Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Acronis True Image Premium 2014 (CZ) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Acronis True Image Premium 2014 (CZ) Názov:Acronis True Image Premium 2014 (CZ) Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy - Velikost:271.8 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2013-10-21 Peerov:1 (Seed: 0, Leech: 1)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Jazyk: CZ
  Licence: Aktivátor
  Minimalní konfigurace: Windows XP ,7 ,8 ,8.1

  Nové funkce v aplikaci Acronis True Image 2014
  Zálohování disku v úložišti Acronis Cloud – Zálohujte svůj disk v bezpečí vzdáleného úložiště a můžete si být jisti, že jej budete moci vždy obnovit. Chraňte svůj počítač před útoky virů, poškozením dat, náhodným vymazáním systémových souborů, selháním disku nebo fyzickým poškozením. Úložiště Acronis Cloud zajistí, že bude vᚠsystém a většina důležitých dat v bezpečí a připraveny k obnově.
  Obnova přírůstkových záloha z úložiště Acronis Cloud – Pokud disk obnovujete z úložiště Acronis Cloud, aplikace Acronis True Image 2014 nestahuje celý disk do vašeho počítače. Zkontroluje vᚠdisk, vyhledá změny dat a obnoví pouze ty soubory, které se liší od souborů v obrazu disku. Tato technologie výrazně snižuje množství dat potřebné ke stažení, aby bylo možné disk obnovit.
  Obnova na holé železo z úložiště Acronis Cloud – Uživatelé verze Acronis True Image 2014 Premium mohou obnovit systémový disk na odlišný hardware pomocí funkce Acronis Universal Restore. Tato operace vyžaduje zaváděcí médium vytvořené pomocí programu pro tvorbu zaváděcích médií Acronis.
  5 GB úložného prostoru v úložišti služby Acronis Cloud zdarma – Všichni uživatelé plné nebo zkušební verze aplikace Acronis True Image 2014 získají 5 GB prostoru v úložišti služby Acronis Cloud na jeden rok zdarma.
  Zlepšení výkonu online zálohování – Online zálohování a obnova z úložiště Acronis Cloud fungují nyní rychleji.
  Maximální počet online záloh – Z jednoho počítače lze nyní vytvořit neomezené množství online záloh.
  Rychlý a snadný nákup a upgrade přímo v aplikaci – Můžete kupovat a aktualizovat produkty, přidávat více místa do úložiště služby Acronis Cloud a prodlužovat předplatné služby Acronis Cloud uvnitř rozhraní aplikace, aniž byste museli přecházet na webové stránky Acronis.

  Acronis True Image 2014 Premium?
  Aplikace Acronis True Image 2014 Premium je vylepšená verze aplikace Acronis True Image 2014. Kromě funkcí z aplikace Acronis True Image 2014 nabízí verze Premium:

  Podporu dynamických disků
  Operace s dynamickými disky a disky GPT rozšiřují množství konfigurací pevných disků podporovaných aplikací Acronis True Image 2014. Dynamické disky nabízejí větší flexibilitu při správě svazků a mohou být užitečné v počítačích s více než jedním pevným diskem.

  Doplněk Acronis Universal RestorePřed použitím této funkce prosím spuste program pro tvorbu zaváděcích médií Acronis a vytvořte zaváděcí médium.
  Tato funkce umožňuje obnovit obraz operačního systému Windows do odlišného hardwarového prostředí. Informace v nezávislých počítačích je možné obnovovat bez ohledu na jejich hardware. To může být užitečné například po výměně poškozené základní desky nebo při přesunu systému ze stolního počítače na přenosný. Další informace naleznete v tématu Acronis Universal Restore.

  Nástroj Acronis WinPE ISO BuilderChcete-li funkci používat, je třeba si stáhnout a nainstalovat doplněk Acronis Media ze stránek společnosti Acronis.
  Tento nástroj přidává doplněk Acronis True Image 2014 do distribucí WinPE (Windows Preinstallation Environment) založených na jednom z následujících jader: WinPE 1.5, 2.x, 3.0, 4.0. Chcete-li vytvářet nebo upravovat obrazy PE 2.x nebo 3.0, je nutné mít nainstalovanou sadu Windows Automated Installation Kit (AIK). Chcete-li vytvořit soubor PE 4.0, je třeba nainstalovat sadu Windows Assessment and Deployment Kit (ADK). Spouštění aplikace Acronis True Image 2014 v předinstalačním prostředí může zajistit lepší kompatibilitu s hardwarem vašeho počítače, protože předinstalační prostředí používá ovladače systému Windows. Další informace naleznete v tématu Tvorba záchranného média WinPE.
  milanski51, vapos, Adam7788, Godzilla, bolek2, Kakes, jivanov1, Dajva, morgeuscz, aurelie, aurelie, k02, Amos2015, plutvosi, Petr1976, rawinn, MrHapkys, petusko1310, petusko1310, ivens111, otap95, otap95, otap95, Kinoreditel, sexapetit, Tommy68, hokuspokus685,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  8
  najus
  Ratio 60.59

  Member+

  22/10/2013 11.02.59
  Škoda že si nedal rovno boot cd z toho programu,ktory je inak dobry na zalohy systemu ale mat ho stale naištalovany je odvaha, inak dik


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.018 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 22:41
  sql

  TOPlist