Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Spider-Man: Avengers Kolekce / Spider-Man: Avengers Collection (2017-2021)(CZ/EN)[1080p][HEVC] = CSFD 73% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Spider-Man: Avengers Kolekce / Spider-Man: Avengers Collection (2017-2021)(CZ/EN)[1080p][HEVC] = CSFD 73% Názov:Spider-Man: Avengers Kolekce / Spider-Man: Avengers Collection (2017-2021)(CZ/EN)[1080p][HEVC] = CSFD 73% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:19.6 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-08-04 Peerov:2 (Seed: 1, Leech: 1)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Mladý Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), který velkolepým způsobem debutoval ve filmu Captain America: Občanská válka, se ve snímku Spider-Man: Homecoming začíná více sbližovat se svou nově získanou identitou pavoučího superhrdiny. Peter, nadšený ze svých zážitků s Avengers, se vrací domů, kde žije se svou tetou May (Marisa Tomei) pod bedlivým dohledem svého nového učitele Tonyho Starka (Robert Downey Jr.). Peter se snaží vrátit ke svému běžnému životu - což mu komplikuje touha dokázat, že by Spider-Man mohl konat mnohem větší skutky, než kterých se zatím odvážil.


  Jazyk:  Titulky:
  CSFD:


  Žánr:
  Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
  Screenshots:


     
       Jedná se o mojí práci do HEVC, včetně přidaných audio stop. Záměrně dávám jen AC-3 stopy, protože vím, že ne všechny TV umí DTS, TrueHD apod., a pokud možno, tak 5.1 je samozřejmost. Pokud není 5.1 stopa ve videu, tak jsem ji nenašel nikde, případně nevyšla.


  Tobaliqa, Trismegistos, jardakol, pihjzgff, Vamby,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  Archeon
  Ratio 0.72

  Clen

  18/09/2022 14.26.07
  SEED PLS Ďakujem

  0
  takac1984
  Ratio 4.47

  VIP

  04/08/2022 09.17.00
  sla by udelat mkv. nebo h.264 na hevc není kodek ani přehravac


  --------------
  >> 04/08/2022 09.19.27
  UPLOADER: Ode mě ne, bohužel. Dělám pouze HEVC.


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.095 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 09:10
  sql

  TOPlist