Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

CCleaner Free / Professional / Business / Technician Edition 5.92.9652 (2022) PC | RePack & Portable by KpoJIuK | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  CCleaner Free / Professional / Business / Technician Edition 5.92.9652 (2022) PC | RePack & Portable by KpoJIuK Názov:CCleaner Free / Professional / Business / Technician Edition 5.92.9652 (2022) PC | RePack & Portable by KpoJIuK Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:30.3 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-05-12 Peerov:19 (Seed: 19, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk: CZ, EN a další
  Verze: 5.92.9652
  Licence: Aktivované
  Minimalní konfigurace: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP (32bit/64bit)


  Nástroj pro čištění a optimalizaci systému
  CCleaner (Crap Cleaner) je nástroj pro optimalizaci systému. Odstraní nepoužívané a neplatné položky z registru, nepoužívané a dočasné soubory a stopy zanechané systémem Windows a různými programy:

  Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari,
  Media Player, Google Toolbar, MS Office,
  Nero, Adobe Acrobat, WinRAR atd.
  Navíc CCleaner umí také vyčistit registry, spravovat obnovení systému, bezpečně smazat obsah nebo volné místo na disku, odinstalovat programy či spravovat aplikace spouštěné po startu.

  july08, hudrbica, SAC1152, mirek1730, MartinZetek, gurzi, raftak20, Bin40, forester_74, archibald33, Kubeso, milanski51, MorpheusX8, konhora, freem, Zvolen, Rojak, MIPR2006, Tyrrky, KRAKATOA2691, Bloode22, rulezzz54, weetek, Moutek, mhr369, Jirkasamotar, Remo101, Nelinka999, michalfojt1995, Arči2211, Lubtat,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.022 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 09:58
  sql

  TOPlist