Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Kocour v botach: Posledni prani / Puss in Boots: The Last Wish (2022)[WebRip][1080p] = CSFD 86% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Kocour v botach: Posledni prani / Puss in Boots: The Last Wish (2022)[WebRip][1080p] = CSFD 86% Názov:Kocour v botach: Posledni prani / Puss in Boots: The Last Wish (2022)[WebRip][1080p] = CSFD 86% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy s titulkama - Velikost:1.6 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-01-14 Peerov:10 (Seed: 10, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Animovany,Dobrodruzny,Komedie Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk: EN
  Titulky: CZ
  Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy
  USA, 2022, 101 min
  https://www.csfd.cz/film/389064-kocour-v-botach-posledni-prani/prehled/  Obsah
  Když máte k dispozici devět životů, tak vám na tom, že tu a tam něco odskáčete, vůbec nezáleží, zvlášť když jste legendární hrdina, který se dobrovolně vrhá do těch nejbláznivějších dobrodružství. Kocour v botách právě zachránil obyvatele jednoho městečka před řáděním zuřivého obra, jenže při tom přišel o předposlední ze svých životů. Takové zjištění by zamávalo s mnohem odolnějším charakterem. Kocour se proto rozhodne pověsit boty na hřebík a žít dál v relativním bezpečí kočičího útulku jako obyčejný chlupatý mazlíček. To by ovšem nesměl mít v patách drsnou Zlatovlásku a její tři drsné medvědí parťáky, kteří s ním mají nevyrovnané účty, a také tajemného Vlka, který šermuje jako ďábel (a možná taky ďábel je). Naděje naštěstí umírá poslední – v Kocourově případě má podobu legendární Hvězdy přání, která by mu mohla obnovit ztracené životy. Jenže taková vzácná věc se nesmírně těžko hledá. Kocour v botách musí spolknout hrdost a uzavřít příměří se svou věčnou soupeřkou, kočičí zlodějkou Čiči Pacičkou. Spolu s ní a novým kamarádem Psem, který kdovíproč předstírá, že je kočka, se vydává vstříc pohádkovému dobrodružství, na jehož konci na všechny čeká odměna. Tedy pokud najdou Hvězdu přání jako první.
     
       ONLINE

  CZ dabing


  CZ titulky

  uhlosport, 12685, YukinoCze, Nixon88, markzemo, Detektiv, Gyzzmo, vojta229, peeteekadan, redie, 2Dcko, Kazatel75, JB2020, Jardys88, sasaotiskwq, raruu, pistour,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  MegaUploader
  Ratio 758.62

  VIP

  02/03/2023 09.25.11
  Zdravím kdy by měl byt CZ dabing ?

  0
  sasaotiskwq
  Ratio 0.02

  Clen

  08/02/2023 23.19.11
  super

  3
  Mato7890
  Ratio 2.3

  Member+

  14/01/2023 21.25.05
  bolo by super keby bol CZ dabing


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.064 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 22:55
  memcache

  TOPlist