Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Native Instruments Massive 1.4.2 | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

  • vysoká rýchlosť
  • úplne zdarma
  • prevažne Slovenská a Česká scéna
  • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
  • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
    torrenty?
    Torrenty:
    v1 textová
    v2 obrázková
    Ako sa stat
    Uploaderom
    Online
    Filmy
    Forum
    Pravidlá
    SkTSocial
    BitTorrent
    klient
    Meno: Heslo:
    Zaregistrovat
    Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
    Zabudol som heslo

    Native Instruments Massive 1.4.2 Názov:Native Instruments Massive 1.4.2 Hodnocení:N/A Stiahnut
    Pozriet Online
    Kategória:Programy - Velikost:119.4 MB BitTorrent klient
    Pridaný: Súbory:
    Skontrolován:2015-01-09 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
    Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
    VIP
    Kúp nám Pivo 1,10€

    Kúp nám Pivo
    Pridaj do zalozky
    Pridaj do zalozky




    Název programu: Native Instruments Massive

    Verze: 1.4.2

    Rok vydání: 2014

    Jazyk: Eng

    Ochrana: Crack

    Popis k programu:
    Softwarový syntezátor založený na Wavetable technologii.
    Německá firma Native Instruments patří mezi lídry na poli softwaru pro DJs. Podobně se ji z mého pohledu daří i na poli softwarových syntetizátorů, kde má hned několik povedených produktů. Dnes se podíváme na wavetable technologii založený syntetizátor s názvem MASSIVE, který patří mezi nejpopulárnější syntetizátory u DnB, Dubstep a Jungle komunit. Velmi populární je však i u příznivců dalších hudebních stylů.
    MASSIVE je k dispozici jako VST, RTAS, DX a AU plug-in, ale lze ho spustit i jako samostatnou aplikaci. K práci s ním tak není nutné použití žádné DAW aplikace.
    Popis a funkcionalita plug-inu
    Plug-in se skládá z horní navigační lišty, pod kterou se nacházejí tři pomyslné sloupce, které se skládající z různých komponent. Funkce jednotlivých potenciometrů u oscilátorů, filtrů a efektů jsou závislé na aktuálním nastavení těchto komponent (tvar signálu, typ filtru nebo efektu). Vnitřní zapojení syntetizátoru je zobrazeno na obrázku. Místa, která jsou ve schématu označena jako B, Ins1, Ins2 a FB slouží k umístění Bypass jednotky (B), první insertní efektové jednotky (Ins1), druhé insertní efektové jednotky (Ins2) a jednotky zpětné vazby (FB) na tyto pozice.
    První sloupec tvoří oscilátorová sekce, která se skládá ze tří oscilátorů, modulačního oscilátoru, šumového generátoru a feedback sekce. Každý oscilátor nám nabízí do pěti kategorií rozdělených osmdesátšest průběhů signálu, které můžeme za pomocí tří potenciometrů dále tvarovat. Najdeme zde jednoduché, klasické průběhy až po jejich mnohem složitější varianty. Kromě toho mají všechny oscilátory včetně modulačního oscilátoru k dispozici také regulátor výšky tónu ve formě displeje. Modulační oscilátor slouží k modulaci oscilátorů nebo filtrů. Zatímco pro filtry nabízí modulační oscilátor pouze jeden mód FM, tak u oscilátorů tu máme k dispozici módy tři, a to RingMod, Phase a Position.
    Šumový generátor disponujíce dvanácti typy šumů, u kterých můžeme dále upravovat jejich barvu a hlasitost. Feedback sekce zase slouží v závislosti na jejím umístění ve schématu k vytváření vnitřních zpětnovazebních smyček. Všechny zmíněné komponenty oscilátorové sekce (s výjimkou modulačního oscilátoru) obsahují ještě svislý crossfader, na jehož horní straně se nachází první filtrová jednotka a na spodní straně se druhá filtrová jednotka.
    Již zmíněná filtrová sekce je první komponentou druhého sloupce. Tato filtrová sekce disponuje dvěma filtrovými jednotkami, kde každá z nich disponuje dvanácti filtry. Mezi nimi pochopitelně nechybí klasické filtry typu dolní/horní/pásmová propust apod. Na filtrové sekci je zajímavé to, že pomocí crossfaderu umožňuje přechod mezi seriovým a paralelním zapojením filtrových jednotek. Pod touto sekci následuje první část okna se záložkami, které zabírá i třetí sloupec. Tomuto oknu se budeme věnovat později. Ve druhém sloupci se zcela dole ještě nacházejí dvě insertní efektové jednotky disponující osmy efekty.
    Třetí sloupec je tvořen výstupní sekcí, u které stojí především za zmínku Bypass jednotka, která umožňuje vznik nové trasy signálu od jedno z oscilátorů nebo šumového filtru do jednoho z bodů ve schématu označeném trojúhelníkem, které se ve schématu nachází pod masterovými efektovými jednotkami a master ekvalizační jednotkou. Pomocí crossfaderu pak můžeme měnit poměr úrovní signálu mezi původní a touto novou trasou.
    Pod výstupní sekcí se nachází sekce masterových efektů, která se skládá ze dvou efektových jednotek a ekvalizační jednotky. Masterové efektové jednotky disponují efekty typu Chorus, Flanger, Reverb, Phaser, Delay atd. Celkem je zde k dispozici 17 položek. Musím však zmínit, že některé položky jsou založeny na stejném efektu. Zcela dole se ve třetím sloupci nachází ještě sekce nazvaná Macro Control.
    Tímto se dostáváme k jedné z nejlepších věcí na tomto syntetizátoru. Téměř všechny parametry (ovládací prvky) plug-inu lze modulovat. Kromě standardní možnosti modulace Massive disponuje také Sidechain modulací, kdy modulačmí komponentu, která ovlivňuje nějaký parametr, mohu ovlivňovat jinou modulační komponentou. Právě k těmto účelům slouží sekce Macro Control a částečné také okno se záložkami. V případě sekce Macro Control můžeme k modulaci využít náhodně generovanou hodnotu, Keytracking, Velocity, After Touch nebo osm potenciometrů. V případě okna se záložkami máme k dispozici čtyři grafické ADSR obálky s možností jejich pokročilé editace a čtyři nízkofrekvenční oscilátory.
    U obou těchto komponent si můžeme uložit jejich aktuální konfiguraci. Některé parametry lze také modulovat. U nízkofrekvenčních oscilátorů máme k dispozici třicetjedna průběhů. Kromě toho lze nízkofrekvenční oscilátory nahradit komponentami Performer nebo Stepper, které jsou založeny na 16 krokovém sekvenceru. Zatímco u komponenty Stepper můžeme definovat pro každý krok pouze hodnotu úrovně, tak v případě komponenty Performer můžeme definovat i jeho průběh. Vybírat můžeme z šestnácti předdefinovaných průběhů.
    Konfigurace modulace probíhá následovně. Každý parametr (ovládací prvek), který je možno modulovat, má pod sebou okýnka, do kterých přetahujeme výše zmíněné prvky. Kliknutím na dané okénko doprovázené následným horizontálním tažením myši nám dále umožňuje konfigurovat rozsah dané modulace. Kromě obálek a nízkofrekvenčních oscilátorů slouží okno se záložkami také ke konfiguraci celé řady parametrů syntetizátoru. Za zmínku stojí především záložky KTR OSC, KTR FLT a Routing. Záložky KTR slouží ke konfiguraci průběhu funkce Keytrack pro jednotlivé oscilátory a filtry. Záložka Routing nám pak umožňuje umístění na začátku kapitoly zmíněných komponent do vnitřního zapojení syntetizátoru.
    Navigační řádek jsem si schválně nechal na konec kapitoly. Jeho úkolem je práce se soubory, výběr pressetů, zobrazení vytížení procesoru apd. Kromě těchto funkcí obsahuje navigační řádek ještě třípoložkové menu View, které jak již název napovídá slouží k přepínání pohledů. První pohled nazývající se Synth slouží ke konfiguraci syntetizátoru. Zbývající dva pohledy se nazývají Attributes a Browser. Oba tyto pohledy se skládají ze dvou částí. První část tvoří u obou pohledů řádek Macro Control, který obsahuje osm potenciometrů jejichž poloha a ovládané parametry jsou převzaty ze stejnojmenné sekce v pohledu Synth. Vedle okna Macro Control se ještě nachází Master potenciometr a Led indikátor výstupní úrovně.
    Druhá část se již u obou pohledů mírně liší. U pohledu Attributes obsahuje druhá část tabulku s následujícími sloupci: Bankname, Type, SubType a Mode. Sloupec Bankname zobrazuje názvy pressetových bank, sloupec Type obsahuje tagy pro typ zvuku pressetu (například Bass), sloupec SubType obsahuje tagy pro podtyp zvuku (například Analog Bass) a poslední sloupec Mode obsahuje tagy pro typy vlastností pressetů na základě jejich chování (například Sequence/Loop).
    Pomocí této tabulky si lze otagovat jednotlivé pressety. Kromě již zmíněných vlastností můžeme doplnit i další informace jako je autor, firma nebo komentář. Na základě těchto tagů pak můžeme v obdobném pohledu Browser hledat pro nás vhodné pressety. Za normálních okolností by měli jít pressety ještě ohodnotit a označit barevným štítkem. V mnou testované verzi 1.4 (R292) však tato možnost chybí. V Browseru sice vidím patřičné sloupce, ale nikde jsem nenašel možnost, jak tyto parametry vyplnit. Předpokládám tedy, že se jedna o bug, který bude v budoucnu odstraněn. Browser dále umožňuje velmi jednoduše sestavení vlastního výběru pressetů.

    Minimální konfiguraci ke spuštení:
    Windows XP, P III 1 GHz, Athlon XP 1.33 GHz, 512 MB RAM
    Procesor s podporou SSE nebo AltiVec

    Videoukázka:










    Raďul, 101gahan, Pheph, crockee, Wizual, wnccz,

    + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


    Upozornenie:
    Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


    No comments...


    Back

    Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

    [ Script trval: 0.186 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
    Je zhruba 21:07
    sql

    TOPlist