1

Thebig Ratio 1.38
Member+

|
18/11/2016 21.17.44
jak mam dat jiny rozliseni ? bud je me videt pulka plocha na monitoru,nebo je to tak roztahly,ze ani nevidim nabidku play.
max co me nabizi je 1280*800.chtel bych 1280*1024.poradi nekdo ?
|
1

jardomicka Ratio 0.19
VIP

|
14/11/2016 16.13.26
dal som do googlu ten subor co mi chyba, stiahol som to a uz to ide
|
-4

Garg1 Ratio 1.21
Clen

|
13/11/2016 10.51.13
Jardomicka - prosím a jak jsi to udělal že ti to už funguje? Také mi to píše že mi chybí ty soubory.
|
 0

jardomicka Ratio 0.19
VIP

|
11/11/2016 09.12.50
caute, skusil niekto do tejto verzie vkladat cheaty?
tuto chcem prejst bez cheatov len mi chybala jedna prisada a nechcelo sa mi ju hladat ale ked som chcel zadat cheat tak namiesto pismen to hadzalo len stvorceky
ci do tejto verzie sa nedaju pouzit?
|
 0

Divex Ratio 0.54
Clen

|
04/11/2016 10.20.48
Jede super bez problémů, jen tu čestinu musíte sosnout z níže uvedeného odkazu
|
-1

Dread Ratio 0.56
Clen

|
01/11/2016 18.38.02
pepema-odkaz na titulky jsem uvedl níže,jinak ve hře jsou ve volbách,přečti si mou odpověď jardomickovy
|
 0

pepema Ratio 0.89
Clen

|
01/11/2016 16.05.45
a kde najdu ty cz titulky ?
dík
|
1

jardomicka Ratio 0.19
VIP

|
01/11/2016 12.44.34
vsetko slape ako ma...len tie titulky som si musel stiahnut
|
 0

Dread Ratio 0.56
Clen

|
01/11/2016 11.04.17
jardomicka-musis mit ve volbach zatrzene oboje titulky!Mne to taky neslo,az jsem zjistil,ze stranka z volbami,jde ještě posunout niz a tam je jeste volba titulku ve hre
|
 0

jardomicka Ratio 0.19
VIP

|
01/11/2016 09.33.44
tak hra uz mi ide len zase nejdu ceske titulky 
dalo sa mi zapnnut len zobrazenie titulkov ale zmena jazyku nie
|
 0

jardomicka Ratio 0.19
VIP

|
01/11/2016 09.02.24
z tej zlozky CODEX je treba prekopirovat vsetko?
|
10

Dread Ratio 0.56
Clen

|
31/10/2016 21.31.09
Já takovou chybu neměl,vše funguje jak má.
|
 0

jardomicka Ratio 0.19
VIP

|
31/10/2016 12.34.04
som skusal aj preinstalovat a stale to iste...treba tam nieco specialne zaskrtnut pocas instalacie?
z toho suboru treba prekopirovat vsetko?
|
 0

badik22 Ratio 0.23
Clen

|
30/10/2016 21.13.17
chybne uz som 3ti co mu tam chyba subor takze to nebude nahoda.
|
-48

khendalo Ratio 0.73
Clen

|
30/10/2016 19.13.45
souhlasim s jardomicka
|
 0

jardomicka Ratio 0.19
VIP

|
30/10/2016 15.53.57
caute, nainstaloval som ale nejde spustit vypise mi ze tam chýba
MSVCP140.dll
viete poradit? dik
|
-1

Dread Ratio 0.56
Clen

|
29/10/2016 03.31.13
Má omluva za zmateční příspěvky,vše funguje jak má!Neměl jsem v menu zatržené titulky
|
1

Dread Ratio 0.56
Clen

|
29/10/2016 03.10.51
Tak má euforie byla předčasná,nemám počeštěné dialogy,hm.
|
31

Dread Ratio 0.56
Clen

|
29/10/2016 02.44.07
Čeština zde-http://sktorrent.eu/torrent/details.php?name=The-Elder-Scrolls-V-Skyrim-Special-Edition-%C8e%B9tina-2016-&id=63a14acfd4da961d7898f7438cedf0aa2bca5a35,stačí copy do DATA.
Hra funguje skvěle-díky Upe!
|
 0

Threadt Ratio 30.05
VIP

|
29/10/2016 01.50.34
Díky, Upe.
|
1

Dread Ratio 0.56
Clen

|
28/10/2016 23.57.27
Čeština?
|
-1

mami169 Ratio 1.64
Member+

|
28/10/2016 23.06.57
Pre xbox360 nie je?
|
 0

stev33sk Ratio 0.59
Clen

|
28/10/2016 19.56.05
ak ma niekto kupenu na steam LE edition tak ma toto zadarmo paráda
|
-1

honasek Ratio 0.34
Clen

|
28/10/2016 19.03.19
jsou tam cz titulky?
|