Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Vjatrovyc Volodymyr - Ukrajinske 20. stoleti. Utajovane dejiny (Martin Slama)(6h18m) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Vjatrovyc Volodymyr - Ukrajinske 20. stoleti. Utajovane dejiny (Martin Slama)(6h18m) Názov:Vjatrovyc Volodymyr - Ukrajinske 20. stoleti. Utajovane dejiny (Martin Slama)(6h18m) Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Mluvené slovo Velikost:520.1 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-09-22 Peerov:28 (Seed: 28, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  UKÁZKA

  Vjatrovyč Volodymyr

  ????????????????????????????
  —\_(?._/—....—\_(?._/—

  Ukrajinské 20. století.
  Utajované dějiny


  čas: (6h18m) L.P 2022
  účinkují: (Martin Sláma)

  Připravila: Hana Svanovská
  Dramaturgie: Alena Blažejovská
  Překlad: Rita Kindlerová
  Režie: Radim Nejedlý
  Premiéra: 2. 9. 2022  Vjatrovyč vám přibližuje výzvy, kterým čelili vojáci a partyzáni, vypráví o fantastických obviněních těch morálně nejnižších vyšetřovatelů proti největším spisovatelům své doby. Zpřístupňuje kdysi tajné a donedávna zatajované příběhy a přístupnou, čtivou a názornou formou odhaluje často překrucované stránky dějin Ukrajiny 20. století.


  Vydalo nakladatelství Academia v Praze roku 2020.
  Volodymyr Vjatrovyč (1977) je ukrajinský historik zabývající se osvobozeneckým hnutím na Ukrajině. Působil jako ředitel Archivu SBU, který byl otevřen všem zájemcům a badatelům ze zahraničí. Pracoval také v Harvard Ukrainian Research Institute. V letech 2014–2019 působil jako ředitel Ukrajinského ústavu národní paměti.

  Od roku 2019 je poslancem ukrajinského parlamentu za stranu Evropská solidarita. Vystudoval historii na lvovské univerzitě, publikuje studie i populárně vědné texty o dějinách Ukrajiny 20. století. V současnosti je příslušníkem ukrajinské domobrany.  Formát : MP3
  Bit rate mode                            : Constant
  Bit rate                                     : 192 kb/s
  Kanál(y)                                    : 2 kanály
  Sampling rate                            : 48 kHz

  pepa49, Dudan_52, Hebrejec, gomez79, Tondik2, blázen-74, Zmetek209, Miira, oldo28, SACHAROV, SACHAROV, SACHAROV, roty,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  roty
  Ratio 17027.96

  VIP

  27/09/2022 20.40.18
  Volodymyr Vjatrovyč (1977)
  to je přeci typický banderovec, že Exupery? Doporučuji spíš nick Okamura, nebo Volný, či snad Foldyna? Teď je docela populární Vrabel.


  --------------
  >> 28/09/2022 10.14.38
  UPLOADER:
  No a tak to je! Někdo kdo knihu nečetl ani neposlouchal, dějepis je asi něco pro pitomce, ve škole nedával při vyučování pozor nebo zrovna chyběl. Kdo byl Bandera tuší jen matně a jediné jeho vzdělání o sovětském svazu neboli CCCP je z poslechu ruského rádia svobodné rádio. Tady trousí svoje s....y


  --------------
  >> 28/09/2022 12.28.40
  UPLOADER:

  0
  epson2
  Ratio 0.85

  Clen

  26/09/2022 12.27.13
  Po smrti Brežněva se ukázalo, že i on byl škůdcem a příčinou stagnace.
  Pak byli ještě dva, které si nikdo neměl čas zapamatovat.
  Jurij Andropov 2 roky a Konstantin Černěnko 1 rok.
  Pak ale k moci přišel mladý energický Gorbačov (1931 - 2022). A ukázalo se, že celá komunistická strana sice byla partou škůdců a nepřátel, ale teď se vše ihned napraví.
  Tehdy se SSSR zhroutil. (A při tomto zhroucení byli za tohoto Ruského vězení národů naštěstí propuštěni západní satelity, ČSSR, Polsko, Maďarsko, Bulharsko,Rumunsko, Jugoslávie, Bělorusko, Moldavsko, NDR, Litva, Lotyšsko a Estonsko plus Ukrajina)
  Gorbačov se ale ukázal být nepřítelem, zrádcem a agentem Západu.
  V srpnu 1991 se skupina ortodoxních komunistů pokusila o puč a Gorbačova dočasně uvěznila na Krymu.
  Poté převzal kormidlo obřího průseru rebel a opilec Boris Jelcin (1931 - 2007), který stvořil Putina.
  A tady změna, Putin zajistil Jelcinovi doživotní imunitu.
  Aby Putin obnovil slávu a velikost Ruska.
  Upevnil postavení a zahájil válku
  Ještě se neví jak skončí. Hezké to ale nebude.

  0
  epson2
  Ratio 0.85

  Clen

  26/09/2022 12.25.55
  Dějiny Ruska ve zkratce
  Když Lenin zemřel, ukázalo se, že druhá osoba ve straně, soudruh Trocký, je zrádce.
  Soudruzi Kameněv, Zinovjev, Bucharin a Stalin soudruha Trockého svrhli, vyhnali z Ruska a pak zavraždili. Ale po několika letech se ukázalo, že soudruzi Kameněv, Zinovjev a Bucharin jsou také nepřátelé a škůdci.
  A tak je statečný soudruh Jagoda zatkl a nechal popravit. O něco později Jagodu jako nepřátelského agenta zatkl a nechal popravit Ježov. Ale po několika letech se ukázalo, že Ježov nebyl soudruh, ale obyčejný zrádce a nepřátelský agent. Ježova tedy zatkl a nechal popravit Berija.
  Po Stalinově smrti si všichni uvědomili, že Berija je také zrádce. A tak Žukov zatkl Beriju, kterého jako zrádce také popravili. Brzy se ale Chruščov dozvěděl, že Žukov je nepřítel a spiklenec. Vyhnal tedy Žukova na Ural.
  A o něco později vyšlo najevo, že Stalin byl nepřítel, škůdce a zrádce. A s ním i většina politbyra. Tak mezitím mrtvého Stalina vyhodili z mauzolea a čestní soudruzi vedeni Chruščovem rozehnali politbyro včetně soudruha Šepilova, který se ke zrádcům a škůdcům také přidal.
  Uplynulo několik let a ukázalo se, že soudruh Chruščov byl podvodník, dobrodruh a nepřítel. A tak soudruh Brežněv poslal Chruščova do důchodu.


  0
  Dudan_52
  Ratio 0.4

  VIP

  23/09/2022 11.11.19
  ďakujem, rád sa dozvedám ako to bolo


  --------------
  >> 24/09/2022 16.13.50
  Exupery: UUOd Banderovca sa pravd nedozvieš


  --------------
  >> 26/09/2022 11.59.40
  UPLOADER:
  poslechni si: Marek Jaromír - Interhelpo. Tragický příběh československých osadníků v Sovětském svazu. Mitrofanov Alexandr - Mrazík s pendrekem v ruce, Solženicyn Alexandr - Jeden den Ivana Děnisoviče a Souostroví Gulag. A až budeš chtít opravdovou pravdu nepravdoucí tak si přečti bláboly: Julius Fučík - O zemi kde zítra znamená (u nás) včera nebo Stalinovy spisy, k sehnání v antikvariátě které pravděpodobně četl Exupery a vlezlo mu to na mozek
  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.027 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 08:11
  memcache

  TOPlist