Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Zlo mezi nami / Ondskan (2003)(CZ) 1080p = CSFD 85% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Zlo mezi nami / Ondskan (2003)(CZ) 1080p = CSFD 85% Názov:Zlo mezi nami / Ondskan (2003)(CZ) 1080p = CSFD 85% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:3.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-08-04 Peerov:11 (Seed: 11, Leech: 0)
  Zaner:Drama Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Drama
  Švédsko, 2003, 113 minRežie: Mikael HåfströmPředloha: Jan Guillou (kniha)Scénář: Hans GunnarssonMikael HåfströmKlas ÖstergrenKamera: Peter MokrosinskiHudba: Francis ShawHrají: Andreas WilsonHenrik LundströmGustaf SkarsgårdLinda ZilliacusJesper SalénFilip BergFredrik af TrampeRichard Danielsson, (více)Produkce: Ingemar LeijonborgHans LönnerhedenStřih: Darek HodorZvuk: Dan WidegrenCarl Aage HansenScénografie: Anna AspMasky: Karin FahlénGöran LundströmKostýmy: Kersti Vitali Rudolfsson


  Obsah:Dramatický příběh o překonání lidského zla, o přátelství a zrodu lásky
  Erikovi je 18 let a jeho životem se táhne linie násilí a konfliktů. Po vyhození ze školy, je poslán na internátní školu Stjärnsberg. Ta má být poslední šancí jak jej odtrhnout od starého života a vrátit zpět ke studiu. Na internátě se ale dá zlu těžko uniknout - panuje zde systematický teror páchaný na mladších studentech. Dokáže Erik zlu čelit, aniž by porušil pravidla a riskoval tak své vyloučení a celou budoucnost? Zlo mezi námi je dramatický příběh o mezilidském násilí, ale také o opravdovém přátelství a zrodu lásky. (oficiální text distributora)


  CSFD:https://www.csfd.cz/film/142019-zlo-mezi-nami/prehled/

     
     

     ONLINE  Threadt, pohee, kelot, PetrJaros, Lampion104, bilk,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  1
  evik1
  Ratio 2.41

  Member+

  04/08/2022 19.28.24
  krasny fim


  --------------
  >> 04/08/2022 20.38.34
  UPLOADER: Som rád...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.029 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 15:42
  sql

  TOPlist