|
Názov: | 007 First Light CZ |
Hodnocení: |  |
Pozriet Online
|
| Kategória: | Hry na Windows - |
Velikost: | 47.2 GB |
BitTorrent klient |
| Pridaný: | 2026-06-14 |
Súbory: |
| Nazov |
Velkost |
| 007 First Light.rar |
47.2 GB |
|
|
| Skontrolován: | 2026-06-14 |
Peerov: | 61 (Seed: 55, Leech: 6) |
|
| Zaner: | |
Uploader: | Uvidis, az ked budes
VIP |
Kúp nám Pivo 1,10€

|
|
 Pridaj do zalozky
|
|
|
007 First Light CZ
v.1.0.0 steamrip

GAME INFO
Genre: Action, Adventure
Developer: IO Interactive A/S
Platform: PC
Game Size: 49.2 GB
Released By: voices38
Version: v1.0.0 (Build 23388781)
Pre-Installed Game
007 First Light je akční adventura, kde se vžijete do kůže Jamese Bonda a prožijete jeho úplně první mise. Připravte se na napínavé špionážní akce plné vychytaných gadgetů a stylových outfitů, které si můžete odemknout předobjednávkou Deluxe edice. Vývojáři z IO Interactive slibují dechberoucí grafiku a plynulý zážitek na PC.
007 First Light je akční adventurou z pohledu třetí osoby. Po vzoru knih a filmů o Jamesi Bondovi se zde vypravíte na řadu misí, z nichž některé jsou lineární, jiné zase sandboxovější a umožňují experimentovat s různými postupy. Ke slovu se zde dostane stealth, pěstní souboje, přestřelky i zběsilé honičky v autech. Jedním z hlavních lákadel je zábavný soubojový systém, v jehož rámci plynule přecházíte od precizní palby k soubojům tělo na tělo zahrnujícím vykrývání nepřátelských ran či možnost nepřítele odzbrojit pomocí šikovných manévrů
Hra je předinstalovaná s CZ titulky (Bildas)





SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: MICROSOFT WINDOWS 10/11, 64-BIT
Processor: INTEL CORE i5 9500, AMD RYZEN 5 3500
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GFORCE GTX 1660, AMD RX 5700, INTEL DISCRETE GPU EQUIVALENT
Storage: 80 GB available space
Další poznámky: Vyžaduje SSD
INFO:
https://www.alza.cz/project-007-info
Testováno na Windows 11 Pro 25H2 (build 26200.8037)
B450 Gaming X
AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor
RAM 32,0 GB DDR 4
Radeon RX 5500 XT
Mějte na paměti, že mám upload 1.2 MB/s od slavného Vodafone, tak prosím o trpělivost.
Pokud něco nejde, vše podstatné je zde:
https://sktorrent.eu/torrent/details.php?id=79d82aaa5a92dbafb773a7b83e531194d04dfa4b#comments
semmira, ejo77, sa58, roki12kuba, ALEXapolo1, KubajzJan, jasas, DebiliusTremens, bumbum123, Liberec1, 666warmaster, Kinguss83, Liquidgun, -lucifer-, bercino, pchudoba22, 65lada, 65lada, seba354, VanMoon, Franz_Hermann, Rongar_CZ, Aladarzw,
+ Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +
|
Upozornenie: Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá! |
 0

slovak111 Ratio 1.53
VIP

|
23/06/2026 23.39.53
vsetko funguje diky
--------------
>> 27/06/2026 16.36.32
Jakub91cz: Je zajímavé že mne to našlo trojského koně .. 
--------------
>> 27/06/2026 16.51.35
UPLOADER:   Opravdu a kdo????
|
 0

Havelce Ratio 1.45
Member+

|
23/06/2026 16.27.39
Hru jsem zkoušel,ale po čase,když se znovu měla načíst,tak to načítá a ke konci se to sekne.Nepomohlo ani znovu zapnutí hry
--------------
>> 23/06/2026 16.28.23
Havelce: měl někdo podobnou zkušenost a měl by radu?
|
 0

Don_tony Ratio 0.67
Clen

|
21/06/2026 00.38.04
vsetko funguje
|
-3

seba354 Ratio 2.6
Member+

|
20/06/2026 17.10.28
Prosím o seed, děkuji
--------------
>> 20/06/2026 19.31.45
UPLOADER: ?????? 55 sedů a 23 peerů o co jde????
Proč neodpovíš? já už nebudu reagovat na stupidní dotazy!!!!
--------------
>> 20/06/2026 20.22.42
seba354: Buď v klidu. Nejsem u PC celý den.
|
-1

janzero11 Ratio 11.03
Member+

|
20/06/2026 17.06.52
Kompletně dohráno vše na ultra. Bez problémů.
Stačí jen rozbalit a hrát. Perfektní.
|
1

sa58 Ratio 0.38
Clen

|
20/06/2026 06.05.43
Ahoj,nejde dohrát sniper na jeřábu z bytu na balkon nejde pohnout w+c nereaguje ani gamepad ?
--------------
>> 20/06/2026 17.14.01
UPLOADER: Problémy s pohybem a krytímHráči na Reddit First Light fóru sdílejí zkušenost, že v této fázi mohou ovladače a klávesnice někdy nereagovat. Pokud se zaseknete za bednami a nemůžete jít dál, zkuste opakovaně stisknout tlačítko pro krytí / skok, případně udělejte úskok (dash) během pauzy v palbě, abyste se vyprostili.Pokud máte vlastní přemapování tlačítek (např. pro střelbu), hra je často nezaregistruje. Přejděte v menu zpět na výchozí ovládání a po překonání této sekce si je opět změňte.Přechod na jeřáb a balkonZavěste se na hranu: Nešplhejte hned na plošinu. Často pomůže nechat Bonda viset na římse, počkat, až helikoptéra/sniper vystřílí salvu, a až poté se vyhoupnout, sprintovat a pokračovat dál.Na Reddit First Light fóru si hráči v této lokaci také stěžují na občasné nenápadné chyby spawnu (NPC se nepohnou). Pokud se nic neděje, restartujte celou hru a načtěte ji z Chapter Selectu v jiném slotu.
proč to ten výše dohrál bez problému?????
|
 0

Morf Ratio 0.52
Clen

|
18/06/2026 19.48.05
caute mohl by nwekdo vlozit zvlast cestinu?
cestina z https://jsemgamer.cz/preklady/hra/007-first-light mi nejde
vlozim to do jakekoliv slozky napise mi to instalace selhala..
--------------
>> 18/06/2026 20.01.11
stoupa: Na češtinu si musíš počkat, https://lokalizace.net/localizations/007-first-light-1
Zatím je jen ten AI sranec
--------------
>> 19/06/2026 16.14.19
UPLOADER: Odkud máš staženou tu hru? Ten sranec nejde do všech verzí...
Na těch obrázkách je to samej sranec, ani není rozpoznat, že je to čeština
--------------
>> 19/06/2026 17.33.18
Morf: Já jsem to stáhl od DODI myslím
--------------
>> 19/06/2026 18.11.33
UPLOADER: No já stáhnu třeba 5-7 repacků či již předinstalovaných her a zkouším a zkouším na kterou verzi se cz chytne..... A DODI si již nepamatuji, všechny verze, kde nešla cz jsem z PC smazal...
|
 0

JBMNTKNTRFKT85582000 Ratio 0.16
Clen

|
18/06/2026 15.06.59
hru nainštalujem ale vobec nespusti ju . niekto poradit
--------------
>> 18/06/2026 15.33.17
UPLOADER: hra se neinstaluje, ta je už přeinstalovaná, jen někam rozbalíš ten rar. Jak to ty děláš?
Jinak doufám, že seeduješ? Potřebuješ si vylepšit ratio....
--------------
>> 19/06/2026 15.49.14
JBMNTKNTRFKT85582000: sak ja viem ze uz je nainstalovana len ju rozbalit treba winrrarom ale neide mi to vobec. nechce mi ju spustit a pc mam dobry
--------------
>> 19/06/2026 16.12.30
UPLOADER: len ju rozbalit treba winrrarom ale neide mi to vobec. nechce mi ju spustit
tak co ti nejde? rozbalit? A nebo to máš rozbalené a nejde spustit hra? sakra lidi aby to člověk z vás páčil co tam vlastně děláte....
--------------
>> 19/06/2026 16.29.30
JBMNTKNTRFKT85582000: sak maj ju rozbalenu ale ked kliknem na exe vobec nic nto nerobi ani nezpusti nwm treba nieco vypnut abo co
|
-1

pchudoba22 Ratio 0.19
Clen

|
18/06/2026 12.26.02
Všechno bezi jak má super posilám kilecko z některých otázek tady se divím ze určitý lidi vůbec dokáží stáhnout přes torrent
|
Uploader
|
17/06/2026 22.27.47
Zjistil jsem, že z 80% pokud odpovím na dotaz nikdo neodpoví, tak že už nebudu nic s nikým řešit (pouze PM) řešte si to mezi sebou....
|
-2

petromir Ratio 0.06
Clen

|
17/06/2026 21.40.55
>> 17/06/2026 21.42.07
petromir: jak hru spustim pres winrar
--------------
>> 17/06/2026 22.11.26
D–VO: Jak jste přišel na takovou blbost? Prostě rar někam rozbalte a hrajte.
--------------
>> 17/06/2026 22.24.19
UPLOADER: To jako opravdu? já už se tady ničemu nedivím. Oni opravdu neví co je to WinRar????
|
-1

torula Ratio 3.59
Member+

|
17/06/2026 20.08.48
Český jazyk leda tak....
--------------
>> 17/06/2026 21.36.02
UPLOADER: Český jazyk leda tak....
Co to je? já opravdu některým dotazům nerozumím sorry....
|
1

Liquidgun Ratio 6.13
Member+

|
16/06/2026 21.57.10
vše bez závad... posílám body
--------------
>> 16/06/2026 22.15.29
UPLOADER: No díky Bohu, už jsem si myslel, že mám já chybu, když čtu ty dotazy níže ale chyba je asi někde mezi židlí a PC
|
-1

evenfall Ratio 0.21
Clen

|
16/06/2026 18.44.04
da se ta mys nejak kalibrovat ? to je hruza
--------------
>> 16/06/2026 18.55.28
UPLOADER: V nastavení, myš a klávesnice jsi to zkoušel?
|
1

setuB Ratio 4.09
Member+

|
16/06/2026 17.47.20
systím nemůže složku otevřít. Archiv je neplatný. Chyba 0x8096002A. Nevíte co s tím?
--------------
>> 16/06/2026 19.05.11
UPLOADER: nerozumím otázce jaký systím a jakou složku nemůže otevřít?
Pokud píšete v hádankách těžko se radí....
píšeš složku a pak dodáváš že archív je neplatný, co to má společného?
Aha už mi to je jasné:
Chyba 0x8096002a se obvykle objevuje ve Windows 11 při pokusu o rozbalení komprimovaných souborů (zejména formátu RAR) pomocí vestavěného nástroje. Způsobuje ji nejčastěji chyba nativního extraktoru, poškozený archiv nebo problémy s oprávněním. Nejrychlejším a nejspolehlivějším řešením je následující postup:1. Použijte jiný (alternativní) extrakční program. Na diskuzních fórech panuje shoda, že nejjednodušší způsob, jak tento problém obejít, je instalace specializovaného softwaru třetích stran. Ten si s archivy poradí bez problémů způsobených vestavěným nástrojem Windows. Stáhněte a nainstalujte si například WinRAR nebo 7-Zip.Klikněte pravým tlačítkem na nefunkční archiv a otevřete jej přes tento nový program.
Ty nemáš WinRar ani 7Zip????
|
1

petertolnai Ratio 0.7
Clen

|
16/06/2026 14.14.39
nejde mi cestina...niekto radu
--------------
>> 16/06/2026 14.23.17
D–VO:
--------------
>> 16/06/2026 15.06.50
UPLOADER: a v jakém jazyku ti hra jede?
OS máš v jakém prostředí Slovenském a nebo českém?
|
-2

ejo77 Ratio 3.43
Member+

|
16/06/2026 12.38.28
Vsetko ide super len neviem ako si vytvorim odkaz aby som to nemusel pred kazdym hranim rozbalovat winrarom
--------------
>> 16/06/2026 14.04.19
UPLOADER: To jako opravdu????
Otevření RAR souboru může na první pohled vypadat jako úkol vyžadující pokročilé technické dovednosti, avšak opak je pravdou. S pravými nástroji a postupy je to proces, který může zvládnout kdokoli. RAR soubory jsou formátem archivu, podobně jako ZIP soubory, používané pro kompresi dat, aby zabírala méně místa na disku a bylo možné je snadněji sdílet či přenášet. Přestože operační systémy obvykle nepodporují práci s RAR soubory nativně, řada volně dostupných nástrojů nabízí jednoduché řešení.
Jak otevřít RAR
Představte si RAR soubor jako velký kufr na dovolenou. Když chcete na dovolenou vzít co nejvíce věcí a zároveň dodržet omezení leteckých společností na hmotnost zavazadel, musíte být v balení velmi efektivní. RAR soubory pracují na podobném principu – umožňují "zabalení" velkého množství dat do jednoho kompaktního archivu, který je snadněji přenositelný a zabírá méně prostoru.
Rozbal ten rar někam kde máš dost místa a z té složky budeš hrát...
|
1

Liberec1 Ratio 0.06
Clen

|
16/06/2026 12.21.48
Ahoj hele nerad otravuju ale když to spustím tak se jen točí myš a ani se hra nepustí zkoušel jsem to i jako správce ale výsledek stejný nějaká rada?
Děkuju
--------------
>> 16/06/2026 13.48.22
D–VO: Chce to myš chytit pevně do ruky a držet, aby se nemohla točit. Ona si časem zvykne a točit se přestane. Prostě ji ochočit. Zvlášť pokud je mladá.
--------------
>> 16/06/2026 14.10.12
UPLOADER: Liberec1: někdy žasnu co se tu děje! Ty nenapíšeš konfiguraci PC či notebooku, jaký máš OS (operační systém) a zda jsi si vůbec přečetl toto:
https://sktorrent.eu/torrent/details.php?id=79d82aaa5a92dbafb773a7b83e531194d04dfa4b#comments
myslíš kolečko na obrazovce Načítání, že?
--------------
>> 16/06/2026 15.35.26
Liberec1: pardon myslel jsem že když dám dvojklik tak nic nenaběhne jen se udělá kruh místo kurzoru a toť všeco tam mám to nevím skládal kámoš ale hraju pragmatu a re 9.
Pardon že otravuju odstranim to ať je klid. Jinak ano dal jsem jako správce a stejně nic.
Děkuju za Váš čas
|
-3

DebiliusTremens Ratio 2.3
VIP

|
15/06/2026 22.57.20
|
Back
|
|