoluzakladatelů společnosti Bioware Raye Muzyky (Ajantis) a Grega Zeschuka (Coran).

  Hardwarové požadavky

  Operační systém: Windows 95/98/ME/2000/XP/Vista
  Procesor: Intel Pentinum II 300 MHz nebo AMD K6-IIIMhz
  Paměť: 64MB RAM
  DVD-ROM: 2x nebo rychlejší
  Grafická karta: DirectX kompatibilní
  Zvuková karta: DirectX kompatibilní
  DirectX: 8.0 nebo lepší

  Na jedné mapě můžete potkat kobolda, xvarta a tasloie, kteří vám po rozhovoru darují autogram. Jmenují se Larry, Darryl a Darryl a jsou odkazem na trojici bratrů v našich končinách neznámém americkém seriálu Newhart. V seriálu vždy mluví jen Larry (vyjímkou je finálová epizoda) a pokaždé se představí větou "Hi, I'm Larry and this is my brother Darryl and my other brother Darryl." Stejnou větou přivítá i naši družinu ve hře.

  Postava menom Shar-Teel dosť často hovorí easter-eggovú hlášku "If it bleeds, i can kill it" čo je parafráza na veľmi známu hlášku Arnolda Schwarzeneggra vo filme Predator, ktorá znie "If it bleeds, we can kill it".

  Společník čaroděj Xzar má ve hře hlášku: "I ate his liver with a nice chianti and some fava beans." Tato hláška je odkazem na postavu Hannibala Lectera z filmu Mlčení jehňátek, ve kterém hlavní protagonistce říká tatáž slova, dokonce i s přehnaným mlaskáním, kterého použil i Xzar.
  https://www.youtube.com/watch?v=iVlkZVAw8Gc

  Některé postavy citují verše hudebních hitů:
  Dynaheir říká "These boots were made for walking, and that's just what they'll do". Jedná se o jeden z největších hitů legendární zpěvačky Nancy Sinatra.
  Hláška Alory "C'mon people now, smile on your brother. Everybody get together, try to love one another right now." jsou verše písně Get Together od The Youngbloods. Její "I don’t think you’re happy enough! I’ll teach you to be happy!." je zase odkaz na píseň Ren & Stimpy - The Happy Happy Joy Joy Song.
  A Coranova hláška "Luck be a Lady" je název hitu Franka Sinatry.

  Opilec Lachluger v hostinci U Rudé otepi pronese: „Oh. I’m a lumberjack, and I’m okay. I sleep all night and I work all day.“ Jedná se o verš ze slavného hudebního skeče Lumberjack Song od Monty Pythonů.

  Hláška Xzara „I am become Death, destroyer of worlds!“ odkazuje na Juliuse Roberta Oppenheimera, jednoho z tvůrců atomové bomby.

  Ve hře se nachází postava jménem Lord Foreshadow, který v konverzaci s hráčem zmíní město Neverwinter. Anglické slovo "foreshadow" znamená předzvěst určitých budoucích událostí, je tedy možné, že sama postava poukazuje na hru Neverwinter Nights, kterou Bioware vydali několik let poté.

  V oblasti jižně od Beregostu můžete potkat lovce jménem Bub Snikt, který je na lovu ogrů. Je to odkaz na Wolverina. Bub je přezdívka, ktrerou Wolverine dává různým lidem a Snikt je interjekce pro zvuk, co v komiksech vydávají Wolverinovy drápy.

  Mezi mnoha dalšími má čaroděj Xzar také ve hře hlášku: Tell me about the rabbits. Jedná se o odkaz na novelu od Johna Steinbecka O myších a lidech, kde stejnou hlášku použije také jedna z postav Lennie, poněkud slabomyslný hromotluk. A přiznejme si - Xzar do té hlášky svým tónem přidal nádech poněkud větší slabomyslnosti.

  V jeskyni hluboko v Cloakwoodském lese lze najít postavu jménem Peter of the North. Je odkazem na Petera Northa, gay porno hvězdu, která hrála ve více než 2000 filmech pro dospělé.
  S tímto vědomím si nyní zkuste znovu přečíst část jeho dialogu: "You just don't know the subtleties of wood and wood-related activities. These creatures are docile and... and it is worth the risk. Um... even the darkest of caves can be a rewarding experience for the woodsman that knows how to hand himself. Why, um... subterranean trees can yield the best material for carving... ah, ornamental... things."

  Mnoho fanoušků si všimlo podobnosti skladby "Attacled by Assassins" od autora hudby hry Michaela Hoeniga s úvodní znělkou filmu Lifeforce z roku 1985 od Henryho Manciniho. Hoenig nebyl nikdy z údajného plagiátorství obviněn, přesto posuďte sami:

  Attacked by Assassins (Baldur's Gate, Michael Hoenig)
  Lifeforce Theme (Henry Mancini)

  Doposud se hru podařilo nejrychleji dohrát za 21 minut a 31 vteřin.

  Plná hra časopisu SCORE 192

  Pokud několikrát kliknete na parťáka Khalida, řekne: ,,Ch...ch-ch-ch-Chia!" Což je odkaz na dekorativní zahradní keramiku ve tvaru zvířat a dalších věcí, které byly velmi populární zejména v devadesátých letech.
  Reklama: https://www.youtube.com/watch?v=tzY7qQFij_M

  Portrét Imoen byl vytvořen podle vzhledu ženy Deana Andersena, hlavního grafika herního terénu.

  Plná hra časopisu Game4U Speciál 1

  Hra obdržela hodnocení PEGI 12 (pro EU) a ESRB Teen 13+ (pro USA).
  Threadt,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.034 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 01:21

  TOPlist