Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Star Wars: Epizóda VII - Sila sa prebúdza / Star Wars: The Force Awakens (2015)(SK)[UHD Blu-ray][HEVC][2160p] = CSFD 75% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Star Wars: Epizóda VII - Sila sa prebúdza / Star Wars: The Force Awakens (2015)(SK)[UHD Blu-ray][HEVC][2160p] = CSFD 75% Názov:Star Wars: Epizóda VII - Sila sa prebúdza / Star Wars: The Force Awakens (2015)(SK)[UHD Blu-ray][HEVC][2160p] = CSFD 75% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:UHD Filmy - Velikost:46.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-09-17 Peerov:4 (Seed: 3, Leech: 1)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Fantasy,Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: SK 5.1
  Titulky: České (forced)
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/328343-star-wars-sila-sa-prebudza/prehlad/
  Sci-Fi / Fantasy / Dobrodružný / Akčný
  USA, 2015, 136 min  Obsah:
  Posledný rytier Jedi, Luke Skywalker (Mark Hamill), zmizol. Vojsko Prvého rádu na čele s Najvyšším vodcom Snokeom dobýva a devastuje jednu demokratickú planétu za druhou. Generálka Leia z Odboja pošle pilota Poea Damerona na planétu Jakku k Lorovi San Tekkovi (Max von Sydow) po mapu k Lukovmu úkrytu. Takmer súčasne tam s rovnakým zámerom dorazí vojsko Prvého rádu s temným rytierom Kylom Renom. Poe mapu schová vo svojom droidovi BB-8. Vzápätí ho zatknú a dopravia do ústredia Prvého rádu. Droida sa neskôr ujme chudobné osirotené dievča, zberačka železa Rey. Poea zachráni pred smrťou vojak FN-2187 - Finn (John Boyega). Chce dezertovať a na to potrebuje pilota. Na Jakku náhoda zvedie dovedna Finna, ktorý predstiera, že je z Odboja, Rey a droida BB-8. Na úteku pred Prvým poriadkom narazia na pašeráka Hana Sola (Harrison Ford) a humanoida Chewbaccu (Peter Myhew), ktorým nezostane iné, len im pomôcť. Keď Kylo neskôr unesie Rey, aby z nej pomocou Sily vysal informácie o mape, prebudí v dievčati Silu. Rey sa ju naučí rýchlo využívať a oslobodí sa. Prvý rád chce základňu Odboja zničiť zbraňou, vysávajúcou slnečnú energiu. Solo, Finn a Chewbacca tomu chcú zabrániť a zároveň oslobodiť Rey. Leia poprosí Hana, aby priviedol ich odcudzeného syna Kyla. Trojica s Reyinou pomocou zbraň aj ústredie zničí, ale Kylo napokon otca Hana zabije. Lukovi Skywalkerovi (Mark Hamill), ktorý sa uchýlil do chrámu Jediov, donesie Rey jeho meč. Podľa najvvyšieho vodcu Prvéh rádu Snokea (Andy Serkis) nastal čas dokončiť Kylov výcvik.


     
     
  ONLINE  llebo4, mirec666, Martty,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  -2
  martyza
  Ratio 14.84

  Member+

  25/10/2023 00.40.56
  kamo,,reku to idem stahovat vsetko a jazyk SK?? tieto filmy sa nekukaju SK or CZ ,,ale ib v povodnom zneni


  --------------
  >> 25/10/2023 00.46.17
  martyza: iba Dolby Digital 5.1 .toto su velke formaty a filmy na tak slaby zvuk.nic v zlom ale neda sa to cele znova aj s DTS ENG ?


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.017 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 22:26
  sql

  TOPlist