Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

dTest 01/2020 (CZ) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  dTest 01/2020 (CZ) Názov:dTest 01/2020 (CZ) Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Knihy a Časopisy Velikost:6.6 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-02-03 Peerov:13 (Seed: 13, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Jazyk: CZ
  Rok vydání: 2020
  Formát: PDF     12 Test řepkového oleje 2020
     18 Test papírových kapesníků 2020
     24 Test robotických vysavačů 2020
     32 Test tiskáren 2020
     38 Test tělových mlék 2020
     46 Srovnání: Snídaňové cereálie
     54 Hubnutí a výživoví poradci

     57 Měsíc bez kosmetiky
     60 Bruslení
     62 Jak zatočit s energetickou chudobou
     64 Stonání od ledna 2020 aneb eNeschopenka v praxi
     66 Pozor na povánoční slevy a výprodeje


  Který řepkový olej si vybrat? Náš test řepkových olejů vám může být pomocníkem v rozhodování. Laboratorními zkouškami prošlo 17 zástupců tohoto oleje. Více v aktuálním vydání.

  Období nachlazení a rýmy je v plném proudu a my vám přinášíme test papírových kapesníků. Nechali jsme otestovat tří a čtyřvrstvé kapesníky, především pak jejich pevnost, savost aj.

  Pokud uvažujete o koupi robotického vysavače, pak je tu právě pro vás jejich test. V přehledu naleznete 34 vysavačů. Jak si poradily se špínou na dlažbě i koberci, nebo jak jsou na tom s umělou inteligencí, se dočtete v našem testu.

  Do testu tělových mlék jsme zařadili jejich sedmnáct vzorků dostupných na našem trhu. Kromě jiného jsme zjišťovali, jak fungují v praxi a zda potřebně hydratují.

  Po roce je tu opět test tiskáren. Naleznete v něm tiskárny jednoúčelové i multifunkční, laserové i inkoustové, barevné i černobíle. Hlavním parametrem hodnocení byla, jako vždy, kvalita tisku.

  Snídaňové cereálie – různé tvary, velikosti i příchutě. Představují ideální variantu rychlé snídaně? Jak je to s jejich výživovou hodnotou? Porovnali jsme etikety 28 výrobků.

  Začátek nového roku bývá pro mnohé také ideální dobou k hubnutí. Jaké služby vám může nabídnout výživový poradce a co od něj můžete očekávat? Více v našem infočlánku.

  Dokážete si představit měsíc bez kosmetiky? Naše redaktorka po dobu jednoho měsíce vyřadila ze svého života kosmetické přípravky. Její postřehy i rady si přečtěte v lednovém vydání.

  Bruslení patří k oblíbeným zimním sportům. Přinášíme informace, jak a kde si bezpečně zabruslit, nebo na co si dát při bruslení v přírodě pozor.

  Finanční rubrika se věnuje tématu energetické chudoby a eNeschopence v praxi. Právní rubrika radí, na co si dát pozor při povánočních výprodejích.


  PDF soubory kompatibilní s Acrobat Reader X a novějším.
  alugip, OTAZ,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  wrama
  Ratio 0.94

  Clen

  03/05/2020 07.00.00


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.020 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 07:32

  TOPlist