Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Counter-Strike 2.0 | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Counter-Strike 2.0 Názov:Counter-Strike 2.0 Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows - Velikost:558.2 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-02-02 Peerov:2 (Seed: 1, Leech: 1)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Counter-Strike 2.0 je komunitou vytvorená verzia pôvodnej hry Counter-Strike 1.6, ale s množstvom úprav a vylepšení oproti vizuálu a efektom. Counter-Strike 2.0 (alebo CS 2.0) bol vyrobený s myšlienkou priniesť kvalitu vizuálov z Counter-Strike: Global Offensive (ďalšia verzia hry Counter-Strike).

  CS 2.0 posúva herný engine CS 1.6 na svoje limity, pokiaľ ide o to, čo hra dokáže, a poskytuje nový zážitok pre starú hru vyvinutú spoločnosťou Valve Software Inc. a publikovanú na ich populárnej platforme s názvom Steam.

  Krátka história Counter-Strike, hra bola vyvinutá Valve Software a vydaná vo svojej finálnej podobe okolo roku 2000. Prvá hra od Valve bola Half-Life (pôvodná hra) a Counter-Strike začal ako mod hra Half-Life.

  Counter-Strike 2.0 je veľmi dobrá modifikácia Counter-Strike 1.6 a poskytuje vynikajúcu hru. Herný klient bol vytvorený komunitou a zdieľaný ako non-Steam verzia. Samozrejme, jedinou chybou je, že nemôžete hrať iba na serveroch Steam, ale tento problém už nie je taký veľký ako v roku 2005. V súčasnosti väčšina serverov akceptuje oba protokoly (no-steam aj steam), takže o kompatibilitu sa báť nemusíte.
  Counter-Strike 2.0 tiež prichádza s aktualizovaným zoznamom internetových serverov, takže nebudete musieť hľadať na rôznych povrchných webových stránkach dobrého servera, kde hrať.  jirizlamal, Tomuri8, obisco, shinobi,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  petoivetka
  Ratio 0.24

  Clen

  08/04/2023 18.11.00
  hlupost


  --------------
  >> 02/09/2023 21.09.11
  insaneznk: ty si hlupost ty kundo tupaa


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.012 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 22:31
  sql

  TOPlist