Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Ant Download Manager Pro 2.7.0 | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Ant Download Manager Pro 2.7.0 Názov:Ant Download Manager Pro 2.7.0 Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:38.3 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-04-17 Peerov:5 (Seed: 5, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Název souboru: Ant Download Manager Pro 2.7.0 Build 80995 Multilingual
  Vytvořil: Společnost AntGROUP Inc.
  Verze: 2.7.0 Build 80995
  Typ licence: Full_version
  Datum vydání: 16. dubna 2022  Ant Download Manager je rychlý downloader internetového obsahu s podporou pro stahování videa! Funkce: Plná integrace s nejoblíbenějšími webovými prohlížeči: Internet Explorer 8+, Mozilla Firefox 32+, Google Chrome 31+ a klony (Pale Moon, Opera, Vivaldi, Slimjet, ComodoDragon atd.). Vestavěný video grabber vám umožňuje ke stažení videa z libovolné video stránky a služby.

  Při natáčení videa AntDM vždy nabízí extrakci zvuku z videa a převádí jej do formátu MP3. Praktická funkce zobrazuje náhledy videosouborů v hlavním seznamu ke stažení – vícekanálové načítání, funkce Drag & Drop. Vestavěný analyzátor umožní odkazy prozkoumat statické stránky, odhalit skryté odkazy ke stažení souborů. Podpora síťových protokolů HTTP (S), FTP (S).

  Ant Download Manager se integruje s prohlížeči Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, podporuje protokoly webových stránek (HTTP), FTP servery (FTP), stahování podle kategorie a rychlosti stahování, podporu více jazyků, animovaný náhled seznamu stažených položek.

  Program má pohodlné uživatelské rozhraní. Rozložení a nabídka jsou standardní; pravé okno zobrazuje stažené soubory; můžete přepnout na levé menu, hned nad tlačítkem zodpovědným za stahování videa z YouTube, přidání nového souboru, smazání souboru, ovládací jednotku načítání souboru a tlačítko nastavení.


  Technické detaily a systémové požadavky

     Podporované OS: Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
     RAM (paměť): 2 GB RAM (doporučeno 4 GB)
     Volné místo na pevném disku: 200 MB nebo více


  V případě spokojenosti body potěší  nero77, archibald33, milanski51, mira999, nemejuze, dubacikmetal, alex081111, kollist50, KRAKATOA2691, BerondiniR,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  -1
  archibald33
  Ratio 2.51

  Member+

  17/04/2022 23.48.52
  Díky,je to v pohodě.


  --------------
  >> 19/04/2022 08.37.12
  zdravotnik11: Mohl bych se zeptat na konkrétní postup při instalaci? Co kam kopírovat přesunout apod.? Vůbec tomu nerozumim a ukazuje mi to 30 trial verzi. díky

  0
  iCEmAN_CZ
  Ratio 0.41

  Clen

  17/04/2022 16.15.47
  Pri instalaci hlasi Avast 2 viry. V Setup.exe vir IDP.Generic a XICHDSZKHADPFWDW.exe presunut do karanteny protoze obsahuje malware.
  Urcite je ta instalacka v poradku?


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 22:13
  memcache

  TOPlist