Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Bradavice Online (2.10.2023) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Bradavice Online (2.10.2023) Názov:Bradavice Online (2.10.2023) Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows - Velikost:27.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-10-02 Peerov:3 (Seed: 3, Leech: 0)
  Zaner:Dobrodruzny,Fantasy Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Bradavice Online je projekt zaměřený na RolePlaying ve hře World of Warcraft na motivy Harryho Pottera. Každý hráč zde začíná jako 11 letý kouzelník, který v průběhu roste a zlepšuje se ve svých schopnostech. To záleží především na Vašich úsudcích a přístupu.

  Pro projití krátkou instruktážní linkou, se objevíte v Londýně, kde vaše hra začíná. Zde navštívíte Děravý kotel, nakoupíte si v Příčné ulici potřebné věci a později se vydáte vlakem do Bradavic. V Bradavicích probíhá výuka kouzel, lektvarů, kouzelných formulí, létaní atd. Bradavický hrad je plně přístupný pro vaše prozkoumávání, naleznete zde spoustu tajných chodeb, nebezpečných výzev, ale také odměn.

  Důležitou součásti hry je také ročníková akce. Jde o originální příběh, který je moderovaný naším týmem. Každý školní rok pro vás tak chystáme nové zápletky plné tajemství, které během školního roku odhalujete.  Herní dny
  Kvůli vytíženosti admin teamu bohužel nemůže server běžet neustále. Proto je zaveden systém herních dnů, kdy je admin team plně k dispozici k hraní a pomoci hráčům.

  Út - 18:00 - 23:59
  Čt - 18:00 - 23:59
  So - 18:00 - 23:59  Foto ze hry
  Důležité odkazy
  Web
  Discord


  Aktuální informace ohledně registrací do příštího školního roku naleznete na našem webu.
  Devox, bodrobodro, KLARA, KLARA,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  -2
  KLARA
  Ratio 1

  Clen

  04/11/2023 18.29.35
  ahoj jak se mate


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.197 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 03:32
  memcache

  TOPlist