Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Bitva o Ostravsko 1945 (2019)(CZ) = CSFD 91% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Bitva o Ostravsko 1945 (2019)(CZ) = CSFD 91% Názov:Bitva o Ostravsko 1945 (2019)(CZ) = CSFD 91% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Dokument Velikost:1.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-09-05 Peerov:3 (Seed: 2, Leech: 1)
  Zaner:Dokumentarny,Historicky,Valecny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk:CZ
  https://www.csfd.cz/film/724312-bitva-o-ostravsko-1945/komentare/
  Bitva o Ostravsko 1945
  Dokumentární / Historický / Válečný.
  Česko, 2019, 45 min.

  POPIS
  České země byly v průběhu historie dějištěm mnoha krvavých střetů. Žádný z nich ale nebyl tak zničující a masivní jako Ostravská operace. Její průběh připomene na velkém plátně nový dokument z dílny televize Polar.
  Ofenzíva Rudé armády spolu s československými vojáky, tankisty a letci začala v březnu roku 1945 a mířila skrz polské Slezsko přes Sudety do nitra Protektorátu. Jejím cílem bylo osvobodit Ostravsko a připravit tak Třetí říši o poslední funkční průmyslové centrum. V cestě jim ovšem stála jak odhodlaná nacistická armáda, tak důmyslné obranné linie včetně československého opevnění, kterého se Němci zmocnili po Mnichovské dohodě před začátkem války. Střetu se zúčastnilo čtyři sta tisíc vojáků a stovky obrněnců.

  Televize Polar o této historické události natočila dokumentární film. Cesta od prvního námětu k hotovému snímku trvala téměř dva roky. Do projektu se zapojili významní  historici, kteří rekonstruovali průběh operace do velkého detailu. Scénáře a režie se ujal dokumentarista Jaroslav Korytář. Pod jeho vedením se podařilo najít v archivech unikátní a dosud neviděné záběry z bojů na celém území. Ty doplnily hrané scény, špičková počítačová animace a filmové triky, díky kterým ožily staré fotografie. Komentář načetl osvědčený hlas válečných dokumentů herec Pavel Rímský.  ...

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.024 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 15:02

  TOPlist