Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Expendables: Postradatelni 2 / The Expendables 2 (2012)(CZ/EN) = CSFD 80% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Expendables: Postradatelni 2 / The Expendables 2 (2012)(CZ/EN) = CSFD 80% Názov:Expendables: Postradatelni 2 / The Expendables 2 (2012)(CZ/EN) = CSFD 80% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy DVD Velikost:6.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-08-09 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Názov filmu: Nezničiteľný 2
  Český názov: Postradatelní 2
  Anglický názov: The Expendables 2
  Žáner: Akční/Dobrodružný/Thriller
  Krajina pôvodu: USA
  Rok vydania: 2012
  Réžia: Simon West
  Scenár: (Sylvester Stallone - ),Richard Wenk
  Kamera: Shelly Johnson
  Hudba: Brian Tyler
  Hrajú: (Sylvester Stallone - ), (Jason Statham - ), Liam Hemsworth, (Dolph Lundgren - ), Jean-Claude Van Damme, (Jet Li - ), Terry Crews, Randy Couture, (Arnold Schwarzenegger - ), (Bruce Willis - ), Chuck Norris, Scott Adkins, Nan Yu, Amanda Ooms, Charisma Carpenter, Nikolette Noel, George Zlatarev, Velislav Pavlov, Niki Stanchev, Silvia Petkova, Nikola Dodov  Obsah: Stará známá banda Postradatelných Barney Ross ((Sylvester Stallone - )), Lee Christmas ((Jason Statham - )), Yin Yang ((Jet Li - )), Gunner Jensen ((Dolph Lundgren - )), Toll Road (Randy Couture) a Hale Caesar (Terry Crews) se dají opět dohromady poté, co je tajný agent CIA Church ((Bruce Willis - )) povolá, aby jim zadal zdánlivě jednoduchou zakázku. K partičce se přidávají i noví členové Billy the Kid (Liam Hemsworth) a Maggie (Yu Nan) jako první žena v týmu Postradatelných. Ačkoliv úkol vypadá velice jednoduše, samotná akce se příliš nevydaří a jeden člen Postradatelných během ní dokonce zemře a to dost nepěknou smrtí. Jeho parťáci se ho rozhodnou pomstít přímo na místě, tedy na nepřátelském území, kde mají pouze mizivou šanci na úspěch. Postradatelným se podaří rozpoutat peklo na zemi, na které se mimochodem válí i pět tun čistého plutonia, které by naši planetu hravě vychýlilo z osy. Tuhle třaskavou směs musí zajistit dřív, než bude pozdě. To je ovšem brnkačka ve srovnání se šťavnatou pomstou za kamarádovu smrt  Dabing: 5.1 Český.5.1 Anglický,5.1 Maďarský
  Titulky: České,České pre nepočujúcich,Anglické,Maďarské,Rumunské
  DVD Menu/Bonusy: ANO/NIE
  Dĺžka filmu: 98 min
  https://www.csfd.cz/film/287500-expendables-postradatelni-2/prehled/  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.022 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 12:24

  TOPlist