Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Raduz a Mahulena (1970)(CZ)[TvRip] = CSFD 71% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Raduz a Mahulena (1970)(CZ)[TvRip] = CSFD 71% Názov:Raduz a Mahulena (1970)(CZ)[TvRip] = CSFD 71% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:TV Pořad Velikost:2.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2021-05-20 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Fantasy Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jan Tříska jako legendární princ ve Weiglově inscenaci Zeyerovy pohádky.
  Uvedla ČT k uctění památky jednoho z nejvýraznějších českých herců,
  který zemřel 25. září 2017 ve věku nedožitých 81 let.


  WIKIPEDIE

  Jazyk: CZ
  Titulky: CZ - skryté pro neslyšící
  Festivalový název: Radúz and Mahulena
  Vysílání: 26.9.2017 - 21:20
  Žánr: Drama / Fantasy
  Rok výroby: 1970
  Délka: 114 min.
  Bonusy: Ne
       
  Radúz a Mahulena je český pohádkový film s Janem Třískou a Magdou Vášáryovou v hlavních rolích s hudbou Josefa Suka. Jde o filmovou adaptaci od Petra Weigla stejnojmenné divadelní hry Julia Zeyera z roku 1896. Klasický pohádkový příběh vypráví o strastiplné pouti dvou mladých lidí ze dvou sousedních znepřátelených podtatranských království, kteří musí při své lásce překonávat nejrůznější nástrahy, protivenství, čáry a kouzla.

  Česko-americký herec Jan Tříska ( narozen 4. listopadu 1936 v Praze ) v tomto pohádkovém příběhu mistrovsky ztvárnil prince Radúze. Tehdy mu bylo 33 let. Tříska vystudoval herectví na pražské DAMU a poté se stal nejmladším členem činohry Národního divadla v Praze. Na naší první scéně se však objevoval již v době studií. V roce 1966 odešel do Krejčova Divadla za branou, po jeho zániku hostoval na Kladně a od poloviny sedmdesátých let pak hrál v Městských divadlech pražských. Jako signatář Charty 77 se rozhodl emigrovat do Kanady, později do Spojených států amerických. Uplatnění jako herec tam našel až po delší době. Ztvárnil například střelce ve filmu Lid versus Larry Flynt, objevil se ve filmech Highlander, Osterman’s Weekend, Ronin, 2010: Druhá vesmírná odysea a dalších. Po sametové revoluci se na čas vrátil do Československa, aby pokračoval ve své herecké dráze. Známá je jeho role učitele Igora Hnízda ve filmu Jana Svěráka Obecná škola, dále hrál např. ve filmech Želary, Horem pádem. Za titulní roli ve hře Král Lear na Letních Shakespearových slavnostech byl v roce 2002 oceněn Cenou Alfréda Radoka. Jan Tříska občas v letních měsících navštěvoval Českou republiku, trvale ale žil v Los Angeles s manželkou, českou herečkou Karlou Chadimovou, s níž měl dvě dcery.


                       

  ...

  margharethe, Adnay,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.051 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 15:28

  TOPlist