Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Zlocin / Forbrydelsen - 3. serie (CZ)[1080p][HEVC] = CSFD 84% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Zlocin / Forbrydelsen - 3. serie (CZ)[1080p][HEVC] = CSFD 84% Názov:Zlocin / Forbrydelsen - 3. serie (CZ)[1080p][HEVC] = CSFD 84% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:16.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-03-25 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Krimi,Mysteriozni,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ
  Titulky: CZ forced
  Kvalita zvuku: viz. MediaInfo
  Kvalita videa: viz. MediaInfo
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/252824-zlocin/
  Rok vydání: 2012
  Délka: 9 h 40 min (Minutáž: 58 min)
  Žánr: krimi  Třetí, a zřejmě poslední série představuje bravurní završení kritikou i diváky vychvalovaného dánského kriminálního seriálu Zločin. Již předchozí dvě série se staly nejen domácími a mezinárodními hity, ale jednak nastavily laťku kvality proklatě vysoko a zásadně ovlivnily styl a vyprávěcí koncepty nadcházejících televizních produkcí nejen ve Skandinávii, ale také v celé Evropě a v USA. Třetí Zločin opět staví na vyšetřování jediného případu, které probíhá postupně napříč všemi díly série. Dramatické napětí pak vychází z provázání rovin policejního vyšetřování, osobních osudů postav blízkých oběti a vlivu zločinu na širší společnost i svět vysoké politiky. Ačkoli již dříve se tvůrcům v čele s autorem Sörenem Sveistrupem povedlo tyto tematické oblasti hodnověrně spojit, tentokrát dosáhl popsaný dramaturgický princip naprosté dokonalosti. Přišli jakoby s ideálním průnikem předností obou předešlých sérií, když na půdorysu deseti dílů bravurně gradují vyprávění a vrší zvraty po vzoru druhé série a současně přinášejí do hloubky prokreslené postavy s vlastním psychologickým vývojem a decentně rozvedenými silně emocionálními momenty, což zase bylo hlavním kladem první série.
  Ve třetí sérii také dostává větší prostor ústřední figura seriálu, Sarah Lundová. Zásadová vyšetřovatelka, která nikdy nedokázala upřednostnit cokoli jiného před prací, a která tvrdošíjně šla za svou intuicí i navzdory rozkazům nadřízených, tentokrát ještě více zabředá do nového případu, ačkoli už měla spadeno na přestup na klidnější místo a vidinu rodinného života. Diváci vlastně poprvé více nahlédnou do jejího osobního života i nitra, když sledují, jak musí čelit následkům svých minulých rozhodnutí či jak její úsudek ovlivňují vlastní doposud upozaďované emoce. Stejně jako v předchozích sériích, také tentokrát představuje výraznou nadstavbu seriálu jeho přesah k reálným společensko-politickým tématům Dánska. Vyprávění tak reflektuje dobu globální finanční krize a její dopad na politiku a hospodářství. V centru dění stojí fiktivní společnost Zeeland, která ovšem coby ropný a přepravní gigant má nejen pro Dány zcela jasný předobraz v reálné domácí korporaci.
  Vše začíná přivoláním policie k nalezenému tělu námořníka v docích, ale záhy se rutinní vyšetřování promění do případu s dalekosáhlými následky, když dojde k únosu, jehož pachateli ale jakoby vůbec nešlo o výkupné. Současně se vynořuje souvislost médii vehementně sledovaných událostí s několik let starým případem, jenž byl zřejmě z vyšších míst ututlán. Pátrání pak rozkrývá širokou síť různě zainteresovaných osob, z nichž každá jedná z popudu vlastních skrývaných motivací. Třetí Zločin přináší nejen napínavé zvraty a dramatické vyšetřování, ale také intenzivně emocionální sekvence a vážné etické otázky, které se váží k samotným základům spravedlnosti. Lze dovést k trestu zločince tak vysoko postavené, že se na ně tradiční zákony nevztahují?
  ...


  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  fotrspartan
  Ratio 1

  VIP

  25/03/2020 20.39.10
  Ahoj diky.Druhá série v této kvalitě nemáš ?Díky  


  --------------
  >> 25/03/2020 20.46.04
  UPLOADER: Ano, nahodím.


  --------------
  >> 25/03/2020 20.48.26
  fotrspartan: Diky


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.041 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 01:13

  TOPlist