Doors: Trilogy je logická hra, ve které je každá úroveň prezentována jako dioráma obsahující zamčené dveře a nějaký tajný mechanismus, který dveře dokáže otevřít. Vaším cílem je přijít na způsob, jak dané dveře otevřít a dostat se tak do další úrovně. Logické hádanky připomínají mechaniky známé z únikových her, kdy je nutné hledat a kombinovat různá mechanická táhla, části přístrojů a další prvky. Prostředí jsou plně trojrozměrné a je nutné dioramatem otáčet a přibližovat, abyste odhalili skryté mechanismy. Při přechodu mezi úrovněmi dostáváte fragmenty zpráv, které vám povídají příběh herního světa. Obtížnost hry je směřována spíše na nenáročného hráče a relaxační hraní. Nyní i na zařízeních Android. Původní PC verze je zde rozdělena na tři díly:
Doors 1 Awakening
Doors 2 Origin
Doors 3 Paradox
Upozornenie: Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!
Na serveru se nenalézají zádne soubory.
Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru.
Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli.
Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv.
Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.
[ Script trval: 0.011 sec. ] - [ GZIP: enabled ] Je zhruba 17:15 sql