Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Posledni Mohykan - Director's Cut / The Last of the Mohicans - Director's Cut (1992)(CZ/EN)[1080p][HEVC] = CSFD 85% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Posledni Mohykan - Director's Cut / The Last of the Mohicans - Director's Cut (1992)(CZ/EN)[1080p][HEVC] = CSFD 85% Názov:Posledni Mohykan - Director's Cut / The Last of the Mohicans - Director's Cut (1992)(CZ/EN)[1080p][HEVC] = CSFD 85% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:11.0 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-08-01 Peerov:5 (Seed: 5, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Drama,Romanticky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Daniel Day-Lewis jako statečný přítel Indiánů ve filmovém přepisu slavného románu J. F. Coopera... Filmaři již mnohokráte zvolili za předlohu svých děl pentalogii spisovatele Jamese Fenimora Coopera o dobrodružstvích bílého lovce, přezdívaného Sokolí Oko, a jeho indiánských přátel v době bojů Francouzů a Angličanů o nová území v Severní Americe. Nejslavnější se stala kniha úvodní Poslední Mohykán. Sokolí Oko spolu s posledními potomky z kmene Mohykánů Čingačgúkem a jeho synem Unkasem pomáhají anglické posádce bránit jednu z pevností. Znepřátelené strany využívají pro své cíle indiánské bojovníky. Huron Magua, který bojuje se svými muži po boku Francouzů, přísahal veliteli dobývané pevnosti pomstu za vyvraždění své rodiny. Po podpisu kapitulace se rozhodne vyprovokovat střetnutí s odcházejícími britskými jednotkami, při němž velitele zabije a zmocňuje se jeho dvou dcer Cory a Alice. Sokolí Oko se zavázal ochránit čest dívek a nechce je nechat ve spárech primitivního divocha. Navíc ke Coře cítí více než přátelství a také Unkasovi není Alice lhostejná. Pro postavu bílého lovce zvolil režisér Michael Mann u nás tehdy nepříliš známého Daniela Day-Lewise, který si však již získal uznání v podobě Oscara za hlavní roli ve snímku Moje levá noha (1989).


  Jazyk:  Titulky:
  Žánr:
  Akční / Dobrodružný / Drama / Romantický / Válečný
  Screenshots:


     
       Jedná se o mojí práci do HEVC, včetně přidaných audio stop. Záměrně dávám jen AC-3 stopy, protože vím, že ne všechny TV umí DTS, TrueHD apod., a pokud možno, tak 5.1 je samozřejmost. Pokud není 5.1 stopa ve videu, tak jsem ji nenašel nikde, případně nevyšla.


  Charlesp, Jooozef, HL, mirounek, GIGI_2014, Grinch66,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  margharethe
  Ratio 1.33

  Member+

  01/08/2022 21.57.48
  Ahoj. Prosím Tě, můžeš nahodit tento film ještě jednou v podobné kvalitě, jen s rozdílem nižšího Bit Rate, asi tak kolem 3-4GB?? Odměním se Ti formou SB. Děkuji.  


  --------------
  >> 01/08/2022 23.00.39
  UPLOADER: Zdravím, dělat to pro body, tak už nic nenahodim, protože to děkování je tady vzácný a když si vezmu, kolik času zabere udělat jeden film, tak se to ani nevyplatí.

  Co se týče nižší kvality, tak bohužel. Snažím se o co nejlepší bitrate, protože já i spousta lidí kouká přes TV, kde to je opravdu znát oproti filmům, co mají třeba 2000Mb/s. A hlavně to fakt není otázka na pár minut. Kdyby ano, tak by to bylo o něčem jiném.


  --------------
  >> 01/08/2022 23.16.48
  pretorian_pp: margharethe ...

  Ja ti to spravim a pridam .
  Momentalne chystam na zajtra serose 720p s CZ dab a pod
  Je ich cez 30 , tak si prichystaj HDD


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.028 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 04:26
  memcache

  TOPlist