Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Amplitube 4.0.2 - emulace kytarovych zesilovacu | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Amplitube 4.0.2 - emulace kytarovych zesilovacu Názov:Amplitube 4.0.2 - emulace kytarovych zesilovacu Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:316.1 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-10-27 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  AmpliTube 4.0.2
  Jazyk:ENG  (pro živé hraní i jako VST plugin)

  Blíž k hardwarové realitě?
  (Frontman 2015)
  Společnost IK Multimedia uvede v brzké době na trh novou verzi populárního ampmodelingového softwaru AmpliTube. Novinka nesoucí označení AmpliTube 4 přináší podle slov výrobce realističtější sound a dynamiku, reálnější odezvu a feeling při hraní a přidány byly další emulace zesilovačů, dokonalejší speaker simulátory, looper nebo osmistopý rekorder.

  Sekce Cab Room s výběrem nahrávacího prostoru nyní kromě nabídky samotných boxů disponuje individuální selekcí typů reproduktorů a mixerem pro nastavení vzájemného poměru signálu z klasických a ambientních mikrofonů a přímého signálu.

  Ke stávajícím modelům aparátů přibyla pětice nových simulací Marshallů s příslušnými typy kabinetů - Brit 8000 kopíruje známou verzi JCM 800 s boxem 1960 Lead Vintage 4x12 s repry G12-80, předlohou pro Brit 9000 byla "devítistovka" s bednou 1960A Lead Vintage T75, Red Pig je postaven na 200 wattovém Marshallu Major s boxem 4x12 T75, Brit Silver je emulací stříbrné výroční řady v kombinaci s boxem 4x12 2551A T75 a Brit Valve vychází z MIDI preampu JMP-1 doplněného bednou 1960A Lead Vintage 4x12 s reproduktory Celestion V30.

  Přepracován byl také algoritmus určující interakci mezi emulací lampového koncového stupně a reproduktorů, čímž se eliminovaly někdy nepříjemně znějící výšky. V efektové sekci přibyl Acoustic Simulator vybavený třemi variantami korpusů a stejným počtem typů předních ozvučných desek.

  Nově koncipovaná efektová smyčka nyní pojme až 4 sériově zapojené rackové moduly nebo krabičky a oba typy efektů lze řadit před i za předzesilovač nebo až na úplný konec celého řetězce. Novinka dostala i vylepšený Ultra Tuner se špičkovou přesností ladění s odchylkou pouhé setiny centu. Ladička se v budoucnu objeví také jako aplikace do smartphonů.

  Osmistopý rekorder/DAW (v modu standalone) s plnou editací je vybaven třípásmovými korekcemi, panoramou a hlasitostí pro každý track, funkcí Speed & Pitch, efektovou jednotkou, reampingem a možností exportu souborů do mnoha formátů.

  Looper se čtveřicí nezávislých stop a délkou záznamu, která je limitována jen volným místem na hard disku, je možno ovládat pomocí MIDI, výsledek lze exportovat na disk a naopak libovolný audio soubor nasadit do prvního tracku nebo nahrávat s pomocí metronomu.

  ----
  Instalace:
  Nainstalovat - amplitube4.exe
  Ze složky crack nakopírovat oba soubory do složky:
  C:\Program Files\IK Multimedia\AmpliTube 4
  a přepsat
  Hotovo
  ----
  VST soubory najdete ve složce:
  C:\Program Files\VstPlugIns
  ----
  Nastavení Amplitube:
  Settings - Audio Midi setup - Technology ASIO
  input device - zvuková karta (s ASIO)
  důležité je vybrat správný vstup - INPUT (většinou je nastavený automaticky)
  --
  Doporučuji zvukovou kartu s nízkou latencí (ASIO). Na běžnou kartu můžete zkusit ASIO4all driver, ale může se dostavit zpoždění nebo praskání při hraní.


  bodíky potěší
  šlosy, PeJOBr, dlouhyjohn, MajniiK, zely,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  -1
  king252
  Ratio 6.74

  Member+

  10/10/2021 20.05.12
  Díky za program , všetko šlape na 100 %.


  --------------
  >> 10/10/2021 22.30.41
  UPLOADER: Super. Mám nahozený i Amplitube 5, tak taky zkus.


  --------------
  >> 10/10/2021 22.44.58
  UPLOADER:

  0
  zely
  Ratio 2.08

  Member+

  01/08/2021 19.39.31
  Díky, spustit mi to jde ale nedaří se mi to nastavit V audio MIDI setup při volbě ASIO nejdou už nastavit input a output device. Mám zvukovku Focusrite a v amplitube 5 free to funguje


  --------------
  >> 01/08/2021 21.03.02
  UPLOADER:
  Ahoj,
  pokud se ti nezobrazuje zvukovka v nastavení (asio), tak zkus přeinstalovat drivery.
  Jedině tohle mi vždy pomohlo...

  5
  peeteekadan
  Ratio 1.31

  Member+

  16/11/2020 01.46.01
  zdravim. mas vice hudebnich programu ? napriklad  novy reason. ja mam jen starsi 5. dekuji
  Uploader
  28/10/2020 23.39.19
  ... už nemůžu upravit popis torrentu, takže:
  Může se vyskytnout problém s antivirem (Defender), blokuje - "maže" crack. Vypnout před instalací. Instalovat jako správce. Nejlépe pak přidat do Defenderu vyjímku, aby spouštěcí soubory už nedetekoval.

  -1
  zakola
  Ratio 6.01

  Member+

  28/10/2020 13.09.15
  Už jsem na to přišel. Už před instalací je nutno vypnout windows defender.

  2
  zakola
  Ratio 6.01

  Member+

  27/10/2020 23.43.46
  Dobrý den, nemůžu nainstalovat tento program. Prosím o radu. Děkuji


  --------------
  >> 28/10/2020 09.42.42
  UPLOADER: Ahoj, v čem je problém? Měl bys jen nainstalovat a ze složky crack zkopírovat 2 soubory do složky "C:\Program Files\IK Multimedia\AmpliTube 4" a přepsat je. Já to ještě k torrentu dopíšu.


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.025 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 07:17
  sql

  TOPlist