|
Názov: | Mafia: Domovina / Mafia: The Old Country + DLC (2025)(CZ) |
Hodnocení: |  |
Pozriet Online
|
| Kategória: | Hry na Windows - |
Velikost: | 39.2 GB |
BitTorrent klient |
| Pridaný: | 2026-05-22 |
Súbory: |
| Nazov |
Velkost |
| voices38-mafia.the.old.country.iso |
39.2 GB |
|
|
| Skontrolován: | 2026-05-22 |
Peerov: | 62 (Seed: 62, Leech: 0) |
|
| Zaner: | |
Uploader: | Uvidis, az ked budes
VIP |
Kúp nám Pivo 1,10€

|
|
 Pridaj do zalozky
|
|
|
Návod - Mafia: Domovina je akční adventura vyvinutá studiem Hangar 13, kterou vydala společnost 2K. Jedná se o prequel k prvnímu dílu a celkově o čtvrtou hru ze série Mafia. Hra se odehrává na počátku 20. století ve fiktivním sicilském městě San Celeste, které se objevilo již v Mafii II
Dabing: Český, anglický
Titulky: české, anglické
Hra obsahuje crack od voices 38, žádný hypervisor
Funkční, včetně CZ dabingu i titulků.
Otestováno na Win 11 a funguje bez problémů
Funguje v cajku i na stestavě s GPU RTX 3070 
Hra obsahuje všechna vydaná DLC 
Iso po stažení natáhněte na virtuální disk, třeba přes Deamon tools, po instalaci hlavně nezapomeňte překopírovat crack ze složky Voices 38 do hlavního adresáře hry.
jakubnemo, JayZeeCZ, ATLANTIS777, jan288, nighthunter, godlik3, MolnyCz30, nex112, Stenlykubik, sa58, Kinguss83, Bond79, Ivlivs2277, Relic, Joko1974, 123verca, llebo4, kreyson666, ondra132, sabmiller, bob-1, jastah, jastah, kolozim, Humko, Mironi111, Bendys37, pocpoc, silvester36, pajinacr, loukosta, Skalfok, zac22, Lucies31, 65lada, 65lada, 65lada, 65lada, 65lada, Denny_CZ, Votypecka, JaroXX, joska71, gangster333333, davefus, kofola83, Adkra,
+ Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +
|
Upozornenie: Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá! |
 0

kubo1113 Ratio 0.22
Clen

|
05/06/2026 07.26.49
Hra funguje no prešiel som ju velmi rýchlo,pretože je príbeh veľmi krátky
|
 0

spidero11 Ratio 4.05
Member+

|
29/05/2026 22.12.16
pri misii kde mam robit doprovod na koni vozu z vinom ten voz ide strasne pomaly je to chyba v hre? lebo podla walkthrough na utube ide sviznym tempom a mam detaily na max
|
 0

joska71 Ratio 0.94
Clen

|
26/05/2026 13.00.06
ěkuji jede perfektně :thumbsu
|
 0

Rudla4 Ratio 2.57
Member+

|
25/05/2026 19.25.04
no nevim,nemam pocitac stary 10 let a spustim novou hru a seká se to A GRAFIKA jak z roku 2000?
--------------
>> 25/05/2026 20.36.53
stoupa: Jenže ono nejde ani tak o stáří PC, ale hlavně o HW. Ale to spousta lidí neví
|
1

Djnikolaj22 Ratio 0.17
Clen

|
25/05/2026 10.25.58
Mountnu ISO, spustim instalator, dám instalovat a v tu samou chvíli mi to hodí error a instalator se vypne.. co s tím?
|
3

pocket Ratio 0.19
Clen

|
24/05/2026 12.44.00
obsahuje vsechny DLC ?
--------------
>> 24/05/2026 19.54.55
UPLOADER: Ano, obsahuje, připíšu to do infa, pardon
|
1

Skalfok Ratio 59.95
Member+

|
23/05/2026 19.42.14
Vše jede na 100%. Děkuji.
|
 0

loukosta Ratio 1.06
Member+

|
23/05/2026 18.42.58
hra krasně jde je to bomba a posilam 500
|
 0

silvester36 Ratio 0.1
VIP

|
23/05/2026 14.49.41
Hra slape v pohode ziaden problem win10 posielam kilecko dakujem
|
2

michalkuba35 Ratio 1.62
Member+

|
23/05/2026 12.12.15
me to blokuje spravce.. nemuzu to mountnout. nechapu
--------------
>> 23/05/2026 12.12.56
michalkuba35: pls jak to odblokuju. vecer jsem aktualizoval pc a ted tohle.
--------------
>> 23/05/2026 12.49.59
Lucies31: Restartuj PC a vymaž tu sračku
|
2

bob-1 Ratio 21.23
Member+

|
23/05/2026 08.06.55
při spuštění instalace spadne
|
 0

dudlik75 Ratio 0.29
Clen

|
23/05/2026 07.45.09
Namoutnu to a dám setup.exe vypíše mi to hlášku "ShellExecuteEx selhala. kod 1.Nesprávná funkce
|
 0

123verca Ratio 18.72
Member+

|
23/05/2026 06.39.06
Pekne ide
|
1

godlik3 Ratio 29.74
Member+

|
23/05/2026 02.57.22
šlape krásně .. posílám pár stovek
|
2

MolnyCz30 Ratio 2.08
Member+

|
23/05/2026 01.16.17
NEVÍM CO dělám zle vždy mi to padne
--------------
>> 23/05/2026 01.32.04
UPLOADER: Zkus aktualizovat ovladace graficke karty. Taky mi to padlo, ale aktualizoval jsem je, a vse jde v poradku
|
 0

michalkuba35 Ratio 1.62
Member+

|
23/05/2026 00.01.34
no neneee.pajada.
|
Back
|
|