Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory + CZ preklad | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory + CZ preklad Názov:Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory + CZ preklad Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows Velikost:2.0 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-07-28 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk:CZ
  Obsah:
  Píše se rok 2008. Výpadky proudu ve městech, sabotáže burzovních a bankovních systémů, nabourávání do obranných systémů státu - to vše jsou projevy informační války. Aby bylo možné těmto útokům předcházet, musí agenti tajných služeb proniknout hluboko do teroristických sítí a sbírat cenné informace, vystaveni kdykoliv možnosti odhalení. Jste Sam Fisher, agent NSA nasazovaný do nejdiskrétnějších operací. Abyste dosáhli svého cíle, budete zabíjet holýma rukama, bojovat prototypem univerzální útočné pušky, využívat špionážní výbavu a skrývat se před zraky nepřátel. V některých misích jste odkázáni sami na sebe, při jiných využijete výhody týmové spolupráce.
  Nový díl špionážní akce navazuje na úspěchy svých předchůdců a po mírné odbočce v podobě Pandory Tomorrow se pilotní příběh vrací k tématu informační války. Sam je tedy opět ve víru dění, ale protivníci jsou mnohem nebezpečnější než posledně. Naštěstí ani Sam nezahálel a naučil se několika novým kouskům, obohatil svou výbavu o nůž a jeho puška získala palebnou sílu v podobě zabudované brokovnice. Situace tak může řešit mnohem rázněji a nemusí se vyhýbat otevřeným přestřelkám, nemusí - ale může. Stejně jako váš protivník, i vy se musíte přizpůsobit.  Minimální HW nároky hry Tom Clancy´s Splinter Cell Chaos Theory

  Požadavky: Pentium 4
  Paměť: 256 MB RAM a vyšší
  Místo na disku: 3 GB
  Systém: Windows 2000 a vyšší

  Návod na instalaci:
  spusť Setup
  postupuj podla pokynou inštalatora
  potom otvor zložku S.C. Chaos Theory CZ Preklad a nainštaluj do zložky s hrou. po dokončení inštalácie češtiny spusť hru a uži zábavu.
  Hebrejec, 12685, henry33, mildaamisulka, Luban_PDY, Mironi111, Desdel, redeye, bubak666,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  Brixi
  Ratio 1.76

  Member+

  29/07/2022 18.18.43
  Ahoj, nevím zda je problém u mne, ale nefunguje mě ve hře čeština, kterou jsem nainstaloval dle pokynů.
  Podíval jsem se do souborů v nainstalované hře, a v aplikaci SCCTZ je následující hláška :
  CHYBA : soubor patch.cz nebyl nalezen nebo jej nelze otevřít.
  Předem děkuji za radu.  --------------
  >> 29/07/2022 19.08.19
  UPLOADER: ahoj tú češtinu treba nainštalovať do zlošky s hrou. Umiestnenie môžeš zistiť tak že klikneš pravím tlačítkom miši na odkaz hry vytvorený inštalá ciou a otvoríš umiestnenie súboru.  pokiaľ si pry inštalácii nič nemenil tak to bude /disk C/ Program files 86/ Splinter cell-Chaos theory/system. sem nainštaluješ tú češtinu a inštalácia je dokončená ked zmyzne s obrazovky prýkazový riadok inštalačného súboru.  


  --------------
  >> 29/07/2022 19.13.42
  UPLOADER: hru aj češtinu som odtestoval na mojom notebooku pracovnom s konfiguráciou:
  Intel core i3 370M 2.4Ghz
  4GB ram DDR3
  Intel HD Graphics
  Windows 10 Pro 64bit.
  všetko funguje ako má aj ked sa jedná o slabučký ntb. pokiaľ ale máš windows 11 tak funkčnosť nezaručujem pretože s tým skúsenosti nemám.  


  --------------
  >> 30/07/2022 07.38.23
  Brixi: Instalace češtiny se podařila, děkuji.


  --------------
  >> 30/07/2022 10.37.34
  UPLOADER: to som rád uži si zábavu


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.024 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 07:59
  memcache

  TOPlist